Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C Calcifer benim sıradaki kitapların türü biraz farklı :) yine de yazayım
Alfred bester-kaplan kaplan
Margaret atwood- damızlık kızın öyküsü
Stephen hawking-zamanın kısa tarihi
Stephen hawking-büyük sorulara kısa yanıtlar
Celal şengör-zümrüt ayna
Celal şengör- bir toplum nasıl intihar eder
Damızlık Kızın Öyküsü'nü okudum 😊

Monte cristo kontu 1. Cilt bitti. Boyle bir kurguyu dusunup yazan yazari saygiyla aniyorum👏. Harika bir kitap. 2.cildine hemen basliyorum🤗okumayan bekleten varsa durmayin baslayin. Kitabin genel yorumunu 2. Cilt bittikten sonra yapmak istiyorum. Keyifli okumalar herkese💕

Monte cristo kontu 1. Cilt bitti. Boyle bir kurguyu dusunup yazan yazari saygiyla aniyorum👏. Harika bir kitap. 2.cildine hemen basliyorum🤗okumayan bekleten varsa durmayin baslayin. Kitabin genel yorumunu 2. Cilt bittikten sonra yapmak istiyorum. Keyifli okumalar herkese💕
Bence de dedikleri kadar var kitap. Olay kurgusu çok iyi ilerliyor 😍

Bende 3 stephen king; kuşku mevsimi, hayvan mezarlığı ve medyum var. bir de ruhi mücerret diye bir kitap yarım bırakmıştım ama baştan başlayacağım keyifli bişeydi ama sıkıntılı bir dönemim olduğu için çok adapte olamamıştm. Bir de harry potter indirdim.

Annemi endoskopiye aldılar. Duanıza talibim. Kızım da hastalandı. Serum vs. Salgın varmış tifo. Aman dikkat edin. Sonuç bekliyoruz şimdi.
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin. Sonuç ne çıktı?
Ateş, kusma, burun akıntısı 🤦‍♀️ Ateşi düştü ilaç verdim şükür kusması da durdu şimdilik
Allahım Şafi ismiyle şifa versin inşAllah canım benim 🙁
Benim çocuklar da bikaç gündür hasta 🙁

Çok çok geçmiş olsun salgın var sanırım herkes aynı şeyden şikayetçi
Galiba canım birçok kişiden duydum başta covid mi diye düşündüm de bizde bir şey yok kimseyle görüştüğümüz de yok
Çok geçmiş olsun canım benim
Çok sağol canım
Çok geçmiş olsun, bu kadarla geçsin gitsin inşallah 🙏🏻
İnşallah canım inşallah
Allahım Şafi ismiyle şifa versin inşAllah canım benim 🙁
Benim çocuklar da bikaç gündür hasta 🙁
Allah şifa versin canım 😕 çocukların hastalığı zor cidden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X