Hsg

ben kastım , zorladım kendimi :18: zor gecti .. ama kolay işlemm

Sevcan000 ben Aralık'ta yaptırmıştım, seni korkutmak için demiyorum ama, en azından bilgin olsun, ben hayatımda böyle bir acı yaşamadım, çok sancılıydı, iğrenç bişey, Allahım hiç birimizi ona muhtaç etmesin.
Bi de devlet hastanesinde çektirdim ben hsgyi, anestezi fln yapmadılar, şimdi de özel bi jinekoloğa gidiyorum, ve hsg çektirdiğimi duyunca çok kızdı, bu sancıyı nasıl yaşatarlar sana diye, hemen gerekmiyormuş yani... Bu yüzden iyi bi doktora görün, ve sürekli onun takibinde ol derim, hsg çekilmesi gerekirse bile, en azından uyuturlar seni. Allah yardımcımız olsun.

Envoyé de mon iPad à l'aide de Kadınlar Kulübü

hadi yaa korkum daha da arttı :) sonuçların iyidir inşallah

Cnm herkezin bunyesi bir degil benim aci esigim cok asiri dusuk.ben adet olurken sanci ve agri cekmem ve o yzdn cok korktm. Eger adet agrisi cekiyorsan normal cektirebilrsn.ama eger adet agrisi cekmiyorum ve aci esigim yuksek diyosan anestesiz cektirebilirsn

Son düzenleme:
korkma cnm bende çok korkarak girdim anestezi almadım çok rahat çekti bnm şuanda hamileyim çektirdiğim ay hamile kaldım

Ayy cok guzel insallah hayirlisiyla kucaginada almak nasip olur..

Bende bekliyorum insallah hamile kalirim diye ama biraz kiloluyum acaba oyuzden mi hamile kalamiyorum diye dusuyorum ((

kızlar merhaba. ben de rahim filmi düşünüyorum. bir buşuk yıldır bebek istiyorum. pkoluyum. neyse... kimisi çok sancılı oldu diyor kimisi adet sancısı kadar bile olmuyor diyor. sanırım kişinin acı eşiği ve hastanede kullanılan aletle alakalı. özele giderim zaten de. kararsız kaldım anestezi olsa mı olmasa mı diye. :18: siz ne dersiniz. bir de özelde çektiren var mı yakın zamanda. fiyatı ne, anestezili ne kadar oluyor?

kuzuuuu bu pazartesi bende cektircem anestezis devlette ben anestazili istiyom ama devlette anestezi yapmıyolarmıs.eger imkanın varsa anestezili yaptır cünkü tvde ibrahim sarac oglu dediki anestezili cekinin mutlaka dedi.kendimizi kastıgımız için acılmıyormus kanallar.ama ben mecburen devlette yaptırcam doktor istedi klomen fayda etmedi bana...iğneye geccez dedi sen bu ay bi su islerini tamamla dedi esimde sperm testi verecek pazartesi...bende korkuyom ama kendimizi kasmayınca acımıyormus kasmamamız lazımki acılsın kanallar

yaaa saraçoğlunun bu konuda konuştuğunu hiç duymamıştım. iyi ki söyledin canım. ben de acep anestezili olmak zararlı mıı falan filan öyle düşünüyordum.
canım ya inşaAllah hakkımızda hayırlısı. valla iyi yapmışsın tedaviye başlamakla. ben de yoruldum artık ne düşüneceğimi bilemiyorum. tekrar tedavi yöntemleri, doktor, hastane araştırmalarına giriştim.çekitirnce tecrübelerini paylaş olur mu. özelde çektirsene o halde. evet dediğin gibi kasılınca bazen açık tüpler bile kapalı görünebiliyormuş.
ya canım baksana benim adetim bitmek üzere. zaten eşimle de küsüz. yani bu ay bişey olacağı yok da. daha barışmayı düşünmüyorum çünkü işte ben hemen çektirmeli miyim. yoksa herhangi bir zamanda çekilir mi? hani gebelik olabilir diye adet bitiminde çekiliyor ya. e bizde çalışma olmayacak ki gebelik olsunn. ben ne yapayım ki şimdi acabaaa :26:

