İçim çok dolu dayanamadım.

Size de sabır diliyorum. Çok ani olmuş...kolay değil atlatmak. Sadece hayat sizi tekrar içine alıyor, istesen de istemesen de...Çünkü senden beklenenleri yapmak zorunda kalıyorsum.

Yaranızı deşmek sizi üzmek asla istemem Fakat otopsi düşünmediniz mi? ruhu huzurlu olsun ama çok üzücü sebep yok.. ama aslında sebepsiz bir şey yoktur başka ne diyeceğimi bilemedim özür dilerim haddimi aştıysam da

Yasadiklarinizdan alinacak cok ders var gercekten.Sizden bir tık daha cocuklara zor.oldugunu düşünuyorum.Umarim onlarla bir olma firsatiniz vardir O yavrulara sarilıp ,yarayi biraz iyilestirmek mümkün olur umarim.Çok çok sabır diliyorum.Çok uzgünüm yakınını kaybetmis herkes adina.Insan bir morg kapısi beklediginde hayatin anlami cok farklılasıyor .Kendimden biliyorum.

Allah razı olsun kardeşim , Allah senide ailene sevdiklerine bağışlasın keşke dediğin gibi herkes bilse bu değerleri her seferinde diyorum çok sabır diliyorum sizlere , çok üzücü Allah ım sevdiklerimimzle sınama Rabbim

Sabırlar dilerim.
Yaşanabilecek en büyük acılardan birini yaşamak ne zordur.
Allah kalbinize ferahlık versin.
Bir gün kavuşacak olma ümidinizi yitirmeyin, inancınızı diriltin derim. Başka hayatta kavuşacaksınız inşallah.
İyilik ve güzellik dolu bir hayatınız olsun umarım, yeğenlerinizin de bahtı açık olsun.

Başınız sağolsun. Yaşadığınız süreç zor, ben de bir sene önce babamı kaybettim.Babam 64 yaşındaydı, evet pandemiden dolayı öpüp sarılmıyorduk ama görüşmeyi hiç ihmal etmiyordum. Son 3 ay her gün yanına gidiyordum. Son 1 ayda ise 5-6 görüşme oldu. Çünkü eşimle covidden dolayı hastanedeydik. Şuan en büyük iyikim bu oldu, iyi ki ihmal etmemişim. İyi ki görüşmüşüm, iyi ki yemekler yapıp götürmüşüm, iyi ki kıyafetlerini yıkamışım, elinden tutup hastanesine götürmüştüm.

Tüm bunlara rağmen 1 senedir çok kötüyüm. Keşke daha fazlası olsaydı keşke keşke keşke diyorum

Hayat birşeyleri ertelemek için çok geç... Sevdiklerinizin yüreklerinden de ellerinden de sımsıkı tutun.

Yazdıklarınıza çok üzüldüm, Allah bol bol sabır versin, acınızı hafifletsin. Suan kendi kardeşlerimi düşündüm, Allah gecinden versin, inci tanelerim onlar, dert ortaklarım, sirdaslarim. Allah kimseye bu acıları yasatmasin. Ben ölümden sonra buluşup birbirinize sımsıkı sarilacaginiza inanıyorum, bunu umut ediyorum. İsminizi bilmesemde sizin icin dua edeceğim. Allah yardımcınız olsun, amin.

Kalbinizden dökülen bu sözleriniz için çok teşekkür ederim. İlaç gibi geldi...Sağolun...

Malesef biz ailecek covidi çok ciddiye aldık sanırım. Ya da doğrusu bizim yaptığımızdı belki de ...Bilemezdik ki böyle göçüp gideceğini..Covid bir gün bitecek, ya da aşı olunca görüşeceğiz diye düşündük...Ayrı şehirlerde yaşıyorduk zaten...Sokağa çıkma yasakları, covid filan derken 1 yılı devirdik.

Sizin de başınız sağolsun...İnşallah cennettedir kaybettiğimiz bütün sevdiklerimiz...

Dualarınız için çok teşekkür ederim..Amin inşallah...

Başınız sağolsun çok üzüldüm
Aklıma kardeşim geldi,1.5 yıldır kırgınlığım var,mesajlarına bile zoraki cevap yazıyorum..keşke ona kin tutmasam

İçim yandı.. Allah gani gani rahmet eylesin kardeşinize size de bol sabırlar diliyorum
elinizden geldiğinizce yeğenlerinizle ilgilenin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…