Icim daraliyor

Merhaba hanimlar. Iyiki varsiniz, oncelikle bunu soylemek istiyorum. Sizinle dertlesmek bana iyi geliyor. Esimle sorumlarimi en bastan beri hep paylastim sizlerle. Kotu yonlerinin yaninda cok iyi yonleride var tabiki. Ama kotulerini yaziyorum evlendim evleneli, ve benden bikanlariniz bile vardir artik:KK43: Simdiki sorunumda su..
Esimin borclari var. Ben altinlarimi zamaninda evlendikten sonra annemlerin kassalarina koydum bankaya, ozamanlar bana kassa vermemisti banka maasim yeterli olmadigi icin. Daha sonrada borclularla belaya girmiyelim diye orda biraktim. Esim simdi tutturdu gorecem altinlari, senin anan baban kullandi onlari felan diye basladi. Halbuki ben gidip gorebiliyorum ve duruyor hepsi. Kendisinede kac kere soyledim bunu ama anlamiyor. Ve tabikide derdi borclari var ve altinlari kullanmak istiyor. Ama esim cok pislik yasatti bana, ve bildim bileli surekli parasizlik yasiyoruz esimin yuzunden. Tabiki hayat musterek ve ben ona herzaman destik ciktim. Sevgiliykende butun parami neredeyse ona verdim. Kac kere borclardan kurtardim onu, hep severek yaptim, hesap sormadan. Ama evlendikten sonrada devam etti ve kumar oynadiginida yakaladim. Ve ben maasimdam tabiki veriyorum, yani maasim onunda parasi ama altin vermek istemiyorum. Giden gider yerine koymaz diye. Ve bu borclar tam olarak neden var onu bile bilmiyorum. Biseyler soyluyor herzaman ama ben artik inanmiyorum. Bence esim paralarin kiymetini bilmedi, kumar oynadi yedi ve odenecekleri odemedi borc yapti. Zaten diger yasattiklarida aklimda hep. Kisacasi altinlarla yardim etmek istemiyorum. Sizce haksizmiyim? Maasima bile el konulmustu bi sure kestiler odedim geride istemedim tabi. Yani yardimda cok bulundum evlenmeden once ve sonrada. Bilmiyorum artik icimden gelmiyor. Maasimi kullaniyoruz ve o yeter diyorum. Bende essek gibi calisiyorum ve biktim artik haksizlik gibi geliyor. Okudugunuz icin tesekur ederim simdiden hanimlar. Yanlis yazdigim seyler olduysa kusura bakmayin.
sizinkine çok benzer bir durum yaşadım hayatımdan boşa giden tam 7 yıl , defalarca kredi çektim , altınlarımı verdim , eve baktım vs... ama o kahrolası borçların bir sonu gelmedi ve artık yeter dedim , ve ayrıldım , şimdi nemi oldu , ne yaptınki ? destek olmadın dan tutunda , zengin olmadığı için ondan ayrıldığıma kadar birsürü laf söz

Yeteri kadar maaştan veriyormuşsunuz zaten bir de altınlarınızı vermeyin sakın yani

Bu sitede herkese karşı anlayışlı olmaya ve normal cevaplar vermeye çalışan ben sana karşı o kadar anlayışsız şeyler yazasım var ki anlatamam.
Tek diyebileceğim Allah annene babana sabır versin.
Her daim yanında oldukları kızlarının onlara yaşattığı şeylere bak. :KK43:

Evet maasimdan veriyorum ve kucuk bi kismini biriktiriyorum ama haberi yok bundan. Kumar felan oynadi bilmedigim isleri yapti borclari odemedi ve surekli zorda kaliyor. Bende bu yuzden vermek istemiyorum. Fotoraf yetmezmis, baskasinin altinini gosterirmisim, oyle soyluyor. Altinlar kasadan cikacakmis sayacakmis ama ben bunu yapmazmisim cunku altinlar yokmus, oyle dedi. Bende kendimi okadar kucuk dusurmem cikartmam altinlari dedim.
O zaman video çekersin ha yok ona da inamıyorum derse amaç altınları elden almak gazına gelip altınları getirmeyin

