HSSG/ RAHİM FİLMİ

Amanita

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
8.397
32.218
Merhaba hanimlar. Yarin rahim filmim çekilecek. Genel anestezi olmayacak sadece bir ilaç verilcekmiş herneyse acıya raziyim yeterki hamilelik olma ihtimali yüksek olsun da. Sizlere sorum şu tecrube eden arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Film esnasında Spekulum takildikdan sonra vajinaya agri oldu mu ilac verilirken?
Film sonrası akinti veya kanama oldu mu ?
Film sonrasi cinsel ilişki ne zaman olabilir malum yumurtlama günlerini aksatmamak için soruyorum bunu.
Son olarak hamilelik elde edenleriniz oldu mu film sonrasi
Kısaca tecrubelerinize ihtiyacım var simdiden teşekkürler.

GÜNCELLEME

Bugün sabah saatlerinde rahim filmim çekildi. Öncelikle ben yurt dışında yaşıyorum tup bebek merkezinde yapıldı. Önce agri kesici verildi bana sonrasında içeri alındım önce ultrason muayenesi yapildi sonra isleme baslandi rahim ağzı darmiş onunla ugrasip açarken adet ağrısı gibi bir sızı oldu ve oh ne ala ağrısina dayanirim derken rahme o ilac verilirken fazlasiyla agri yasadim bacaklarim ellerim titriyordu acıdan kivrandim zorlandım açıkçası
Bi kac dk sonra bitti işlem ve hemen kalkmama izin verilmedi su an saat on a geliyo halen sancim var ve kanamam var lekelenme şeklinde. hic de soylendigi gibi kolay degildi o ilac verildiği kısım
çektirecek ve çekmek isteyen arkadaslar icin guncellemek istedim bebek icin herseye değer

son olarak tıkanıklık yokmuş ama rahim agzi dar olmasi kafama takildi gebelige engel midir acaba ? Yada filmden kaynakli şansım artar mi bu konuda?

Son düzenleme:
Canım çektirdim öncelikle genel anestezi olmasa bile genelde sedasyon denilen kısa süreli uyutulma oluyor. O olacaksa zaten dediklerini hissetmiyorsun ben o şekilde oldum uyandığımda odadaydım zaten sadece 2 güne yakın biraz kanama oldu onun dışında hiç ağrım acım olmadı. Film de de tıkanıklık veya sorun çıkmadı ama çıkmasa bile gebeliği kolaylaştırıyor ben bir sonraki ay gebe kaldım çok şükür Aşılama yapılacaktı hemen öncesinde öğrendik ben kesinlikle faydası olduğunu düşünüyorum. Hiç anestezi alınmadığında nasıl oluyor bilemiyorum ama

Ne güzel rabbim sağlıkla kucağına versin inşallah darisi biz isteyenlerin basina

Canım bende özelde çekildim anestezi oldum ben uyandığimda kanamam ve karnımda adet sancısı vardi ilk gün ilişki yok dedi

Ben de anestezili oldum. Sonrasında ağrım sızım olmadı kanamam oldu az az bir kaç gün. Dasmeer arkadaşım çekildiği ay gebe kaldı.

nezaman oldun cnm
Hadi hayırlı olsun
Geçen ay oldum 15 gün ilişki yasak dendi. İlk kez böyle bir şey duydum ama pişman olmamak için doktoru dinledim. şu an reglim. Bakalım neler olacak. Tüp bebek raporu için de evrak hazırlıyoruz.

1 buçuk hafta oluyor ben çekineli. Antibiyotik ağrı kesici veriyorlar ilk başta çekilmeden önce de 1er tane kullaniyosun zaten film çekildikten sonra antibiyotkk biteme kadar ilişki olmuyor 1 haftalık yani hsg çekilirken benim ilaç her iki tarafa da eşit dagilmadigi için 1 doz daha verdiler o çok acitmisti yooksa
Ağrılı olmuyor sonradan kanama olabiliyormuş ped veriyorlar zaten ama bende olmadı rahattım yani şimdi bekliyorum gebeliği inşallah olur

Merhaba bende narkoz almadan çektirdim . Tabi ki bünye meselesi spektrum takılırken ben daha çok zorlandım ilacı verirken hissediyorsun yani benim 10 sn ilk bir yanma ağrı gibi bşe oldu ama sonra geçti hatta doktor beni konuşturuyordu bitti bile dedi fark etmemişim ben . Kanama falan hİç olmadı Bende . İlişki de yanlış hatırlamıyorsam 15 gün yasaktı sanırım . Rahat olun çok korkulacak bşe değil ben internetten araştırıp gitmiştim hiç dr beklediğim gibi olmadı . Şimdiden geçmiş olsun bol şans

Geçmiş olsun

İnşallah kolay gecer benimki de teşekkür ederim

Geçen ay oldum 15 gün ilişki yasak dendi. İlk kez böyle bir şey duydum ama pişman olmamak için doktoru dinledim. şu an reglim. Bakalım neler olacak. Tüp bebek raporu için de evrak hazırlıyoruz.
İnşallah gerek kalmaz canim ya

Ben geçen sene haziranda çektirdim, özel bir görüntüleme merkezinde. Ne narkoz ne uyutulma ne ağrı... hiçbir şey hissetmedim çok şükür. Tüplerde tıkanıklık varsa o zaman ağrı oluyormuş diye duydum. 5 dk sürdü sürmedi diyebilirim çekim için. Merkezden çıktım, tüm Taksim, Beyoğlu’nu gezdim. O kadar ağrı olmadı yani, düşün. Sonrasında 1 hafta kadar antibiyotik kullandım, her ihtimale karşı veriyorlar. O gün hafif lekelenmem oldu, ertesi gün bitti. Ha hafif şişlik oluyor tabii sıvı verildiği için, o da 1-2 idrarla atılıyor vücuttan. Tabii ben hâlâ hamile kalamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…