Icim daraliyor

Ya Allah aşkına adam senin namusuna laf ediyor, sen hala daha ya işinden olursa diyorsun..
Allahım nasıl bir kafa bu....
Yapmayın kendinize bunu..
Ben inat ettim ve onun agzi herzaman kufurludur simdi iyice azitti. Kufurlerine bende dayanamiyorum artik:KK43: kufur etmeseydi dedigim yardimda bulunurmuydunuz siz olsaydiniz?

Ben inat ettim ve onun agzi herzaman kufurludur simdi iyice azitti. Kufurlerine bende dayanamiyorum artik:KK43: kufur etmeseydi dedigim yardimda bulunurmuydunuz siz olsaydiniz?
Yardımda bulunur muydum bilmiyorum ama ayrilirdim onu biliyorum..
Ağzının küfürlü olması başka birşey, direk size o.. demesi çok başka birşey..
Üzüldüm 😕

Yardımda bulunur muydum bilmiyorum ama ayrilirdim onu biliyorum..
Ağzının küfürlü olması başka birşey, direk size o.. demesi çok başka birşey..
Üzüldüm 😕
Beni tutan birazda sey galiba, normalde kavgali degilken okadar iyiki, kendimi onun yaninda cok iyi mutlu hissediyorum. Ama para sIkIntisi olunca ve coo kotu bi duruma girdiyse bu yuzden, iste ozaman bambaska biri cikiyor icinden. Onun durumuna uzuluyorum aciyorum durumuna:KK43: ben cok kararsizim. Birikimimden verip bi arkadastanmi aldim desem acaba. Ailemden istemiyor cunku onlar esime borc verecekti bir kac ay once ama esim bana hakaret etti diye babam vermemisti. Onuda surekli soyluyor zaten. Birikimim ailemde onlar sakliyor benim icin. Ne yapsam bilemiyorum:KK43:

Cok haklisiniz:KK43: ama yarin eline 2000 euro gecmesse isinden olacakmis. Napicam ben, kendimi sucliycam bisey olursa cok zor durumdayim. Bugun bi akrabamin bekarliga vedasi vardi biraz gec oldu eve gelmem. Beni eve almadi 1 saat, annemlere gidip altiari saymak istedigini soyloycekmisin ve benim ne o.. oldugumu. Baskasindan aldim diyip birikimimdenmi versem genede? Ya isinden olursa gercekten off yaa biktim artik

yalan yalan yine ya kumara yada hayat kadinlarina harcamistir. kocan seni SEVMIYOR adamda seref haysiyet namus hic bir sey yok.

Beni tutan birazda sey galiba, normalde kavgali degilken okadar iyiki, kendimi onun yaninda cok iyi mutlu hissediyorum. Ama para sIkIntisi olunca ve coo kotu bi duruma girdiyse bu yuzden, iste ozaman bambaska biri cikiyor icinden. Onun durumuna uzuluyorum aciyorum durumuna:KK43: ben cok kararsizim. Birikimimden verip bi arkadastanmi aldim desem acaba. Ailemden istemiyor cunku onlar esime borc verecekti bir kac ay once ama esim bana hakaret etti diye babam vermemisti. Onuda surekli soyluyor zaten. Birikimim ailemde onlar sakliyor benim icin. Ne yapsam bilemiyorum:KK43:

valla yuva yikmanin vebaline inanirim o yüzden kimseye bosan demem, ama sen BOSAN

yalan yalan yine ya kumara yada hayat kadinlarina harcamistir. kocan seni SEVMIYOR adamda seref haysiyet namus hic bir sey yok.
Sevdigini herzaman belli ettin neredeyse 15 senedir ama kavgaliyken cok kotu seyler demeye basladi evlendikten sonra. Para vermessem veya altin, belkide isini kaybedecek. Napicam ben ya cok cikmazdayim

Sevdigini herzaman belli ettin neredeyse 15 senedir ama kavgaliyken cok kotu seyler demeye basladi evlendikten sonra. Para vermessem veya altin, belkide isini kaybedecek. Napicam ben ya cok cikmazdayim
yalan canim yalan, ne sevgisi dogru nede isini kaybedecegi. adam buldu yagli kapiyi yiyebilecegi kadar yiyecek senide iyice borc batagina sokunca basaka ki.ina tekmeyi

yalan canim yalan, ne sevgisi dogru nede isini kaybedecegi. adam buldu yagli kapiyi yiyebilecegi kadar yiyecek senide iyice borc batagina sokunca basaka ki.ina tekmeyi
Belkide haklisinizdir:KK43: kabullenmek zor galiba. Parasi oldugunda hic biseyi esirgemez benden ve bi cok iyi huylari var. Ama kotu gunlerimizdeki yasadiklarimda cok kotu gercekten

