Bölgesel İncelme Hypoxi hakkında bilgisi olan var mı acaba?Bir de şu bacakları inceltmek için fikir verebilecek olan?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Ricciricci

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2016
10
2
28
21 yaşındayım boyum 1.60 kilom 55 56 arasi gidip geliyor. Üstüm zayıf belimin cm 67 falandı en son ölçtüğümde neyse kısacası altim usteme gore fazla duruyor onun için çare arıyorum. Diyet olur, kür olur çay olur yeter ki işe yarasın. Umarım birileri görüp bana yardımcı olur.. bunalıma girdim çünkü çalıştığım yerde biri sürekli bacakların çok kalın senin diyip duruyor.

Bacak kalınlığı yapısal bir durum,çare olduğunu sanmıyorum.
Göbek dışında da bölgesel incelmenin mümkün olmadığını söylüyor profesörler.
Alışmaya bak derim.

Benim de bacaklar kalın ve kalça büyük , çok kilo verdiğim dönemlerde inceldi ama yine vücuduma oranla kalındı. Resmen ilk olarak bacak ve kalçamdan kilo alıp , son olarak da ordan veriyorum:110:

Senin bacakların çok kalın diyen arkadaşınıza 'Senin de dilin çok uzun.' deyin olsun bitsin.
Ben de kilo alınca aşağıdan alıyorum o yüzden dikkat ederim. Bölgesel zayıflayabilir misiniz bilmiyorum ama genel olarak incelince pek sorun kalmiyor
Çok moralimi bozuyor bu durum bi de söyleyemiyorum deme artik böyle bana diye tüm enerjim gidiyo kompleks yaptırdı bana

Tipik kadın vücudu. Ben de öyleyim.
En zayıf olduğum dönemde bile bacak kalça kalındı. Yapı meselesi.
Fazla kilonuz yok ki üstünde durmayın bence. Ha şekle girsinler diyorsanız spor faydalı olabilir.

21 yaşındayım boyum 1.60 kilom 55 56 arasi gidip geliyor. Üstüm zayıf belimin cm 67 falandı en son ölçtüğümde neyse kısacası altim usteme gore fazla duruyor onun için çare arıyorum. Diyet olur, kür olur çay olur yeter ki işe yarasın. Umarım birileri görüp bana yardımcı olur.. bunalıma girdim çünkü çalıştığım yerde biri sürekli bacakların çok kalın senin diyip duruyor.
Kilolu kizlar hep ayni seyi soyluyor. Ama 10 kilo versen incecik olursun. Tabi kimse diyet yapmak istemiyor.

Benim boy kilo aynı. Genç kızken 45 kiloydum yine kalça genişti. Kemik yapısı tabi ki. Ama aynen aldığım 100 gram direkt kalçaya basene gidiyor. O yüzden bu kiloda kalıp bacağı inceltmek gerekiyor. Sanırım çare lipo ama korkuyorum. Acaba soğuk lipoliz işe yarar mı? Kavitasyon anlık işe yaradı. Yaramadı değil. Aldığım 100-200 gram hooop yine gitti aynı yere. E sen de kilo alma canım demeyin. Benim zaten yıllardır hemen hemen aynı kilom. Yani yeme içmeye göre oynar ya. O da en istemediğim yere gidiyor işte. Offfff

Burda kilolularla kilolu olmayanları tartismiyoruz ki.. ben sadece kendi derdimi anlattım. 55 kilo normalde kilolu denmeyecek bir kilo zaten ayrica. Ama benim derdim bölgesel bana kilo verme diyorlar dışardan bakınca bazı insanlar. Ama iş yerinde beni komplekse sokan biri de var bende takıntı oldu. Onun için benim gibi olupta çözüm bulanlar var olabilir diye konu açtım. Karşılaştırma yapmak için değil.

merhabalar, ideal kilonuz 55. Bazen vücut tipine göre kilo dağılımı malesef değişebiliyor. Muhtemelen armut tip dediğimiz alt bedenin daha geniş olduğu vücut tipine sahipsiniz. Ben bu vücut tipleri için yürüyüş öneriyorum. Bol su içerek, günde en az 1 saat yürüyerek zayıflamanızı hızlandırabilirsiniz. Ayrıca ideal kilonuzayakın olduğunuz için kilo veriminiz birazcık yavaş olabilir. Bunu hızlandırmak için de günde iki fincan türk kahvesi içebilir, detoks suları hazırlayabilirsiniz.
1 dilim taze zencefil, 1 avuç maydanoz, yarım limon bu malzemeleri 1,5 litre suya geceden koyup sabaha süzün. tüm gün için. yanında mutlaka 1,5 litre de sade suyunuz olsun. Ayrıca ara öğün yapmaya, yağsız besinler tüketmeye, ekmek tercihinizi tam buğdaydan yana yapmaya dikkat edin. Bol salata ve 1 kase yoğurt tüketmeniz de kilo veriminizi hızlandıracaktır. burada söylediğim malzemeler sizin ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilir. Şuan sadece bu bilgileri verebiliyorum malesef.
Her hangi bir rahatsızlığınız varsa detoks suyunu tüketmeyin
Daha detaylı bilgi için
instagram: diyetisyenmeleknur
site: www.diyetimcebimde.com
mail: diyetisyenmeleknur@gmail.com

SAĞLIKLAA :)

Endomorf mu mezomorf mu yoksa ektomorf muyuz , bunu belirleyip sporla kilo vermek en iyisi .
Boy ve kilo aynı olsa da sportif beden daha diri ve biçimli görünüyor .
Skinnyfat ,yani düşük kilolu ama yağlı gevşek beden yapısıdan kurtulmak için bu istenmeyen yağı kasa çevirmek en köklü çözüm.

Malesef kadın bedeni için olan videolar hep İngilizce Ama skinny fat hem erkekte hem kadında aynı , Bilgi edinmek için yeterli ...Daha iyi video bulursam gönderirim
Çocuk yarı İngilizce konuşuyor Liver : çiğer

Son düzenleme:
X