Hurma Diyeti İle Zayıflıyorum

Ben sabahı ogleyi güzel geçirdim de akşam üzeri bir çikolata yiyerek kaçamak yaptım. Neyse pes etmek yok kaldığım yerden devam ediyorum son öğünümu 1 saat sonra yiyeceğim.
Bende malesef kacamak yaptim
Aksam uzeri azda olsa tavuk yedim.
Bu sabah tartida 500 gr gitmisti. Ama yinede daha iyi olabilirdi. Sabah ve ogle iyi gidiyorum Ama aksama dogru krizlere giriyorum
3 yada 4 kilo verebilsem simdilik hedefim bu
Sonra belki 2 kilo daha

Bende malesef kacamak yaptim
Aksam uzeri azda olsa tavuk yedim.
Bu sabah tartida 500 gr gitmisti. Ama yinede daha iyi olabilirdi. Sabah ve ogle iyi gidiyorum Ama aksama dogru krizlere giriyorum
3 yada 4 kilo verebilsem simdilik hedefim bu
Sonra belki 2 kilo daha
Bende bu diyeti keşfettim. Deneyim dedim, eşime hurmaları aldırdım. Diyetisyene gitsen daha iyi, hurmanın kilosu 100 TL dedi 😂
Neyse başladım, ama gün boyu sadece hurma ve yogurt yapamadım. Ya misafir geldi, diyeti bir ögün olmak üzere bozdum yada biryere gittim bozmak zorunda kaldım. İki ögün hurma diyeti yapabiliyorum en fazla, bir ögün gidiyor.
Reğl oldum, tartıda farkı göremiyorum. Reğl bitince tartılacağım bakalım ne kadar fark göreceğim 😀Fakat bir hafiflik rahatlık var o kesin. Sanki hafifledim arındım..

bende bir ya da iki öğünümü bu şekilde yapmaya karar verdim ufak değişikliklerle tabi yanına biraz çiğ badem koymak, yoğurdun içine chia koymak gibi. yolum uzun o yüzden kendimi bıktırmak istemiyorum yavaş yavaş hazmederek gitsin kilolar bi daha da o yağlar geri gelmesin :)

Evet bende öglen yogurt içine chıa tohumu ekliyorum ve tarçın muhakkak her öğün içine ekliyorum. Yeşil çay, kiraz sapı mısır püskülü çay demliyip içiyorum farklı farklı..Kefir de tüketiyorum ara ara. Zaten diyetisyen geçmişim var, yemek ögünlerim sağlıklı. Ama tatlı krizlerim var maalesef 😀 5 kilo versem yeter. Şimdilik böyle deneyeceğim bakalım. Olmadı yine diyetisyenimden yardım alıp boğazımı tutacağım 😂

Evet bende öglen yogurt içine chıa tohumu ekliyorum ve tarçın muhakkak her öğün içine ekliyorum. Yeşil çay, kiraz sapı mısır püskülü çay demliyip içiyorum farklı farklı..Kefir de tüketiyorum ara ara. Zaten diyetisyen geçmişim var, yemek ögünlerim sağlıklı. Ama tatlı krizlerim var maalesef 😀 5 kilo versem yeter. Şimdilik böyle deneyeceğim bakalım. Olmadı yine diyetisyenimden yardım alıp boğazımı tutacağım 😂
benimde diyetisyen geçmişim var belli aralıkalrla. ama sonrasında daha çok aldım her defasında artık okuya okuya ben oldum bir diyetisyen. gayet sağlıklı besleniyorum tek eksiğim spor malesef

benimde diyetisyen geçmişim var belli aralıkalrla. ama sonrasında daha çok aldım her defasında artık okuya okuya ben oldum bir diyetisyen. gayet sağlıklı besleniyorum tek eksiğim spor malesef
Destek yardım almak şart bazen. Hani bazen hasta oluruz, evde ne yapsak geçmez ama doktora gideriz. Yazdıgı ufak ilaçlar bile hemen ayaga kaldırırya bizi, öyle işte :))
Spor önemli tabi. Şu an bir merkeze bende gitmiyorum. Ama düzenli yürüyüş yapıyorum .
Olsun, yeterki isteyelim. Başaramayacagımız şey asla yok 😉

