Icim daraliyor ruhum cekiliyor hayaller hayatlar

Yeni evlendim cicim ayı olması gerekirken eltiyle uğraşıyorum bağırsak hastalığı oldum stresten
Evli demek mutlu demek değil neler neler oluyor bir bilseniz
Evet bende yasadim hemde cicim aylarinda esimin tavirlariyla ugrastim surekli. Etrafimda mesela sorunlari beraberde atlatabilen ciftler nadirende olsa var.Genel olarak evlilikte herkes birseyle ugrasiyor. Ama ben bunun evlendigim adamla olcagini hic dusunmemistim.

insan gercekten evleneceği Zaman gerçekten buna değecek sevebilecek insanla yapmak istiyor kimse boşanmak için evlenmez elbet ama 4 duvar arasında kim ne yaşıyor bilmiyoruz hayat Gerçekten kısa evli olmak için de olunmıyor biri sizi evde çok huzursuz yapıyorsa boşanmak en doğrusu .kuzenim 10 yıl bir kızla çıktı düşünsenize Atanana kadar beklediler sonra Evlendiler 9 ay sonra boşanma kararı aldılar ben çok şaşırmıştım ama ev içinde kimse anlayamaz karamsar olmayın pozitif düşünün kader gayrete aşıktır
Evet ayni eve girince cok farkli oluyor. Tamamen tum huylarini gorebiliyor insan. Bende bu durumu yasadim.Allah gecim kolayligi versin herkese

Yeni evlendim cicim ayı olması gerekirken eltiyle uğraşıyorum bağırsak hastalığı oldum stresten
Evli demek mutlu demek değil neler neler oluyor bir bilseniz
Gecmis olsun bu arada. Esinizin tavri cok onemli burda.Ya en kotusu cunku esle olan anlasmazlik digerleri tabi ki stres yapiyor uzuyor ama esle anlasma olmayinca evlilik yurumuyor.

Herkesin hayatında zor zamanlar oluyor . Bu bir süreç bu da gecicek ve rahatlayacaksiniz .İş bulma konusu çok önemli elbette daha fazla cabalamaniz gerekli belki de .Yani alanınız olmayan işlere bile başvurabilirsiniz .

Sorun şu ki kendinizi bu döngünün içinde hapsetmeyin . Yani bu düşünce tarzı bir kısır döngü doğurur . Benim inanisima göre tabi . Sosyal medyadaki herşeye de inanmayın :)) Bir ornekle anlatayım mesela ben fotoğraf paylaşmam instagramda çok eskiden kalmadır . Böyle cicili bicili fotolar atmıyorum eşimle diye bazı uzak akrabalar boşandığımi düşünüp anneme sormuşlar . Bosanadabilirim tabi Dünyanın sonu değil .Hayata birinin eşinin olmak için gelmedik sonuçta. Kendi ailenizi kurma isteğinizi de anlıyorum bunlar için de zaman lazım .Yoksa neden olmasın ? Ne tür bir sebep buna engel olabilir ki ? Bu düşünceleri aklınızdan atın bence :)

Herkesin hayatında zor zamanlar oluyor . Bu bir süreç bu da gecicek ve rahatlayacaksiniz .İş bulma konusu çok önemli elbette daha fazla cabalamaniz gerekli belki de .Yani alanınız olmayan işlere bile başvurabilirsiniz .

Sorun şu ki kendinizi bu döngünün içinde hapsetmeyin . Yani bu düşünce tarzı bir kısır döngü doğurur . Benim inanisima göre tabi . Sosyal medyadaki herşeye de inanmayın :)) Bir ornekle anlatayım mesela ben fotoğraf paylaşmam instagramda çok eskiden kalmadır . Böyle cicili bicili fotolar atmıyorum eşimle diye bazı uzak akrabalar boşandığımi düşünüp anneme sormuşlar . Bosanadabilirim tabi Dünyanın sonu değil .Hayata birinin eşinin olmak için gelmedik sonuçta. Kendi ailenizi kurma isteğinizi de anlıyorum bunlar için de zaman lazım .Yoksa neden olmasın ? Ne tür bir sebep buna engel olabilir ki ? Bu düşünceleri aklınızdan atın bence :)
Aslinda part time olanlara bile basvurdum acik ilan olmasada gidip basvuru yapiyorum cv birakiyorum. Ya aslinda sanirim cok yoruldum biraz bi aktivite yapmak farkli seyler denemek kafami dagitmak ne bileyim bi denize gitmek hani ufak tefek sakinliklerde kendime gelmek istiyorum ama hep bir sey cikiyor ve arkadaslarim.calisiyor evliler nisanlilar. Evli nidanli olmayanlards calisiyor iste kendi ailesiyle programlar yapanlar yoegunluktan bisey yapmayanlar.Sanirim bu ara su bosanma durumu iste bu olan biten hani issizlik flan birine bakiyim diyorum yok otekine tutunayim diyorum yok bari farkli biseyler yapayim azcik degisiklik olsun diyorum oda olamayinca catlamak uzeremisim gibi hissediyorum acikcasi.

Siz en azından bir kere evlenmissiniz bir erkek sizinle aynı çatı altında olmak istemiş bende o da yok. İş de yok tekrar üniye başladım. Arkadaş çevrem de yok gezip tozacak. Ama bir şekilde yaşıyoruz bu hayatı.

X