İç Bacak Böyleyken Böyle ....

İç bacak aralığınız böyle oldu mu ?

• Sporla başardım oldu.

OY: 8 27,6%
  • Ne kadar spor yapsam da incelmedi .. Ayrı durmadı..

OY: 21 72,4%

• Ankete Katılan
    29
merhaba bende de aynı sorun var . normalde önceden bacaklarımı birleştirdiğimde bikini bölgesinin altı birbirine değmiyordu. ama üniversite sınavına hazırlandım bu yıl ve tıp istediğim için baya uzun saatler oturup ders çalışmak zorunda kaldım ve şimdi bacaklarımı birleştirdiğimde bikini bölgesinin altı birbirine değiyor ve beni acayip sinir ediyor. özellikle de dar pantolon giydiğimde... bu konuyla ilgili çok araştırma yaptım ama hiç türkçe yazı falan yok genelde ingilizce sonuçlar buluyorum. son umudu kesmişken bu sitedeki açmış olduğunuz konuyu gördüm ve sırf sizden bilgi alabilmek için kadınlar kulübüne üye oldum. yani umuyorum ki birisi bu bölgeye süper etki edecek bir egzersiz bulmuş olsun yapmış olsun ve o sorundan kurtulmuş olsun ve bize de bunun formülünü yazsın :) buraya yazılan bazı cevapları okudum ama pek yararlı gelmedi. arkadaşlar siz bu işe bir çare buldunuz mu ? lütfen '' ben başardım , o bölgeden kurtuldum'' diyen birisine ihtiyacım var...
ve bende bir video buldum internetten bu egzersizi yaptıktan sonra bikini bölgesinin altının acayip yandığını hissediyorsunuz ama video ingilizce olduğu önemli noktaları kaçırabiliriz ama bence benim tüm araştırmalarımın içinde en etki eden bu oldu. video yu bulmak için google a ''hiitpilates thigh gap'' yazıp bulabilirsiniz.
yardımlarınızı bekliyorum ''evet ben başardım'' diyenleri istiyorum. şimdiden teşekkürler :)

Selam arkadaslar bende aynı dertten muzdarıbım ve bukonuda cok sey arastırdım en sonunda debbie slim in 6 yapmaya karar verdım bı bayan var 56 kılo vermıs belkı bılırsınız hatta blog actı ben ınstagramdanda takıp edıorım onu onun bacakları ayrık ve kaslı duruo ayrıca resımde paylasıo o yazısında bacaklarının bu hale gelmesının nedenınıde bu dedıgım programa baglıo bende yarın baslıcam ınsallah baslamadan oncede ölcumde yapıcam bakalım ınsallah guzel sonuclar alırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

öncelikle bu konuda daha önce oy kullanıp sonradan takip etmeyi(nasıl başardığımı yazmayı) unuttuğum için özür dilerim.. Aylar önce dambıllarımı alırken bi de thigh master diye bişey ısmarlamıştım, alta resmini ekliycem az sonra, kesinlikle çok işe yarıyor bu konuda dizlerimi kırıp arasına yerleştirip sıkıştırıyorsun ve taadam kasların süper çalışıp tam hayallerimizdeki hale dönüsüyo :) hergün 20*3 setten 60 tane yapınca 15 güne belirmeye başlıyor ztn aralık :)
$images3JZCJTDO.jpg
işte kendileride tam olarak böyle bişey :) Herkese kolay gelsin simdiden :KK66:

Kızlar instagramda soniatlev kullanıcısının videoları her bölge için etkili olabilir ben yeni başladım inşallah etkisini görürüz :)

merhaba, o dediğini ben başardım nasıl mı..geçen yıl 6 ay boyunca çok sıkı diyet ve haftada 4 gün de spor salonuna giderek..haftada 1-2 gün kalça basen çalıştıran derse ve pilatese girdim..onun dışındaki günlerde de spor salonunda aletlerle çalıştım..bacakların incelince zaten o kısım da inceliyor..çok emek ve sabır vermek lazım ..çok meşakatli doğrusu..

merhaba, o dediğini ben başardım nasıl mı..geçen yıl 6 ay boyunca çok sıkı diyet ve haftada 4 gün de spor salonuna giderek..haftada 1-2 gün kalça basen çalıştıran derse ve pilatese girdim..onun dışındaki günlerde de spor salonunda aletlerle çalıştım..bacakların incelince zaten o kısım da inceliyor..çok emek ve sabır vermek lazım ..çok meşakatli doğrusu..
tebrikler canım bende sabahları 2 saat yürüyorum sonrada salonda 2 saat agırlık ve bacak çalışıyorum fark var dediğin gibi emek ve sabır...

tekrar spor salonuna kayıt olamadım bu işin hem maddi boyutu var, hem de ciddi zaman ayırmak gerekiyor, haftanın 4 günü vakit ayırmak lazım..işten çıkıp gidiyorum o zaman da 9 :30 gibi evde olabiliyorum spora gidince..ve tabii biraz da sıkıldım sanırım ..hem de herkes çok fazla zayıfladığımı söylüyor, bana kalsa daha da zayıflamak isterim tabii ama 50 kilo oldum bakalım bir daha gier miyim bilmiyorum belki onun yerine 1-2 ay sonra roman havası kursuna giderim.

