Et Yemekleri Hünkar Beğendi-Sütaş Sponsorluğunda

Bende istemiştim bunu iyiki sen yapmışsın bu kadar güzel olmazdi sunumum
İnan hiç aklımda yoktu:)Bu hafta yapacak tarif bulamayınca aklıma düştü birkaç sefer sordum yapacak dedi.Bugün dedim bir daha sorayım ona göre yapayım.Yinede yapayım eklerse ben eklemem dedim ama gelen giden yok:)
Teşekkür ederim:KK200:

İnan hiç aklımda yoktu:)Bu hafta yapacak tarif bulamayınca aklıma düştü birkaç sefer sordum yapacak dedi.Bugün dedim bir daha sorayım ona göre yapayım.Yinede yapayım eklerse ben eklemem dedim ama gelen giden yok:)
Teşekkür ederim:KK200:
Iyi ki yapmışsın et yemeklerinde olması gereken bir tarif 😍

:KK68: Ellerine sağlık Nevrestecim. Anlatımında ve sunumunda zarafet yayılıyor güzel kokular eşliğinde. Biz de pek beğendik. :KK200: Kutnu kumaşın gözümden kaçmadı. Harika görünüyor. Bol şanslar diliyorum.

Abla çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık :))

Bu çok ciddi bir oy alan bir yemekti keşke yapmayan kişi daha önce soyleseydi

Buradan ortaya konuşuyorum yapmayacaksaniz tarifleri 3 gün önceden bırakın lütfen En Büyük KK

Abla çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık :))

Bu çok ciddi bir oy alan bir yemekti keşke yapmayan kişi daha önce soyleseydi

Buradan ortaya konuşuyorum yapmayacaksaniz tarifleri 3 gün önceden bırakın lütfen En Büyük KK
Çok teşekkür ederim canım :KK200:
Canım bu hafta sordum yapacak denildi:)
Bugüne kadar yapılmayınca eşime dedim yapacağım eklenirse ben eklemem ,eklenmezse ben eklerim:)Sabah eti çıkardım ama yinede sordum ve son gün ise yapamaz:)Akşam bile eklerken çekindim profillerini gezdim acaba aktifler mi ekliyorlar mı:KK70:
İsabel'e yazdım, dedim bakın onayda varsa benim konuyu yemek tariflerine taşırız:KK70:
Başka tariflerde vardı yapılacak dendi ama kısmet olmadı demek:)

Çok teşekkür ederim canım :KK200:
Canım bu hafta sordum yapacak denildi:)
Bugüne kadar yapılmayınca eşime dedim yapacağım eklenirse ben eklemem ,eklenmezse ben eklerim:)Sabah eti çıkardım ama yinede sordum ve son gün ise yapamaz:)Akşam bile eklerken çekindim profillerini gezdim acaba aktifler mi ekliyorlar mı:KK70:
İsabel'e yazdım, dedim bakın onayda varsa benim konuyu yemek tariflerine taşırız:KK70:
Başka tariflerde vardı yapılacak dendi ama kısmet olmadı demek:)
Sen sana bişey demiyorum abla ne güzel yapmışsın yapılmadı denmedi en azından

Ama iddilai bir tarif ya hiç birinci olmayan birine kalsaydı şansı yüksek olurdu o açıdan zeyettim

X