HPV NEGATİF OLMAK İÇİN

Ek Ekinezya iciyorum civan percemini yanliş yazmisim onuda iciyordum çünki frekanslar karısti

Doğru ama doktorum 3 ayda bir önerdi açıkçası ondan onu dinliyorum.2 seneye vücuttan atılıyormuş %90 oranla ben 2 seneden önce moralimi bozmamaya odakladım kendimi :)
Attinizmi acaba .. bende haziranda gideceğim test için junk onkologa baksin bakalım pozitifli negatifli umarım atmışımdır ki sanmıyorum

Propolis ne önerirsiniz hangi marka kullandınız . Umarım fayda görmüşsünüzdür

Siğil yapmayan bendede hpv 18 var cnm. 2 senede %90 atılıyormuş heralde bizdede atılır die düşünüyorm %10 luk kısma girersek oda bizim şansımıza :)

Test sonucunda cesitleri yaziyordur. Yanı bende 16 var ama bikac tane daha var 56 59 mu ne sizde de varki yoksa sadece hpv 16 yazıyor başka bisey yazmıyor mu dikkatli inceleyin

Yani kocanda da varsa hpv ister istemez senle aynı anda negatif olmaz ve her ilişkide sana bulaşırsa nasıl negatife çeviriyoruz merakımdan soruyorum çünkü bende birlikteliğim var ve şüpheleniyorum çünkü hpv olmasından test yaptıracağım çünkü

Merhabalar, ne durumdasınız acaba şuanda fayda etti mi bu yaptıklarınız aradan uzun süre geçmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…