kizlar esim tutturdu altinlari kendim gorecem sayacam. Tek kurusunu istemiyom ama gorecem dedi. Eger gostermessem eskiden ailemden gizli sevgili oldugumuzu soyliycekmis. O...luklarini anlatacam diyor resmen. Bir saat vaktim varmis. Ben ben altinlari gosterirsem ozaman esyalarini alirsin defolursun dedim oda tamam dedi. Altinlari annengile yedirdin diyip duruyo

kizlar esim tutturdu altinlari kendim gorecem sayacam. Tek kurusunu istemiyom ama gorecem dedi. Eger gostermessem eskiden ailemden gizli sevgili oldugumuzu soyliycekmis. O...luklarini anlatacam diyor resmen. Bir saat vaktim varmis. Ben ben altinlari gosterirsem ozaman esyalarini alirsin defolursun dedim oda tamam dedi. Altinlari annengile yedirdin diyip duruyo
Arkadaşım niye inatla bu adamla evli kalıyorsun?
Adam seni sevmiyor,bu sözleri söyleyen adamdan ne bekliyorsun?

O zaman video çekersin ha yok ona da inamıyorum derse amaç altınları elden almak gazına gelip altınları getirmeyin
Illa sayacakmis kasadan cikarttirip. Beni tehditte etti. Eskiden sevgili oldugumuzu bizimkiler bilmiyordu, onu soylemekle tehdit ediyor. Butun ailemi rezil edecekmis, yuzumuzu yerden kaldiramiycakmisiz. Annesinide herkese soyletecekmis, altinlari gostermediler ogluma diye. Biktim artik

Illa sayacakmis kasadan cikarttirip. Beni tehditte etti. Eskiden sevgili oldugumuzu bizimkiler bilmiyordu, onu soylemekle tehdit ediyor. Butun ailemi rezil edecekmis, yuzumuzu yerden kaldiramiycakmisiz. Annesinide herkese soyletecekmis, altinlari gostermediler ogluma diye. Biktim artik
Oooo çok başka bi boyuta geçmiş onlar amaç altın saymak değil de zaten

boşanmak için ne bekliyorsun....

Böyle bir adamla evli kalmakta neden ısrar ediyorsunuz?
Eski konularınıza bakayım dedim, birkaç konunun ilk 2-3 cümlesini okumam yetti.
Kumar, tefeciden alınan borçlar, erotik masaj salonları, eskortlar...

Canınıza kastınız mı var nedir anlamadım.
O adam o altınları görürse zorla alır gider haberiniz olsun. Artık kime borcu varsa bu defa...
Kendinize acımıyorsunuz bari ailenize acıyın. Yazık, ne biçim insanla muhatap oluyorlar.

Takilarini alirsa bosanirken mahkeme ile takilarini geri veriyor hakim. Cunju takilar kadunin. Takilarda hak iddia edemez. Eger inanmiyorsa takilarin durduguna, kasanin fotografini cekersin. Ancak sakın kasadan cikarma.
Diger konu da kumar bosanma nedeni. Bence artik esine degil kendine yatirim yapmalisin. Esin nasilsa para geliyor diye kumara devam ediyor anladigim kadariyla. Para kaynagini kes, ya da bir miktar yardim et. Ornegin sadece mutfak masraflarini sen karsila, gerisini o. Ve para biriktir lutfen gizlice. Esinin sahsi borclarina karisma.
almanyada öyle degil.

adam calacak. kocanin tek bir iyi yani yok. niye ama niye cekiyorsun.

anlatsin desin isterse evlenmeden benimle oldu desin bu kadar pislik yapmis bi adama inanacak degil ailen

Arkadaşım niye inatla bu adamla evli kalıyorsun?
Adam seni sevmiyor,bu sözleri söyleyen adamdan ne bekliyorsun?
Bende bilmiyorum artik kafayi yemek uzereyim:KK43: sanki beni bisey baglamis gibi. Seviyorum galiba yada aliskanlik bilmiyorum. Ozlemekten ve pisman olmaktanda korkuyorum

adam calacak. kocanin tek bir iyi yani yok. niye ama niye cekiyorsun.