Belkide haklisinizdir:KK43: kabullenmek zor galiba. Parasi oldugunda hic biseyi esirgemez benden ve bi cok iyi huylari var. Ama kotu gunlerimizdeki yasadiklarimda cok kotu gercekten

bak canim bu adamin eli para tutsun bak bakalim nasil senden kurtuluyor. adamin seninle iliskisi paraya bagli, daha sevgiliyken parani yemeye baslamis. hala da yiyor. seni sevse sana hakaret etmez, tehtit etmez, hayat kadinlarina gitmez, seni bile bile hesabin kitlenecek kadar borca sokmaz.

sen esine desene evet altinlar gitti, bu güne kadar sen para kaybettin sen para batirdin altinlarida ben batirdim. bak bakalim sana ne yapacak. susuyorsa parani yedigi icin susuyor.

Kizlar altta gecenlerde actigim konum var. Esim tutturdu eve gelmiycen birazdan direk annengile geleceksin (aiLeden bir kizin bekarloga vedasi vardi bugun). Altinlari gormek istiyom diycez ve yarin gosterecekler diyor. Tutturmus anan baban yed altinlari ala oyle bisey yok. Bunu ispat etmem icin gormek istiyor ama bu sacmalik degilmi? Bide borclari var ve isini kaybedebilir vu yuzden. Bir aylik ver bari biyere verip para alip geri alirim altinini dedi ama yok dedim. Kizalr yardim bi akil verin lutfen:KK43:

Gecenlerdeki konum:
Merhaba hanimlar. Iyiki varsiniz, oncelikle bunu soylemek istiyorum. Sizinle dertlesmek bana iyi geliyor. Esimle sorumlarimi en bastan beri hep paylastim sizlerle. Kotu yonlerinin yaninda cok iyi yonleride var tabiki. Ama kotulerini yaziyorum evlendim evleneli, ve benden bikanlariniz bile vardir artik:KK43: Simdiki sorunumda su..
Esimin borclari var. Ben altinlarimi zamaninda evlendikten sonra annemlerin kassalarina koydum bankaya, ozamanlar bana kassa vermemisti banka maasim yeterli olmadigi icin. Daha sonrada borclularla belaya girmiyelim diye orda biraktim. Esim simdi tutturdu gorecem altinlari, senin anan baban kullandi onlari felan diye basladi. Halbuki ben gidip gorebiliyorum ve duruyor hepsi. Kendisinede kac kere soyledim bunu ama anlamiyor. Ve tabikide derdi borclari var ve altinlari kullanmak istiyor. Ama esim cok pislik yasatti bana, ve bildim bileli surekli parasizlik yasiyoruz esimin yuzunden. Tabiki hayat musterek ve ben ona herzaman destik ciktim. Sevgiliykende butun parami neredeyse ona verdim. Kac kere borclardan kurtardim onu, hep severek yaptim, hesap sormadan. Ama evlendikten sonrada devam etti ve kumar oynadiginida yakaladim. Ve ben maasimdam tabiki veriyorum, yani maasim onunda parasi ama altin vermek istemiyorum. Giden gider yerine koymaz diye. Ve bu borclar tam olarak neden var onu bile bilmiyorum. Biseyler soyluyor herzaman ama ben artik inanmiyorum. Bence esim paralarin kiymetini bilmedi, kumar oynadi yedi ve odenecekleri odemedi borc yapti. Zaten diger yasattiklarida aklimda hep. Kisacasi altinlarla yardim etmek istemiyorum. Sizce haksizmiyim? Maasima bile el konulmustu bi sure kestiler odedim geride istemedim tabi. Yani yardimda cok bulundum evlenmeden once ve sonrada. Bilmiyorum artik icimden gelmiyor. Maasimi kullaniyoruz ve o yeter diyorum. Bende essek gibi calisiyorum ve biktim artik haksizlik gibi geliyor. Okudugunuz icin tesekur ederim simdiden hanimlar. Yanlis yazdigim seyler olduysa kusura bakmayin.
Canım dediğin gibi eşin borca veriyorum diye paraları yemiş evlilikte senin paran benim param olmamalı bence ama bunun içinde karşında ki tutumlu güvenilir birisi olmalı ben eşime gözüm kapalı veririm 6 bileziğim var araba alıcaktık baya uzun zaman oldu eşim verir misin geri ödemeli dedi ilk o zaman verdim ama eşim tutumlu güvenilir biridir uzun zaman önce annesinin evine biriktirmiş koymuş harcanmasın diye ve aldığı şekilde geri ödedi şimdide evle ilgili bi ihtiyaçtan dolayı 2 tane istedi verebilir misin diye vericem ben ama sizin yerinizde olsam kesinlikle vermem onlar güvenceniz bu güvence komusunu insanlar yanlış anlıyor eşine güvenmiyo bilmem ne diye ben eşime maddi konularda çok güvenirim ama bunu eşimede derim hep senin benim yok ama zora girdiğimizde kenarda ki parayı unut onu bi şekilde zar zor ödemeye çalışalım ileride ne olacağımız belli değil belki aç kalıcaz açıkta kalıcaz o zamanlara saklayalım derim mantıklı bulur uzun yazdım kusura bakmayın ama bence kumar bilmem ne mevzusuda var eşiniz güvenli biri gibi gelmedi vermeyin derim 😞

