hsg

Bugün bende ankara 19 mayıs hastanesinde hsg çektirdim, anestezisiz, çekim sırasında çok kısa ağrım oldu ama dayanılamayacak kadar değil, 5-10 sn. sürüyor hemen bitiyor işlem. Sizlere tavsiyem eğer ankarada yaşıyorsanız hsg ücretleri çok uçuk. 19 Mayıs hastanesini tavsiye ederim. 115,00 TL.
bende ankarada çektireceğim de anesteziyle yapıyorlar mı fiyat ne kadar farkediyor? bide bu hastane dikmende değil mi?

Herkese Merhaba,
Bugün doktorum isteği ile hsg flimi çektirdim. Bende hepiniz gibi internetten araştırarak yorumlara bakar ECHOMAR ŞİŞLİ hastanesine yöneldim .GÖrüntüleme merkezinin sitesinde flim ile ilgili bilgiler ve uyguladıkları ileri teknoloji açık şekilde belirtiliyor. Beni bu bilgiler ve önceden yaptıranları yorumları tatmin ettiş ve bugün flimi çektirdim. Doktor Ceval Bey o kadar güler yüzlü anlayışlı ki hemen rahatlıyorsunuz. İnanın kızlar hiç bir ağrı hissetmedim herkes adet ağrısı gibi diyor ama ben o kadar bile ağrı hissetmedim. sonrasında kanamamda olmadı. Fiyat 500 tl diğer yerlere gidip ağrı sızı olacağına aynı fiyata burayı tavsiye ederim. Anestezi kullamnılmadığı için de aynı gün içinde günlük yaşantınıza dönebiliyorsunuz. Herkese geçmiş olsun. Korkulacak bir şey yok sesvgiler.

X