How i met your mother

sevdiğim tek sit-com :) 20 dk cık hem de. Barney Stinson hayranıyım :))) 1 marta kadar ara vermişler

15 bölüm izledim .. konu bitti ... boş boş güldüren espriler ...

yahu bu dizi neden gerilerde kalmış böyle.süper vallahi.eşimle sonradan başladık ve tamamladık şimdide yeni bölümler çıktıkça izliyoruz çok komik.özelliklede barney.

Son düzenleme:
gerçekten eğlenceli yahu. barney cınim cınim :)

bi playbook muhabbeti vardı o bölüme hastayım adam neler düşünmüş :KK70:

uzun zamandır izlemek istediğim bir diziydi. henüz ikinci sezondayım o yüzden diğer sayfalara bakmadım. ancak neden forumda bu kadar az izleyeni var anlamış değilim.

yılbaşından beri izlemedim internet kotalı diye, yeni bölümlerini çok merak ediyorum :)

ilk 3 sezonda hastasıydım bu dizinin, sonra çok bozdu, ben de bıraktım izlemeyi. artık izlerken gülmek yerine öff der olmuştum

6 sezondur izliyorum.Tamam bazen üff diyorum ama çoğunlukla gülüyorum.Barney'in normal hayatta tercihi erkeklerden yanaymış :KK53: Bi bu dizi bide desperate housewife benim favorilerim.Onuda 7 sezondur izliyorum.

CBS'nin açıkladığı takvime göre 19 Eylül Pazartesi akşamı ekranlara geri dönecek olan dizinin yeni sezonunun ilk bölümünün ismi ise 'The Best Man' olarak açıklandı.

2005 yılından bu yana ekranlarda olan CBS'nin romantik komedisi 'How I Met Your Mother'in hatırlanacağı üzere Mart ayından kanaldan yapılan açıklamayla iki sezon daha bizlerle olacağı duyurulmuştu. Yüksek izlenme oranları ile kanalın yüzünü güldüren sevilen dizi 2013'e kadar ekranlarda olmaya devam edecek.

Ted'in (Josh Radnor) çocukluk çağındaki en yakın arkadaşı Punchy (Chris Romanski) sonunda evleniyor. Robin (Cobie Smulders) ve Barney (Neil Patrick Harris) ise dans pistinde oldukça yakın gözüküyorlar.

$1zwya6f.jpg $2dtu8vm.jpg $2hs66m8.jpg $359k2fp.jpg $a27v43.jpg

X