Canım dediğin gibi eşin borca veriyorum diye paraları yemiş evlilikte senin paran benim param olmamalı bence ama bunun içinde karşında ki tutumlu güvenilir birisi olmalı ben eşime gözüm kapalı veririm 6 bileziğim var araba alıcaktık baya uzun zaman oldu eşim verir misin geri ödemeli dedi ilk o zaman verdim ama eşim tutumlu güvenilir biridir uzun zaman önce annesinin evine biriktirmiş koymuş harcanmasın diye ve aldığı şekilde geri ödedi şimdide evle ilgili bi ihtiyaçtan dolayı 2 tane istedi verebilir misin diye vericem ben ama sizin yerinizde olsam kesinlikle vermem onlar güvenceniz bu güvence komusunu insanlar yanlış anlıyor eşine güvenmiyo bilmem ne diye ben eşime maddi konularda çok güvenirim ama bunu eşimede derim hep senin benim yok ama zora girdiğimizde kenarda ki parayı unut onu bi şekilde zar zor ödemeye çalışalım ileride ne olacağımız belli değil belki aç kalıcaz açıkta kalıcaz o zamanlara saklayalım derim mantıklı bulur uzun yazdım kusura bakmayın ama bence kumar bilmem ne mevzusuda var eşiniz güvenli biri gibi gelmedi vermeyin derim 😞
cok cok tesekur ederim zaman ayirip yazdiginiz icin. Sizin adiniza gercekten cok sevdim masAllah. Benim esimden habersiz birikimimde var. Ilk sene biriktirdiklerimdende verdim ve artik birikimide soylemiyorum cunku gidiyor yani. Durumuna cok uzuluyorum canim sIkIliyor ama altinlardan verirsem geri gelmez diye korkuyorum. Kendisi altinlarin gitmiycek, biyere vericez onlar para verecek 3 haftaliginia, sonra geri alicaz altinlari diyor. Hadi odiyemedik zamaninda gittiler, ben sana yenisini alicam diyor. Ama ben guvenemiyorum. Bide kufurude var, saygisizligida var. Bu evlilik yurumiycek gibi, heleki evliligim bu durumdayken hic veresim gelmiyor. Ayrilsakta odermis geri aldigini. Ama ben biktimda galiba. Hayatimla ilgili cok ciddi kararlar almam gerek aslinda ama yapamiyorum. Duzenimi bozmakta istemiyorum galiba ve ozlemekten, pisman olmaktanda korkuyorum. Neredeyse 15 senedir beraberiz esimle:KK43:

