Huncalife .. İŞ KURAMIYORSAN KURULMUŞ SİSTEME DAHİL OL KENDİ HAYATINI YÖNET !!!

uzgun-tug

Herşeyin Fazlası Zarar......
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2014
75
23
38
Merhaba bayanlar...Sizlere Huncalife tan bahsetmek istememin sebebi benim gibi ek gelir kazanmak isteyen yada ev hanımları için harika bir gelir sisteminin olması...

(kısaca benim hikayem, benim sebeplerim :) )
Zamansız yaşadığım hamileliğin ardından hem gül gibi mesleğimden hemde maddi özgürlüğümden olmamla birlikte zor günler başlamıştı benim için.İnterneti işimle ve gelişimimle ilgili kullanıştım şimdiye kadar ama hiç "evden nasıl para kazanırım", "işe gitmeden para nasıl kazanılır", "erken kalkmadan para kazanılır mı" gibi terimler için kullanacağım aklıma gelmezdi.Bebeğimi bırakıp işe gitme fikri ölü fikirdi benim için.Artık kendi işimi yapmanın vakti gelmişti..Dolayısıyla bayaaa bir araştırma sonucu bir markanın ürünlerini satmaya karar verdim.Benden dantel kenarı satıcısı olmayacağı için tabiiki kokoş ürünler satan bir firmanın kozmetik ve takı ürünlerine yöneldim.Fakat hiçbir artım yoktu..çevrem bana uzaktaydı..satış yapsam parasını nasıl toplayacaktım..üstelik ürünler o kadar çoktuki hepsinden numune alcak param olsa ne diye iş arayayım :KK43: tek başıma ne kadar satıp ne kadar kazanabilirdim ki?Sanırım pazar tezgahında çalışanlar bile benden daha şanslıydı :KK43:

(kadere inmamak gerek..biraz kadercilik şart ! :))
İnsanlar sadece kendinden birşeyler bulduğu insanlarla kader birliği yapar ve mutlu olurlar.internet sitesi üzerinden üye oldum temsilciliğini yapacağım markaya..Dolayısıyla tombala çekmiştim.Benim bir üstüm olacaktı yani bana yol gösteren bir liderim..Ama kim???Allah'ım hepimizi iyi insanlarla karşılaştır dedikten sonra karışamayacağımız tek zaman dilimi :)
GÖKÇE... Hepimiz kadar kadın..hepimiz kadar kırılgan..hepimiz kadar çalışmak zorunda..Ama her kadında farklılık gösteren bazı duygular varki işte onlar benim bu kez şanslı olduğumu ve iyi bir insanla karşılaştığımı gösterdi..İçimde kaybettiğim ve nasıl bulacağımı düşündüğüm duyguları daha onu facebook sayfama eklediğimde keşfetmeye başlamıştım.HIRS..ÇALIŞMA AZMİ..BAŞARAMAMAK..SONRA TEKRAR ÇALIŞMA AZMİ..A PLANI TUTMADI HAYDİ SIRA B PLANINDA...VE ŞİMDİ BAŞARI !!!..ÜYELERİYLE AŞIRI İLGİSİ..BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR PRENSİBİ..DİŞ AĞRISINDAN AĞLARKEN BUGÜN CİRO YAPMALIYIM DİYECEK KADAR ÇALIŞKAN..VEE TABİİ HAYATIN BÜTÜN BU TEMPOSUNDA TELEFONDA KONUŞTUĞUMUZ BİR VAKİT "efendim anneciğim!.." diye cevap verilen bir ses tonu..Saydıklarımın hepsini arkada bırakacak en muhteşem meslektaşım ANNE !

(işe koyulma vakti..artık o benim Liderim ..Ve huncalife :))
Huncalife firmasını zaten eskilerden bilirdim.1957 yılında kurulmuş 140 ülkeye ihracat yapan, 25.000 m2 alanda faaliyet gösteren, HUNCA markalı, kozmetik sektöründe lider, helal sertifikası olan ve hayvanlar üzerinde deney yapılmayan, %100 yerli sermayeli Türk şirketi..Caldion, carmina, jagler markaları eski klasiklerden en bildiklerimiz :)

(neymiş bu Network Marketing dedikleri?)
Kadınca; tavsiyeye dayalı sistem demek .yaani sen bir ürün satınalıp kullanıyorsun ve bunu eşine, dostuna, konuna, komşuna tavsiye ediyorsun.Tavsiye etmekle kalmıyorsun gel sende benim alt ekibim ol ekip kuralım ve daha çok tavsiyelerde bulunalım daha çok kazanalım deyip GÜVENDİĞİN, İNANDIĞIN, KADER BİRLİĞİ YAPABİLECEĞİN insanları bu sisteme dahil ediyorsun..Ben bu işe başlarken ev hanımlarına yönelik bir sistemmiş gibi gelirdi AKSİNE bu işi yaparken hamilelik öncesi mesleiğimi de devam ettirmek isterdim çevreden dolayı.(ama kazancından ve çalışma saati rahatlığından dolayı o işi kesin bırakır yine free takılırdım :):):) Para kazanmak hepimizin yaşamını sürdürmesi için şart peki ya İNSAN GİBİ YAŞAMAK dedikleri???Huncalife hem kendin için satın aldığın ürünlerinden, hem başkasına sattığın huncalife ürünlerinden hemde ekibinle sattığın ve kendinize alıp kullandığınız ürünlerinden sizlere belirli puanlar ve hediyeler ve tatiller ve yaşam sizin için biraz daha kolaylaşsın diye ARAÇ KULLANIM HAKKI sunuyor!Yani satışta belirlenen şartlar yerine geldiğinde YANİ yan gelip yatmayan gerçekten işinin hakkını verenlere Huncalife tan istediğin marka aracı alıp etliye sütlüye karışmadan kullanabiliyorsun !AAaaaaaa bu kadarı da yetmedi diyenlere BAŞARIYA DOYMAYANLARA..EMEKLİLİK VE MİRAS BIRAKMA HAKKI DA VAR :KK66:

Tek 1 şeye DİKKAT ! Yazdıklarım ; Bir defa başarmanın yetmediği ! O başarıyı koruyan ve BAŞARIYA DOYMAYANLARA !

Eklentiler

• başarı.jpg
    başarı.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 106
merhaba tuğba bende taze huncalife temsilcilerindenim il olarak bursadayım ve şöyle söyleyeyim üye olmak isteyerek çok isabetli bir karar vermişsin hem çok köklü 1957'den beri faaliyette olan hunca firmasındasın,hem ürünler mükemmel sağlık bakanlığından oanylı helal sertifikalı ve bir çok sertifikaya sahip hemde network marketing iş sistemi içerisinde en kolay kazanç sağlanan bir şirket bende 2 aydır üyeyim ve çok güzel bir ilerleme kaydettim bence sende zaman kaybetmemelisin daha detaylı bilgi için özelden mesaj atabilirsin yardımcı olurum.

X