Destek yardım almak şart bazen. Hani bazen hasta oluruz, evde ne yapsak geçmez ama doktora gideriz. Yazdıgı ufak ilaçlar bile hemen ayaga kaldırırya bizi, öyle işte :))
Spor önemli tabi. Şu an bir merkeze bende gitmiyorum. Ama düzenli yürüyüş yapıyorum .
Olsun, yeterki isteyelim. Başaramayacagımız şey asla yok 😉
haklısın öyle istemek önemli inşallah bakalım nasıl gidecek hurmalarla imtihanımız. tartılmaya korkuyorum yani. senin boy kilo kaç

haklısın öyle istemek önemli inşallah bakalım nasıl gidecek hurmalarla imtihanımız. tartılmaya korkuyorum yani. senin boy kilo kaç
1.68 boy. Kilom 67 ye çıktı 🥴 Geçen senede 69 a çıkmıştı, diyetisyenle 61 e inmiştim.
Şimdi 5 kilo gitse yeter, çok zayıf sevmiyorum ben zaten 😀Kadın dedigin biraz etli butlu olacak 🍗

ah canım beni hiç sorma. doğum sonrası kilolarımı olduğu gibi verdim 2 yıl sonra işe başlayınca aldım. ben yemeyi seviyorum yedimde aldım yani. geçen sene 79.9 gördüm uzun bi süre tartılmamıştım. o sinirle bi başladım 67 ye düştüm ama malesef kalıcı olmadı yeniden 78 i gödüm bir yılın sonunda. şu an 75.8 im bakalım nasıl gidecek. boyum da 1.65 bana da 63 olsa yeter. dediğim gibi yolum uzun

Ben hurma diyetinden sıkıldım. Etkisi güzeldi ancak ben düzgün yapamadım. Ayrıca 1 günlük hurmaya 40 lira ödüyorum. Çok pahalı buralarda. Hac mevsiminde devam ederim 😂

Kızlar tam 5 gün yaptım bende bu dieti 60 kiloydum. 6. Gün sabah tartışdıgımda 56 kiloyu gördüm. Ama hurma ve yogurttan başka agzıma hbirşey almadım. 3 lt su içtim ve sadece bitki çayı içtim aralarda

Kızlar tam 5 gün yaptım bende bu dieti 60 kiloydum. 6. Gün sabah tartışdıgımda 56 kiloyu gördüm. Ama hurma ve yogurttan başka agzıma hbirşey almadım. 3 lt su içtim ve sadece bitki çayı içtim aralarda
Harikasın tebrik ederim. Diyete tam olarak uyulduğu takdirde harika sonuç alınıyor ancak ben irademe hakim olamadım. Ve şeker hastası olduğum için fazlaca rahatsız etti. Haftanın 3 günü yapmayı düşünüyorum.

Bende bu diyeti keşfettim. Deneyim dedim, eşime hurmaları aldırdım. Diyetisyene gitsen daha iyi, hurmanın kilosu 100 TL dedi 😂
Neyse başladım, ama gün boyu sadece hurma ve yogurt yapamadım. Ya misafir geldi, diyeti bir ögün olmak üzere bozdum yada biryere gittim bozmak zorunda kaldım. İki ögün hurma diyeti yapabiliyorum en fazla, bir ögün gidiyor.
Reğl oldum, tartıda farkı göremiyorum. Reğl bitince tartılacağım bakalım ne kadar fark göreceğim 😀Fakat bir hafiflik rahatlık var o kesin. Sanki hafifledim arındım..
Arzum seni burda gormek ne guzel
Gaza geldim vallahi
Malesef ben uyamadim diyete
Regl gunum yaklasti ,yapamiyoum
65 tam Ama o 5 kilodan kurtulmaya istiyorum
Bugun yapamadim zaten
Sacma sapan yedim hep
2 gun sadece duzgun yapsam biliyorum 63 gorucem. Sporda yapiyorum.
Neyse yarin tekrar diyete devam

Arzum seni burda gormek ne guzel
Gaza geldim vallahi
Malesef ben uyamadim diyete
Regl gunum yaklasti ,yapamiyoum
65 tam Ama o 5 kilodan kurtulmaya istiyorum
Bugun yapamadim zaten
Sacma sapan yedim hep
2 gun sadece duzgun yapsam biliyorum 63 gorucem. Sporda yapiyorum.
Neyse yarin tekrar diyete devam
Tanıdıklarla karşılaşınca mutlu oluyor insan 😊
Çok kilomuz yok bizim. Bence fayda görürüz. Bende reğl oldum, bitsin öyle tartılacagım.
Günde üç öğün yapmak zor evet. Ama ne kadar yapabilirsek artık deneyeceğiz 😉

Bugün kızımın doğum günü. Diyet çöpe gitti. Yarın tekrar başlayacağım. WhatsApp grubu kursak olmaz mı. Veya başka bir program. 3 yıl önce çok faydasını görmüştüm grubun.

hurma yoğurt ikilisi günde bir öğün vazgeçilmezim oldu. sıkılmamak için tam yapmıyorum ama diğer öğünlerde de elbette abartmıyorum. bana iyi geldiğini hissediyorum.

Kızlar ben geçen ay Ender saraçtan dinledim bu diyeti ve 5 gün dayanabildim 2 buçuk kilo verdim rahatlamıştım bıraktığım gün başlangıç kiloma döndüm o kadar aç kaldığım yanıma kar kaldı

X