Hsg sonrası adet gecikmesi

feyza25nur

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
480
132
25
Kızlar ben 20 aralıkta hsg çekilmiştim. En son 14 aralıkta adet oldum. 5 6 aydır 28 30 günde adet oluyorum düzenli bir şekilde. Hsg den sonra adetim gecikti. 30 günü baz alırsam ocağın 12 sinde adet olmam gerekiyor ? Ocağın 10 unda idrar testi yaptım negatif çıktı. Ayrıca hsgden sonra herhangi bir ilaçta kullanmadım doktorum vermedi. İlaç kullanmayıp bu şekilde adeti geciken oldu mu ?

Soruya cevap veremicem ama hsg anestezili mi çektirdiniz anestezisiz mi, anestezisizse acı oldu mu
Anestezili çektirdim canım. Doktorum direk anestezili dedi. Birde saraçoğlunun bir videosunu izledim. Hsg filmini bayanlara anestezili yapın diyor. İşlem esnasında çok fazla kasılma olduğu zaman sonuç yanlış çıkabiliyormuş. Kasılınca sıvı tüplerden tam geçemiyormuş

Soruya cevap veremicem ama hsg anestezili mi çektirdiniz anestezisiz mi, anestezisizse acı oldu mu
anestezisiz çekildim. inanılmaz derecede acı vericiydi 10-15 sn sürüyor bu acı ama sanki biri içimi canlı canlı kesti gibi hissettim. Bazı kuruluşlarda plastik ile yapılıyormuş ve acısız olduğunu söylediler sorup o şekilde yaptırmanı tavsiye ederim o acısız ağrısız oluyormuş.

Anestezili çektirdim canım. Doktorum direk anestezili dedi. Birde saraçoğlunun bir videosunu izledim. Hsg filmini bayanlara anestezili yapın diyor. İşlem esnasında çok fazla kasılma olduğu zaman sonuç yanlış çıkabiliyormuş. Kasılınca sıvı tüplerden tam geçemiyormuş
Sonuç ne canım bende hsg çekilicem inşallah gebe kalmışsınır

Evet benimde öyle oldu Dr da tekrar femara başlattı çatlatma iğnes aşılama vs önermedi temiz gördü herşeyim i
Banada klomen verecek sanırım ama bende femara istemeyi düşünüyorum. Bende de sıkıntı çıkmadı çok şükür. Adetlerimde düzene girmişti bu ay hsg den dolayı gecikti sanırım. Hacamat yaptırdığım ay da 1 ay boyunca gecikme yaşamıştım kansızlıkta var

Banada klomen verecek sanırım ama bende femara istemeyi düşünüyorum. Bende de sıkıntı çıkmadı çok şükür. Adetlerimde düzene girmişti bu ay hsg den dolayı gecikti sanırım. Hacamat yaptırdığım ay da 1 ay boyunca gecikme yaşamıştım kansızlıkta var
Hacamat iyi geldi mi peki bencede femara iste baya etkili ben üç ay kullanmıştım kist vs de oluşmadı bende şükür inşallah en kısa zamanda gebelik haberi alırız

Amin canım inşallah 🤲🏻 Rabbim en kısa zamanda nasip etsin 🥰Hacamat olduğum ay geciktirdi ama sonrasında düzene girdi sıkıntı olmadı. O sürede zaten macunuda kullanıyordum. Birde genel hacamat yaptırdım biontek vurulmuştum sırt ağrılarım falan vardı.

X