tekrar spor salonuna kayıt olamadım bu işin hem maddi boyutu var, hem de ciddi zaman ayırmak gerekiyor, haftanın 4 günü vakit ayırmak lazım..işten çıkıp gidiyorum o zaman da 9 :30 gibi evde olabiliyorum spora gidince..ve tabii biraz da sıkıldım sanırım ..hem de herkes çok fazla zayıfladığımı söylüyor, bana kalsa daha da zayıflamak isterim tabii ama 50 kilo oldum bakalım bir daha gier miyim bilmiyorum belki onun yerine 1-2 ay sonra roman havası kursuna giderim.
Evet Hakkı'sınız insan belli bir Zaman sonra sıkılıyor umarım kilonuzu korursunuz maşallah bende çok severim roman havasını :KK73::KK30:

30 defa some squat yapıyoruz.
40 tane jumping jack yapıyoruz.
10 kere ayaktayken ayaklarimiza dokunuyoruz.
60 saniye squat pozisyonunda duvara yaslaniyoruz.
40 saniye oturdugumuz yerden ayaklarimiza öyle kalıyoruz.

Ekstra olarak bacaklarınizi mutkaka esnetmeyi unutmayın. Mutlaka yogada yapabilirsiniz. Yoga çok iyi esnetip, inceltiyor.Yoga olarak Tara Stiles' in yogalarini yapabilirsiniz.

30 defa some squat yapıyoruz.
40 tane jumping jack yapıyoruz.
10 kere ayaktayken ayaklarimiza dokunuyoruz.
60 saniye squat pozisyonunda duvara yaslaniyoruz.
40 saniye oturdugumuz yerden ayaklarimiza öyle kalıyoruz.

Ekstra olarak bacaklarınizi mutkaka esnetmeyi unutmayın. Mutlaka yogada yapabilirsiniz. Yoga çok iyi esnetip, inceltiyor.Yoga olarak Tara Stiles' in yogalarini yapabilirsiniz.
Canım hep korkuyorum squatvari hareketler yapmaya kalinlastirmiyoe mu bacaklari

Canım hep korkuyorum squatvari hareketler yapmaya kalinlastirmiyoe mu bacaklari
Ben daha önceden normal squat yapmıştım. Kalinlastirdi ama bu kalinlastirmadi. Bacaklarını iyice aç öyle yap. Birde çok egilmene gerek yok. Çok az eğilsen yeter. Birde tek squat değilde o kalinlasma laktik asit oluyor. O da kalin gözükmesini sağlıyor. Mutlaka esnetme.hareketleri yap. Yogaya başla derim ben. Bikini projesi inceltici yoga yaz baya inceltiyor. Esnettigin sürece kalinlasmaz

Ben daha önceden normal squat yapmıştım. Kalinlastirdi ama bu kalinlastirmadi. Bacaklarını iyice aç öyle yap. Birde çok egilmene gerek yok. Çok az eğilsen yeter. Birde tek squat değilde o kalinlasma laktik asit oluyor. O da kalin gözükmesini sağlıyor. Mutlaka esnetme.hareketleri yap. Yogaya başla derim ben. Bikini projesi inceltici yoga yaz baya inceltiyor. Esnettigin sürece kalinlasmaz
bacaklarimi aciyim bi de ayaklar disari bakacak değil mi canim kac tane yapiyim gunde

bacaklarimi aciyim bi de ayaklar disari bakacak değil mi canim kac tane yapiyim gunde
canim sumo squat yazarsan daha ayrıntılı çıkar. evet ayaklar dışarı bakacak şekilde 30 tane yapıyorum. Yanina başka hareketlerde eklemen lazım. Yukarıda yazdığım gibi sayılarıda var.

Selam arkadaslar bende aynı dertten muzdarıbım ve bukonuda cok sey arastırdım en sonunda debbie slim in 6 yapmaya karar verdım bı bayan var 56 kılo vermıs belkı bılırsınız hatta blog actı ben ınstagramdanda takıp edıorım onu onun bacakları ayrık ve kaslı duruo ayrıca resımde paylasıo o yazısında bacaklarının bu hale gelmesının nedenınıde bu dedıgım programa baglıo bende yarın baslıcam ınsallah baslamadan oncede ölcumde yapıcam bakalım ınsallah guzel sonuclar alırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Bu prorami bende duydum. Siz başladınız mi?

öncelikle bu konuda daha önce oy kullanıp sonradan takip etmeyi(nasıl başardığımı yazmayı) unuttuğum için özür dilerim.. Aylar önce dambıllarımı alırken bi de thigh master diye bişey ısmarlamıştım, alta resmini ekliycem az sonra, kesinlikle çok işe yarıyor bu konuda dizlerimi kırıp arasına yerleştirip sıkıştırıyorsun ve taadam kasların süper çalışıp tam hayallerimizdeki hale dönüsüyo :) hergün 20*3 setten 60 tane yapınca 15 güne belirmeye başlıyor ztn aralık :)
Eki Görüntüle 1187470
işte kendileride tam olarak böyle bişey :) Herkese kolay gelsin simdiden :KK66:
Merhaba bu alt bacagida inceltiyor mu? Ust sorunlu ama alt bacaginda baya incelmesi lazım.

X