anlatsin desin isterse evlenmeden benimle oldu desin bu kadar pislik yapmis bi adama inanacak degil ailen
Ben dogru soyledigini anlarlar diye korkuyorum suratimdan felan. Ailemi hayal kirikligina ugratirik cunku. Butun gun hakaret etti altinlar ondan onemliymis benim icin. Iyi gunde kotu gunde demisiz. Yeniden aile olmak icin bi adim atmistik bir kac hafta once, sen boylemi aile oluyorsun dedi bana

Ben dogru soyledigini anlarlar diye korkuyorum suratimdan felan. Ailemi hayal kirikligina ugratirik cunku. Butun gun hakaret etti altinlar ondan onemliymis benim icin. Iyi gunde kotu gunde demisiz. Yeniden aile olmak icin bi adim atmistik bir kac hafta once, sen boylemi aile oluyorsun dedi bana

O bunları söyleyince siz ne diyorsunuz?
Mesela "ulan asıl senin için altınlar benden daha önemli. Uğruna beni aileme rezil etmeye çalışıyorsun" diyemiyor musunuz?
Susup ağlıyor musunuz, korka korka oturuyor musunuz?
Off bazı kadınları anlamak çok zor gerçekten. Neden çekiyorsunuz o hakaretleri?

O bunları söyleyince siz ne diyorsunuz?
Mesela "ulan asıl senin için altınlar benden daha önemli. Uğruna beni aileme rezil etmeye çalışıyorsun" diyemiyor musunuz?
Susup ağlıyor musunuz, korka korka oturuyor musunuz?
Off bazı kadınları anlamak çok zor gerçekten. Neden çekiyorsunuz o hakaretleri?
Senin hic bi dedigin umrumda degil diyorum kes sesini diyorum. Cok sukur aglamalarim yok daha o ilk sene vardi ama o konuda akillandim sonunda. Ama neden hala bu evdeyim bende anlamiyorum

tamamda iyi günde kötü günde bi tek senin icin mi gecerli. koca kadinsin. annene söyle beni bununla tehtit ediyor diye. meslek sahibi is güc sahibi insansin, girdigin ortamlardan da mi utanmiyorsun böyle bir insana kocam demeye. annene babana yazik degil mi, sen bir aglarken onlar bin agliyor.

tamamda iyi günde kötü günde bi tek senin icin mi gecerli. koca kadinsin. annene söyle beni bununla tehtit ediyor diye. meslek sahibi is güc sahibi insansin, girdigin ortamlardan da mi utanmiyorsun böyle bir insana kocam demeye. annene babana yazik degil mi, sen bir aglarken onlar bin agliyor.
Cok haklisiniz:KK43: ama yarin eline 2000 euro gecmesse isinden olacakmis. Napicam ben, kendimi sucliycam bisey olursa cok zor durumdayim. Bugun bi akrabamin bekarliga vedasi vardi biraz gec oldu eve gelmem. Beni eve almadi 1 saat, annemlere gidip altiari saymak istedigini soyloycekmisin ve benim ne o.. oldugumu. Baskasindan aldim diyip birikimimdenmi versem genede? Ya isinden olursa gercekten off yaa biktim artik

Cok haklisiniz:KK43: ama yarin eline 2000 euro gecmesse isinden olacakmis. Napicam ben, kendimi sucliycam bisey olursa cok zor durumdayim. Bugun bi akrabamin bekarliga vedasi vardi biraz gec oldu eve gelmem. Beni eve almadi 1 saat, annemlere gidip altiari saymak istedigini soyloycekmisin ve benim ne o.. oldugumu. Baskasindan aldim diyip birikimimdenmi versem genede? Ya isinden olursa gercekten off yaa biktim artik
Ya Allah aşkına adam senin namusuna laf ediyor, sen hala daha ya işinden olursa diyorsun..
Allahım nasıl bir kafa bu....
Yapmayın kendinize bunu..

X