Hurma Diyeti İle Zayıflıyorum

Ben sabah ve öğle öğünleri hurma akşam öğünü ekmeksiz normal yemekle 3 günde 1.5 kilo verdim aradan 2 gün daha geçti henüz geri almadim farklı diyetteyim lakin veremiyorum sanırım duraklamaya girdim. Hurma bana şekerli gelmedi ancak şeker hastası olduğum için biraz zorlandim ara öğüsüz. Toplamda 10.1 kilo vermiş oldum. Tabi bu süreçte 5 kilo da aralarda geri aldım. Eğer dikkat etseydim 15 kilo vermiş olacaktım.
Demem o ki kilo vermek çok kolay. Zor olan o kiloda kalmak.
aslında siz en güzelini yapmışsınız
çünkü bir öğün bile olsa insan nefsini idare etmek bakımından normal yemek yiyebilmeli
bende şimdi geri almamak , koruyabilmek , hatta daha da verebilmek için akşamları salata ya da yoğurt yemeyi düşünüyorum
tabi spor ya da yürüyüş de şart

Evet aslında o önemli bir detay. Kilo verdigimizde vücuttan su mu gidiyor, kas mı kaybediyoruz yoksa yağ kaybımı var? Evde vücut kitle endeksini gösteren bir tartınız olsaydı bunu anlayabilirdiniz aslında. Su içmek çok önemli. Kastan giderse eyvah eyvah... Su zaten demiyorum... Ama yağdan giderse süper tabi 😊
Benim hurma diyetim çokta etkili olmadı nedense. İki ögün yapabilmiştim. Bir haftanın sonunda 2 kilo kadar verdim, bıraktığımda hooppp geri geldi hemen 😊 Daha önce diyet yapmıştım, o listeye göre besledim ve dikkat ettim oysa. Neden böyle oldu anlamadım.

aslında yağ yakan içecekler ya da yiyecekler tüketerek bunu hızlandırabiliriz
zencefil, maydonoz,zerdeçal gibi desteklerle ,
en yakın zamanda dediğiniz tartıdan almalıyım haklısınız

Selaamm hurma diyeti 3. Gunden sesleniyorum 2 gunde 1.900 gitti yarin sabahki tartiyi merakla bekliyorum.benim asil kafama takilan bu diyet bitince nasil verilen kilolari korumak gerek yani az da yesem alir miyim verdigimi korkusu basladi.

Hurma diyeti 4. Gundeyim 80.8 ile basladim suan 78.4. 3 gunde giden 2.4 😊😊 diyete devam 👍👍

Hurma diyeti 5. Gun-- dun 400 gr vermisim gunden gune verilen miktar azaliyor kaldi 2 gun bakalim sonuc ne olacak su an 4 gunde 2.8 vermis bulunmaktayim.hedefim 4 kilo kadar verip 77yi gormekti ama sanirim en fazla 3.5kilo da kalir gibi 🙄

Hurma diyeti 7. Gun- bugun son gunum guncel kilom 77.6 toplam giden 3.2 yarin sonucu yazarim ama dedigim gibi en fazla 3.5ta kalacak gibi bekledigimden az verdim bu iskenceye degdi mi bilemedim 😁 ama ben oncesinde 6-7 kilo verdiğim icin az gitti sanirim

7 gunluk maceram bugun bittu 80.8 ile basladim bugun 77.4 üm ilk gun haricinde kolaydi.deneyeceklere bol eksiler dilerim 🤗

X