Son düzenleme:

canım adet bitince cekilyo zaten doktor bana adetin 7 8 9 cu günleri dedi,kan gitmesin diye kanallara adet bitince cekilyomus bence sen bu ay ozaman bu rahim işini hallet,ben özel doktora gidiyorum canım ama onlarında hsg cihazı bozukmus dısarda cektir gel dedi bende evime yakın devlet hastanesi oldugu için devletten aldım.bide cok yer bilmiyorum bu sehirde 2 aydır burdayım bide maddi.sen bence doktora git canım durumu anlat hsg iste.ama hemen gitki gün veriyolar hsg için.anestezili cektir bence bende tv de dinledim canım.acısından degil tıkanıklık varsa acılsın diye kendimizi kasınca acılmıyormus..tamam canım paylasacagım.acısada artık dayancam mecburenesimde sperm testi verecek aynı gün.esinle insallah cabucak barısırsınız canım benim

Son düzenleme:
Mrb cnm.
Ben 3 hafta once cektirdim. Cok agrili oldugunu duydum ve cok korktum o yuzden ankarada ozel hastanede anestezili cektirdiim.hsgden ciktiktan sonra bile yaklasik 10 dkka cok siddetli agrim oldu ve iyiki anestezili cektirmisim dedim.

canım sen nerde cekindin ne kadar mal olduuu????

Kızlarrr hsg filmi çektireniniz varmı haftaya gidicem ağrılı bir işlem olduğunu söylüyorlar deneyimi olan varmı

canım slm.bende önümüzdeki pazartesi cektiricem devlette.devlette anestezili yapmıyolarmıs.insallah kolay gecer.doktorun ilaç yazmadımı canım 3 tane ilaç yazıyor agrı kesici antibiyotik bide hsg de rahime verilecek ilaç.antibiyotiği 2 gün önce basla dedi.agrı kesici hapıda yarım saat önce iç dedi

Ankara da baskent unv.hastanesnde cektirdim. Tplam olarak 355 tl tuttu ve cok guzel ilgilendiler.

anladım canım biraz pahalıymıs mecbur devlette cekincemcok gecmiş olsun canım

Emin ol ankarada en uygun fiyata ceken tek hastane diyebilirm. Aramadigim ozel hastane kalmamisti hep 500-600 tl arasinda fyt verdlr.
artik biktim ve baskente gittim hersey bitti ve biz hastandn ciktik ne kadar odedin diye sordm esime ve 355 tl dedi cok sasrdm. Tlfnda yuksek fyt soyluyolr hastanyle yuzyuze konusmakta cok fayda var.

canım bilemiyorum ki kafam karışık henüz. bir de adetim bu gün bitti ama benimki uzun sürüyor pkodan dolayı, ortalama 10 gün kadar hadi bunu geçtik. ben çalışıyorum yaa zaten hastalıktı falan derkenrapor almıştım şimdi yine alsam hoş olmaz. bu sebeple bu ay kalır belki. bakalım hayırlısı.
sizin de inşaAllah tüm tahlilleriniz normal çıkar da hsg sonrası hemen gebe kalırsın.

kuzum bende calısyom rapor almıyomki ben izin alyom gidipgeliyorum işime sende öyle yap idare etsinler ...insallah canım benim haber ederim

kuzum bende calısyom rapor almıyomki ben izin alyom gidipgeliyorum işime sende öyle yap idare etsinler ...insallah canım benim haber ederim

canım ben öğretmenim. öyle izin vermişyorlar bize. sevkli sayılmam gerekiyor falan filan. neyse hayırlısı bakalım. seni merakla bekleyeceğim

korkma cnm bende çok korkarak girdim anestezi almadım çok rahat çekti bnm şuanda hamileyim çektirdiğim ay hamile kaldım

maaşallah arkadasım allah tamamına ersirsin inşallah. ne tedavisi goruyordun canım kacıncı ayda cektırdın fılmı ve fılm cekindigin ay ılac aldın mı ?

Oyy masslh. Ne güzel demekki rahmi temizliyor bu değil mi ? Bir de benm kist var kendinden oluşan. Bana doğum kont hapı verdi. Saatlerini.de degistirip iceblrsin dedi bana. Ozman kiste etkisi olurmu bilgin varmi canim yaa bide zaten radyasyon alicksn olmamasi.daha iyi dedi bana sen hemen o ay mi kaldın ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…