İçim çok dolu dayanamadım.

Başınız sağolsun Allah sabır versin kardeşinizin mekanı cennet olsun. Size kocaman sarılmak istedim. Benim de bir kızkardeşim var yazdıklarınızı okuyunca kalbim sıkıştı. Ne desem ne söylesem boş. Allah bu acınızı unutturacak başka acılar göstermesin. Teyze demek anne yarısı demekmiş. Yeğenleriniz kardeşinizden bir parça. Onlarla kim ilgileniyor?

Of of of düşünemiyorum bile . Bir kardeşim bir ablam var . Çok tutkun değiliz ama öldüklerini hayal bile edemiyorum ya
Çok acı, aklıniza getirmeyin hiç. Tutkun olmasanız bile sevdiklerinizi ertelemeyin. Bol bol anı biriktirin. Her anı, her zamanı değerlendirin..

Bence konu sahibi yazdığınızı kast etmedi. Yani bir hastalığı olsa ondan bilirdik, alışırdık sürece manasında yazmış, böyle çok erken gitti demiş. Neden kardeşinin kanser olmasını istesin ki? Acınız çok taze o yüzden alınganlık etmişsiniz belli ki. Başınız sağolsun.

Çok teşekkür ederim. Sarilmalara o kadar ihtiyaç duyuyorsunki bu dönemde.. yeğenlerim babası ile beraber tabi. Kendi ailesi ile bakıyorlar çocuklara...

Evet tam da anlatmak istediğim buydu.. Çok teşekkür ederim. Güzel ifade ettiniz.. evet ben de acisina verdim.

Basiniz saolsun cok uzucu gercekten.

Evet tam da anlatmak istediğim buydu.. Çok teşekkür ederim. Güzel ifade ettiniz.. evet ben de acisina verdim.

Sizin de başınız sağolsun. Hani demişsiniz ya eşler uymadı, evime davet edemedim falan diye. Bunlar günlük hayatta olan şeyler, malesef yorucu hayatlar yaşıyoruz hele de pandemide insanların öncelikleri ve düzenleri değişti. Siz hiç vicdan azabı yapmayın, kardeşiniz size kırgın değildir inanın.

Çok teşekkür ederim rahatlatıcı sözleriniz için. Sizin de var sanırım bir acınız. Size de çok sabır diliyorum.

Haklısınız. Yine de aklımdan çıkmıyor bazı şeyler. Bazen anıları hatırlamaya çalışıyorum. Çok anımız yok gibi geliyor. Çok erken evlenip evden ayrıldı. O yüzden sanırım biraz da. Birlikte az zaman geçirmişiz düşünüyorum da.. çok teşekkür ederim teselliniz için...

Acınızı derinden hissettim başınız sağ olsun kardeşinizin başı sağ olsun. Ablamla kendime benzettim ilişkinizi de belki bundan acınızı içselleştirdim. Nolur yeğenlerinize sahip çıkın sizin çocuklarınızla kardeş olsunlar

Dilhun1 ne kadar güzel bir yorum bakın …
Rabbim kalbinizi ferahlatsın

Allah sabırlar versin.
Kelimelerin bittiği yer iste..
Rabbim mekanını cennet eglesin

Allah sabır versin. O kadar haklısınız ki çoğu zaman erteleyip sevdiklerimizi ihmal ediyoruz. Hep yanımızda olacaklarını sanıyoruz. Ama zaman geçip gidiyor.

Allah sabır versin. O kadar haklısınız ki çoğu zaman erteleyip sevdiklerimizi ihmal ediyoruz. Hep yanımızda olacaklarını sanıyoruz. Ama zaman geçip gidiyor.
Ah malesef öyle..Epey yaşlı olan dayım ve teyzem için endişelenirken, kardeşim elimizden kayıp gitti...

basınız sağolsun hastalığı yoktu demişsiniz ama vefat sebebi covid mi kalp krizi miydi? size sabırlar diliyorum... allah cocuklarına size ve kalanlara sağlıklı ömürler versin

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, sizlere sabırlar versin Rabbim benim kardeşimde kanser olduğunda o süreçte ölüm korkusunu kaybetmeyi düşünüp çok ağladım hasta oldum şükürler olsunki kardeşim iyileşti Allah bize bağışladı , ama öbür türlüsü emin çok dayanılası bişeydir büyük sabır diliyorum tekrardan keşke bu duyguları düşünceleri sağlığında düşünsek daha başka olurdu hayat bazen çünkü dünyadada yaşarken öldürüyo insanlar birbirlerini bi kerede silip atabiliyo yok sayabiliyo ( ben yaşadım ) öldüğümde belki ağlıyıp üzülecekler farkındalarmı yaşarken zaten öldürdüklerinin ..! bende çok doluyum bu konuda ama dediğin gibi yaşıyoruz işte canım çok içten diliyorum Allah sevdiklerimizle sağlıkla sınamasın

Ben sizi çok iyi anlıyorum. Ben de geçen yıl babamı aniden kaybettim. Hem de gerçekten bir kaç saat içinde. Babamın bazı rahatsızlıkları vardı her yaşlı gibi ama ölümü ani oldu.

Gündüz görüştük. Bir nikaha gittik. Babamları evi bıraktık kendi evimize geçtik 3-4 saat sonra hastaneye kaldırdık diye haber geldi. Koşa koşa gittik çoktan vefat etmişti. Kalp yetmezliğinden akciğerlerine su dolmuş. Böyle bir sonucu oldu. Hala o şoku atlatabilmiş değilim. Ama bir şekilde devam ediyorum hayatıma.

basınız sağolsun hastalığı yoktu demişsiniz ama vefat sebebi covid mi kalp krizi miydi? size sabırlar diliyorum... allah cocuklarına size ve kalanlara sağlıklı ömürler versin
Covid değil, kalp krizi de değil...Anjiyo yapıldı, temiz çıktı. Doktorlar bulamadı ölüm sebebini. Herhangi bir sebeple kalbi durmuş ya da bir tür kriz geçirmiş dediler...Çok teşekkür ederim güzel dualarınız için..Amin. Allah çocuklarına sağlıklı, uzun ömür versin..

Çok sevindim sizin adınıza..Kardeşinizi Allah bağışlamış. Hastane kapısında beklerken "aman bir iyileşsin neler neler yapacağım" dedim. Her gün bir ümit dua ettik. Ama olmadı. Çok doğru dediniz, yaşarken öldürüyor insanlar birbirlerini. O nedenle hayatta iken bazı şeylere geç kalmamak, sevgini gösterirken cimri davranmamak gerekir. Gerçekten sonra çok geç oluyor herşey için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…