cok cok tesekur ederim zaman ayirip yazdiginiz icin. Sizin adiniza gercekten cok sevdim masAllah. Benim esimden habersiz birikimimde var. Ilk sene biriktirdiklerimdende verdim ve artik birikimide soylemiyorum cunku gidiyor yani. Durumuna cok uzuluyorum canim sIkIliyor ama altinlardan verirsem geri gelmez diye korkuyorum. Kendisi altinlarin gitmiycek, biyere vericez onlar para verecek 3 haftaliginia, sonra geri alicaz altinlari diyor. Hadi odiyemedik zamaninda gittiler, ben sana yenisini alicam diyor. Ama ben guvenemiyorum. Bide kufurude var, saygisizligida var. Bu evlilik yurumiycek gibi, heleki evliligim bu durumdayken hic veresim gelmiyor. Ayrilsakta odermis geri aldigini. Ama ben biktimda galiba. Hayatimla ilgili cok ciddi kararlar almam gerek aslinda ama yapamiyorum. Duzenimi bozmakta istemiyorum galiba ve ozlemekten, pisman olmaktanda korkuyorum. Neredeyse 15 senedir beraberiz esimle:KK43:
Biz kadınlar saf kalpli merhametli varlıklarız ama çoğu erkek böyle düşünmüyor malesef eşiniz alışmış huyunuzuda biliyor bi şekilde alır oyalarım modun da sonra vermesem bile napıcak ki bir ister iki ister diye düşünüyordur ben en ufak bişey de hoppa hadi boşanalım taraftarı değilim uygun bulmuyorum dinen de uygun görülmüyor boşanmak bazı durumlar da ama sizin durumunuzda en doğal hakkınız bunu düşünmek bu böyle gitmez kendim de dahil olmak üzere etrafımda ki güzel hayat dolu hanımlara bakıyorum da bi çoğu eşleri yüzünden mutsuz ama çekiyorlar susuyorlar erkeklerde cesaretleniyor kadın sessiz kadın susar oturur evinde ama hayır güçlü olmalıyız biz değerli varlıklarız kendinizi ezdirmeyin ilk başta bende sizin gibi düşünüyordum ya özlersem onsuz yapamam bilmem ne ama artık onsuz da yaşanır diyorum kimse vazgeçilmez değil evlattan başka benim boşanmak için büyük sebeplerim yok şuan eşimle biçok şeyi düzelttik ama artık eşimde bunu çok iyi biliyor güçlüyüm ve beni bezdiricek olursa çeker giderim sizde gösterin bunu eşinize

bak canim ailen senin nelere katlandigini bilse inan daha cok üzülürler. yikilirlar. adamin sana yapmadigi kalmadi. bak bi bak kac konu acmissin, bak neler yapmis bu adam sana, bide buraya yazmadiklarin var. bosver giden 15 senen olsun önünde daha o kadar cok yillar var ki.

hep sunu düsün, cocugunuz oldu ve cocugunun babasi bu adam, kizin olsa hep babasi gibi annesini ezen bir kocayi normal görecek, annesinin kosa kosa birseylere para yetistirmeye calistigini, babasinin annesine zerre kadar deger vermedigini. böyle bir ese boyun egecek ilerde.oglun olsa karisina saygi duymasi gerektigini ögrenmicek, asla kendi cabasiyla biseyler yapip kazanmayi bilmicek ilerde esini veya ailesinin kendisine sahip cikmasini maddi destek saglamasini beklicek. istermisin ki onlar bu sekilde yasasin?

bak canim ailen senin nelere katlandigini bilse inan daha cok üzülürler. yikilirlar. adamin sana yapmadigi kalmadi. bak bi bak kac konu acmissin, bak neler yapmis bu adam sana, bide buraya yazmadiklarin var. bosver giden 15 senen olsun önünde daha o kadar cok yillar var ki.

hep sunu düsün, cocugunuz oldu ve cocugunun babasi bu adam, kizin olsa hep babasi gibi annesini ezen bir kocayi normal görecek, annesinin kosa kosa birseylere para yetistirmeye calistigini, babasinin annesine zerre kadar deger vermedigini. böyle bir ese boyun egecek ilerde.oglun olsa karisina saygi duymasi gerektigini ögrenmicek, asla kendi cabasiyla biseyler yapip kazanmayi bilmicek ilerde esini veya ailesinin kendisine sahip cikmasini maddi destek saglamasini beklicek. istermisin ki onlar bu sekilde yasasin?
Cocugu ilk baslarda biraz gezip tozmak icin istememistim. Daha sonrada arada problemler yasiyoruz diye biraz daha sogudum. Bilemiyorum, pek cocuk istegimde yok cok sukur. Yoksa cok aci cekerdim esimin yuzunden cocuk istemiyorum diye. Beni tutan tek seyde normalken yani aramizda sorun yokken veya buyuk bir sorun yokken okadar iyiki:KK43: Anlayisli, merhametli tam istedigim insan dedirtiyor yani. Kucuklukten beri hic degismedi bana iyiykenki guzel davranislari, ilgisi, alakasi. Ama boyle sorunlarda tiksindiriyor kendini. Esimin bence iki kisiligi var, bambaska biri oluyor. Bazen iyiyken bakiyorum, bu adammi bana oyle seyler soyledi diyorum. Inanamiyorum resmen. Sizce oyle insanlar olabiliyormu iki kisilikli? Tedavi olabiliyorlarmi acaba

