Hymenoplasty: Kızlık zarı dikimi

Vallahi az kaldı, ikna olup ben gidip operasyon yaptıracağım :KK70: :KK70:

Şaka bir yana zaten şu forumda tartışılabilecek insanlar belli, @marilyn monroe da, Saraylim Saraylim da A atlantistengelenkadin da onlardan.
Yaptir anam, ben de yaptiracam zaten..:KK70: Iki cocuklu sen bakire olaraktan.. Daha yasi elli, evde mi kaldi sanki..:63: Bak, sarkisi bile var.. Her topal saticinin bir kor alicisi vardir illa ki..:KK53:

bende çok mağdur durumdayım. Kızlık zarı dikimine param yetişmiyor. ....sitesinde satılan ürün hakkında bilginiz var mı acaba kullanan falan ?

Son düzenleyen: Moderatör:
bunu duymuştum, bazı çiftler ilk geceki hazzı bir daha alamadıklarından bunu tercih ediyorlarmış.

ayy ınsanlar cıldırmıs :KK70:
ben zardan kurtulmak ıcın amelıyat oldum hem zar cıkartma hem genısletme amelıyatı :KK70: dogum yapmıs gıbı 5 dıkısle cıktım

o gunlerı esımde bende hatırlamak bıle ıstemıyoruz :KK70:

ayy ınsanlar cıldırmıs :KK70:
ben zardan kurtulmak ıcın amelıyat oldum hem zar cıkartma hem genısletme amelıyatı :KK70: dogum yapmıs gıbı 5 dıkısle cıktım

o gunlerı esımde bende hatırlamak bıle ıstemıyoruz :KK70:

valla ben de nasıl ya demiştim ilk duyduğumda ama, var böyle kişiler bayağı...

Şu an bir kadın doğum uzmanının yazdığı bir kitap okuyorum. Zar diktirmeye gelen nişanlı çiftler de oluyormuş. Bizim çarşaf adetimiz var ama nişanlılıkta ilişkiye girdik, bir dikiverin diyen..

Ne kadar korkunç bir şey ya. İnsanımız resmen orasıyla aklını bozmuş durumda

İşte erkekler o kadar bozmuş durumda ki kadınlar da sürekli bir kakalama bir kandırma peşinde. Bu arada bu kakalama kedlimesi çok çirkin farkındayım ama bu kelimeye bu çirkinliği veren zihniyet. Ülkece bacak aramızla bozduk.

X