HSSG/ RAHİM FİLMİ

Ben 3 ay önce anestezili rahim filmi çektirdim, hiç kanamam olmadı, sadece 2 gün hafif sarı bi akıntı geldi sanırım akanlar ilaçtı, cinsel ilişki yasağı koymadı doktor ama 2 gün cinsel ilişkiye girme yinede dedi. 1 saat yattım hastaneden geldim. Çok iyiydim ağrıkesici yazayım dedi doktor yok iyiyim dedim ama, 2 saat sonra bi sancı girdi resmen kıvrandım. Evde ağrıkesici içtim geçti.

Bazilarina 15 gun yasak koyulmuş acaba neden herkese ayni degil.

Maşallah şanslıymissin ☺ tez vakitte gebe kalirsin inşallah

Bazilarina 15 gun yasak koyulmuş acaba neden herkese ayni degil.
Eski teknikle yapılıyorsa yani o ay hamile kalınırsa , ışınlardan dolayı, cihazlardan dolayı bebekte bi sıkıntı olmaması için o ay ertelensin isteniyor. Ama şimdi yeni teknikle yapıyor birçok hastanede.

Ben bu sabah çekildim anestezisiz çekildim. Ben bu konularda çok korkar ve kendimi hep kasan bir insanım ama o kadar kolay geçtiki hiç bir sancı ağrı hissetmedim ben yaptıysam herkes yapar sadece sakin olacaksın çeken kişide çok önemli benimle çok güzel ilgilendi . Şimdi yeni yeni çok az bir sancım oluyor oda normaldir tüpler çok hassas olduğu için olur dedi doktor ama ağrı kesici almaya gerek olacak bir ağrı değil ilişki konusundada hiç birşey demediler Umarım çok kolay geçirirsin

Merhaba ayin dokuzunda cekildm bi hafta oldu anestezili degil. Oncesinde dr agri kesici yazdi hastanenin acilinde oldm cekime yakin. Sonra cekildm. Cekimde ilac verence acimasi gerke demisti tüpler aciksa zaten aciyor kapali ile ilac gitmedigi icin aci olmayacak demisti dr. Ilac verilince evet biraz sanci hissetm bi dk ancak sürdü adet sancisi gibi. Sonrasinda biraz kanamam oldu. Bes dk oldugum yerde kaldm kendimi iyi hissedince kalktm uzerimi giyindm cok abartilacak kadar degil ama hafif sanci oluyor. Islem zaten cok kisa suruyor ve kimildamaya ozen goster yoksa tekrarlamak zornda kalabilirsin. Sonrasinsa dr yanina gittim tikaniklik olmadigini gayt guzel oldugunu dedi. Iki gün iliski yasakti. Her ihtimale karsi enfeksiyon için ilac yazdi birde agrimn olabilir diye agri eksici ama agrim olmadi siskinlik oldu o gun. ertesi gun gayet iyiydim umarim seninde acik cikar hafif sumuksu yapiskanlik varsa bile aciliyor tupler ve hamile kalma sansin artiyor. En yakin zamanda gonlunden gecenin olmasi dilegi ile

Ağrı dedikleri şey sadece ilaç verilince olan 10 saniyelik bir ağrı evet biraz şiddetli ama hemen geçiyor. Bende sonrasında aağrı veya kanama olmadı sadece o gün biraz karnım ağarmıştı. Ama doktor diyor birwz olabilir normal. Size söyleyeyim hiç korkmayın anestezi altında yapılacak bir işlem değil aslında çok kısa sürüyor ağrı ki yarın buraya sizde yazın

Geçmiş olsun cok teşekkür ederim

Evet tecrübe edinince yazarım buraya

Canım tupler tıkalıysa veya orda minik Bı parçada kalsa olsa acılıyomus benım tanıdıgım ondan sonra kendiliğinden kaldı.

Teşekkür ederim canım inşallah sende guzel sonuclar alirsin

Ben bu filmi 3 sene once cektirdim. Benim doktorumbana su aciklamayi yapmisti. Eger tikaniklil yoksa film kolay gecer cunku ilac akar gider. Ama tikaniklik varsa orada baski yapar ya o basincla acar yada acamaz. Ama 2 durumda da agrili gecer. O yuzden anestezili cekildi.

Ha bir de su var. Benim bir tupumden hemen gecmisti sivi. 2.tüpten 2. Ilaca ragmen gecmemisti. Doktorum muhtemelen digeride kapaliydi ilac ile hemen açıldı. Ama sag tupun cok tikali demisti. Filmi takip eden ay hamile kaldim.

Benim sağ tüp hemen bakti açık dedi sol tüp biraz zaman aldi ona da acik dedi soyledigin gibi tıkanıklık varsa acilmis olabilir. Rahim agzi darlığı kafama takildi doktoruma sorana kadar kafami kurcalayacak bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…