Cocugu ilk baslarda biraz gezip tozmak icin istememistim. Daha sonrada arada problemler yasiyoruz diye biraz daha sogudum. Bilemiyorum, pek cocuk istegimde yok cok sukur. Yoksa cok aci cekerdim esimin yuzunden cocuk istemiyorum diye. Beni tutan tek seyde normalken yani aramizda sorun yokken veya buyuk bir sorun yokken okadar iyiki:KK43: Anlayisli, merhametli tam istedigim insan dedirtiyor yani. Kucuklukten beri hic degismedi bana iyiykenki guzel davranislari, ilgisi, alakasi. Ama boyle sorunlarda tiksindiriyor kendini. Esimin bence iki kisiligi var, bambaska biri oluyor. Bazen iyiyken bakiyorum, bu adammi bana oyle seyler soyledi diyorum. Inanamiyorum resmen. Sizce oyle insanlar olabiliyormu iki kisilikli? Tedavi olabiliyorlarmi acaba

kocan karaktersiz, ve karaktersizligin malesef ki tedavisi yok.

iyi ne diyelim ki, bosanmamakda kararlisin. ver o zaman altinlarini, sey yap bide kredi cek hatta ailrnde ne var ne yok versin kocanin eline.

Bu saatten sonra sizin sevgili olduğunuzu söylemeniz ne değiştirecekmiş acaba eşiniz saçmalamakta sınır tanımıyor seven insan bu hareketi yapmaz benımde basımda böyle bir psikopat vardı şuanda boşanma aşamasındayız.Size o.....derse bence deyin ki o..... ile de evli olana ne denir sen düşün deyin sizfe onun erkekliğine vurun.Terbiyesiz ya altınları fln da vermeyin sizin o çok üzüldüğünüz alıştığınız adam boşanma aşamasında Uçan tekme atar olan size olur hiç kimseye acımayın çünki size kimse acımaz altınları ailem harcamış ortada yok deyin erkekse gitsin istesin hadi miyoplar ya yolacak kadın arıyolar evlenirler bi hakta yaramazlar para kazammazlar erkeğim diye de ortada gezerler kâti suretle altınlarını verme!!! canım benimki ben şehir dışındayken gidip bankadan cıkarıp annesine verdi elim bomboş kaldı

Daha önce eline geçen paraları ne yaptıysa sizden aldığı altınlarla da onu yapacak. Farklı bir şey beklemeyin.

Bakın önce altınları istemiyorum görmek istiyorum demiş sonra 3 haftalığına bir yere vereceğim onlar para verecek demiş. Ya biraz aklınızı kullansanız kocanızın kafasındaki en masum planın tefeci olduğunu anlarsınız. Yok işinden olursa, acaba birikimimden mi versem.. 😕 Hem birikiminizi hem altınlarınızı verin, bir bardak da soğuk su için hafiflersiniz.

Daha önce eline geçen paraları ne yaptıysa sizden aldığı altınlarla da onu yapacak. Farklı bir şey beklemeyin.

Bakın önce altınları istemiyorum görmek istiyorum demiş sonra 3 haftalığına bir yere vereceğim onlar para verecek demiş. Ya biraz aklınızı kullansanız kocanızın kafasındaki en masum planın tefeci olduğunu anlarsınız. Yok işinden olursa, acaba birikimimden mi versem.. 😕 Hem birikiminizi hem altınlarınızı verin, bir bardak da soğuk su için hafiflersiniz.

ya bizler bosuna yürek tüketip dil döküyoruz. bu güne kadar aldatma tehtit santaj hakaret küfür kumar hirsizlik hepsini ama hepsini affetti konu sahibi. nolur ki gider yarin altinlari verir kocasina, altinlarindan da olur. bidahakine birikiminden verir birdahakina kredi ceker. yolunacak tüh kalmayincada kocasi basar tekmeyi.

X