Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Atsız’ın diğer romanları da çok güzel. Bütün kitaplarını okudum. Bazı görüşlerini tasvip etmem ama edebiyatçı kişiliğine diyecek söz yok. Hakkı teslim edilmeyen yazarlardan.
Evet görüşleri bakımından fazla uçlarda hatta aşırı. Ama yazarlığı gerçekten çok iyi. genelde kitap okurken yazarların görüşlerine referans almıyorum yoksa okumaktan soğabiliyorum

Evet görüşleri bakımından fazla uçlarda hatta aşırı. Ama yazarlığı gerçekten çok iyi. genelde kitap okurken yazarların görüşlerine referans almıyorum yoksa okumaktan soğabiliyorum
Necip Fazıl’ın da bana göre uç fikirleri, söylemleri var ama nedense Türk Edebiyatı’nda yine de hak ettiği yerlerde. Atsız öyle değil. En güzeli o fikirlerden bağımsız şekilde esere odaklanmak zaten. Yoksa ortada okuyacak bir şey kalmaz. 😁

Necip Fazıl’ın da bana göre uç fikirleri, söylemleri var ama nedense Türk Edebiyatı’nda yine de hak ettiği yerlerde. Atsız öyle değil. En güzeli o fikirlerden bağımsız şekilde esere odaklanmak zaten. Yoksa ortada okuyacak bir şey kalmaz. 😁
Kesinlikle. O yüzden çıkardığı eserlerle ilgileniyorum ❤️

Ben de katılmak istiyorummm :KK68::KK200: Uğultulu Tepeler, yaklaşık altı yıldır kitaplığımda duruyor sürekli okumayı erteliyordum. Bugün uzun bi aradan sonra tekrar gözüme çarptı ve okumaya başladım. Bu vesileyle elimde çok sürünmeden hızlıca bitiririm umarım :KK54: Herkese iyi okumalar :kahve::KK200:

Ho
Ben de katılmak istiyorummm :KK68::KK200: Uğultulu Tepeler, yaklaşık altı yıldır kitaplığımda duruyor sürekli okumayı erteliyordum. Bugün uzun bi aradan sonra tekrar gözüme çarptı ve okumaya başladım. Bu vesileyle elimde çok sürünmeden hızlıca bitiririm umarım :KK54: Herkese iyi okumalar :kahve::KK200:
Hoşgeldiniz aramıza. Kitap sever dostlarımıza her zaman yerimiz var ❤️

Hoşgeldiniz 😊

merhabalaaaaar,
ben de okumaya başladığı gün alican kitaplarıyla yola çıkıp sabah-akşam demeden okuyanlardandım. hele yaz tatillerinde tüm gece uyumadan bitirdiğim kitaplar olurdu.
şimdi iş hayatı vs derken az okuyorum.
bu topic bana da ilham ve motivasyon olsun.

en son "ayşe kulin - son" u okudum. ayşe kulin çok severim.
bir de elimde ağır aksak giden "kurtlarla koşan kadınlar" var.

merhabalaaaaar,
ben de okumaya başladığı gün alican kitaplarıyla yola çıkıp sabah-akşam demeden okuyanlardandım. hele yaz tatillerinde tüm gece uyumadan bitirdiğim kitaplar olurdu.

Merhaba, hoş geldiniz 😊

merhabalaaaaar,

Hoşgeldin canım benim. Gelmem çok mutlu etti beni. İnşallah 2021 bol okumalı yıl olur bizim için ,♥️

Bozkurtların Ölümü ve Bozkurtlar Diriliyor’u okudunuz mu? O kadar güzeldi ki tarihe ilgisi olan varsa kesinlike okumalı. Bozkurtlar’ı da sizde görünce çok merak ettim yakın zamanda okumayı düşünüyorum :) Bu arada okuma etkinliklerinize ben de katılmak isterim 🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X