Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C Calcifer dün giremedim ama okumayı da bırakmadım veee kardeşimin hikayesi ni bitirdim
Sürükleyici ve güzel bir kitaptı. Şimdi bu konuyla ne ilgisi var dediğim şeylerin gerçekten ilgili olduğu ortaya çıkıyordu.
Kitap hiç beklemediğim bir şekilde bitti, katili tahmin bile edememişim meğer. Yani o çocukta bişeyler olduğunu farketmiştim ama yaşını yazmadıkları için küçük sanmıştım.
Tavsiye ettiğin için teşekkür ederim calcim. Leyla nın evi' ne mi başlasam sence?

Beğenmene çok sevindim canım benim. Şimdi yazarın bütün kitaplarını okumak istersin ama araya başka yazar al bence. Mesela hayvan çiftliği ni okumadıysan okuyabilirsin

Beğenmene çok sevindim canım benim. Şimdi yazarın bütün kitaplarını okumak istersin ama araya başka yazar al bence. Mesela hayvan çiftliği ni okumadıysan okuyabilirsin
Evet tatlım severek okudum. Hatta son bikaç sayfa kala eşime dedim ki "dur en heyecanlı yeri çayı getireyim de daha rahat okuyayım"
Evet ya hepsini okumak istiyorum ama öyle diyorsan tamam bi bakayım uygulama da varsa okuyayım.
Bu sene 100 kitap hedefim var + tanıdık küçük grupla kitap etkinliği yaptık )) bitmeli bunlar )
Vaaauvv o zaman

O zaman devamını bekleriz
C Calcifer topik sahibimiz bak arkadaş getirdim
Bende Agata christie'nin cinayet alfabesi var aldim ama bir turlu elime alip okumaya sira gelmedi. Aslinda polisiyede en sevdigim yazardir bie cogunu okudum ama eski kitp okuma aliskanligimi kaybettim sanirim

Bende Agata christie'nin cinayet alfabesi var aldim ama bir turlu elime alip okumaya sira gelmedi. Aslinda polisiyede en sevdigim yazardir bie cogunu okudum ama eski kitp okuma aliskanligimi kaybettim sanirim
Agatha Christie yi severim. Şampanyadaki zehir kitabını okumuştum. İyi oldu hatırlattığın hayvanlar çiftliği ni bulamazsa Agatha nın kitaplarından birini okuyayım.
Hadi o zaman beraber başlayalım bugün ne dersin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…