Hoşlandığım adamın tavrı …

Belkide o da bana aşık olmustur medeni durumu önemli değil. Ayrılırlar sevmiyorsa onu.neyse kızlar adam nişanlı onu soyleyeyım…
E belliydi zaten, boşluk doldurucusunuz, ara sıcaksınız, adam evlilik yolunda huuu, evlenecek çoluk çocuğa karışacak, siz de bekleyin ondan ayrılacak bana gelecek diye. 😂 Arada sırada yanağınızdan bi makas alır, devam eder hayatına.

Evli adamlara bi yapışmayın ya ,eve de gidip karısının koynuna giriyor , sizi de elinde tutup gönül eğlendirir ancak ,bir de prim veriyorsun böylelerine,biraz öz saygın olsun kendine ….
Gönül bile eğlendirmiyor ki, böyle gönül eğlendirme mi olur, karşılıklı çay içerek odasını temizleterek, çok iyisin diye mesaj atarak. 😂 Ona bile layık görülmüyor konu sahibi, üzücü.

iki yıl önceki ilk toplantıda okadar çok bakıştık ve etkılendık kı birbirimizden ..gözlerime bakıp gülümsüyordu ama uzun uzun bakışmak…
Bunu okuyunca anladım evli olduğunu, sona yazmışsınız okuyunca hah dedim. Şunu yaşayıp iki yıl bekliyorsa evlidir. Herkesi satıp sana koşmak cesaret ister. Kimse de yapmasın zaten. Yok yani sen ne bekledin tam olarak metres olmayı falan mı.

Bunu okuyunca anladım evli olduğunu, sona yazmışsınız okuyunca hah dedim. Şunu yaşayıp iki yıl bekliyorsa evlidir. Herkesi satıp sana koşmak cesaret ister. Kimse de yapmasın zaten. Yok yani sen ne bekledin tam olarak metres olmayı falan mı.
Adam hiç yaratıcı olamamış yalnız, iki yılda anca çay içip bakışmış. 😂 Ya da iki gr zevk uğruna başa bela almaya değmez demiştir, zaten konu sahibinden ala neleri vardır falan filan.

Adam hiç yaratıcı olamamış yalnız, iki yılda anca çay içip bakışmış. 😂 Ya da iki gr zevk uğruna başa bela almaya değmez demiştir, zaten konu sahibinden ala neleri vardır falan filan.
Alıntıladığım cümle benim de başıma geldi de ordan biliyorum😂 tabii o kadar yani. Takmişiz yüzükleri Allahaşkına ikimiz ne yapacağız. Dört çocuk iki eşi satacak halimiz yok az mantık🤯 hele bekar insansın neden girersin bu toplara. Bul bi civan kendine göre

Alıntıladığım cümle benim de başıma geldi de ordan biliyorum😂 tabii o kadar yani. Takmişiz yüzükleri Allahaşkına ikimiz ne yapacağız. Dört çocuk iki eşi satacak halimiz yok az mantık🤯 hele bekar insansın neden girersin bu toplara. Bul bi civan kendine göre
Konuyu ve mesajları okuyunca gözümün önüne öyle bir model geldi ki... Neyse. Belki normal bekar adamları çeken bi aurası yoktur.

Merhaba kızlar ben işyerinde bir adama aşık oldum kendisi çok dengesız .bir hoşlanıyor gıbı yapıyor bazen tamamen kendını cekıyor.yaşı benden büyük 4 yaş kadar .diğer arkadaşlar ona abı diyor ama ben baştan beri çok elektrik aldgım için abi dıye hıtap etmiyorum.arkadasımsın dpstumsun diyorum arada .benı üzgün gördüğünde çok ilgilenir moral verr ve bıkac gün sorar iyi misin diye.göreve 2 yıl önce başladım ikimizde aynı meslekteyiz 15 günde bir falan toplantılarımız olur .iki yıl önceki ilk toplantıda okadar çok bakıştık ve etkılendık kı birbirimizden ..gözlerime bakıp gülümsüyordu ama uzun uzun bakışmak…sonra işi öğrenmem için çok yardım ettı gel zaman git zaman…arada bana iltifat ediıyor yıne bakışıyoruz.geçen gün levıl atladık bugüne kadar hep resmî yazısırdık bana çok zayfladın falan yazdı .bende evet yakıstı mı sence dedım.o da gencsın güzelsin yakışıyor hersey dedı.bende sende gencsın yakısıklısm dedım…bir hedıyeyı hakettın cok teşekkür ederım dedı gülücükler saçtı.diğer 2 günde odama geldı geldı durdu ayrı bir ilgi gösterdi …asıl derdim şu dün benle tartıştı…işyerımızde bır temızlıkcı var bu aşık olduğum bey kıdemli old için yıl olarak fazladr orda olduğu ıcın bunları o yönetiyor vs ..dün bana dıyorkı şu temizlik işine birazda sen karıssan ben senın odanı herxman temizletmek mı zorundayım.böyle gıderse senle kötü olacagz dıyor …bunu derken yüzü kızardı.bırde sana sert insan lazım sana oyle insanlar yaranıyor tarzı bişey dedi.bende dıyeceklerın bittiyseler odama geçiyorum dedım bir çay daha soylim dedı yok kalsın dedım çıktım…surat yaparak….bugünde gün boyu gönlümü almaya çalışıyor …yüzüme bakarak gülüyor buzları eritelım gel çay soylım dedi bende istemiyorum dedim.ozman ben gelıyorum sen bana çay söyle dedı .ben içmicem sana soylım dedım sert bir dille .pişkin pişkin gülüyor karsımda.vs vs bu adamın amacı ne arkadaslar ilgisi var mı yok mu çözemedim
Not : evli kendısı ama durumlarda böyle…işk başta bilmiyordum.tepkı almamak için yazmadım..
adam evliymiş siz kafa karıştıran konum oluyorsunuz. boyle davranması cok normal vicdan azabı çekiyor olabilir. aslında oyle olmak istiyor ama siz boyle yapınca kafası karışıyor. tabikide sizin ilginizi farketmiştir anlaşılır bu. ama adam evli evdeki eşinin yerine kendinizi koyun bu yazıyı onun gözünden okuyan olun. ne kadar zor bir durum değil mi.

evli yazmışsınız. ve 2 yılda medeni durumu çoktan ortaya cikardi
Adamin karısıyla ilişki durumunu bilmiyor, beraber oluyorlar mi, birbirlerini seviyorlar mi, yani adamın hayatındaki en değerli kadın kim. Bundan emin olamıyor. Onla evli bile olsa gönlü bende olsun, sultanı ben olayım hesabı

Anaa benim beyim de yüzük takmıyor.
Ay yarın yüzüğünü taktırayım bari. Evlerden ırak, göz koyan neyim olur belkim erime. Aşıkım aşıkım derler gelir elimi öpüp beyimi Allaan emriylen benden isterler filan.
Kız ben de yuzugumu evde unutup gidiyorum ise kocamdan istemeye gelen olmadı 🤣 içini ferah ttut 🤣🤣🤣🤣

X