Huzurum Gitme Evimi Terketme Ne Olur!

E

EU1

Ziyaretçi
Nereye gittin bir haftadır niye bizi terkettin "huzurum" nazaramı geldin çok övündümde Allahın gücünemi gittiki aldı seni evimden.Ağlıyorum bir haftadır ortada saçma sapan ipe sapa gelmez bir sebep ,yüzler asık kimsede ses yok, sevgiyle bakan gözlerimiz kaçıyor birbirinden hep.Odalara saklanıyoruz balkonlara kaçıyoruz yanyana gelmeyelim diye.Aynı evin içinde birbirini seven ama görmek istemeyen iki yol arkadaşı.Küfür yok ,bağırtı yok hakaret yok, yok ama bu sessizlik yiyip bitiriyor beni,nefes alamıyorum ,niye sebep yok saçmasapan incir çekirdeğini doldurmıyacak bişey içinmi bu sessizlik.Bunun için mi verdik yıllarımızı birbirimize,bunun içinmi sevgimizi hiç bitirmedik çoğalttık yıllara inat, bunun içinmi çoğaldık meyve verdik diyorum?Huzurum geri gel gene evime ne olur! gülücüklerimizi istiyorum,sevgi sözcüklerimizi,şen sohbetlerimizi.bu sessizlik sağır ediyor beni kahrediyor yakışmıyor bize geri gel ne olur! Ne hatam olduysa söz birdaha yapmıycam alışık değilim bizi böyle görmeye, dön neolur canım çok yanıyor..:Saruboceq:

tatlı cadıııııııııııı noluyorrrrrrrrr :1shok:

sorun neyse en kısa zamanda düzelir inşallah...

ifritim sağol bacım hatırlıyonmu misafirlere gıcık oldum diye msj yazdıydım hatta sağolasın onada cevap yazmıştın,n o günden beri limoniyiz yaa..

Ya denizde kum bende cene kesin yazmısımdır.

ama madem önemsemediğin bişi. madem hani bu kadarda incildin. huzurum gitme diyon.
e gitte sarıl herifine yawwww
belki o da işte incircekirdeğni doldurmayan sey oldugundan cok kızgındır.

canım sorun neyse en kıza zamanda çözülür inşallah
Allah kimsenin huzurunu almasın

X