İçinden Çıkılmaz Tuhaf Hayatım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir defa büyük bir hata yapmışsınız, cezasını yıllarca çekmişsiniz. Şimdi tekrar büyük bir hata yapma lüksünüz var mı? Çocuğunuz var çok büyük bir sorumluluk, şimdi yaptığınız hata ileride çocuğunuzun önüne de çıkar.
Erkeksiz duramaz mısınız ne bu acele?
Gençsiniz daha boşanın girin bir işe geekekirse temizlik şirketine vs. Hayatınızı yeniden kurun sonra düşünürsünüz düzgün biriyle yeni bir hayatı.
Kendinize az değer verin, o beraber aldattığınız kadını düşünün.

Yaptığınız hata ama daha büyük bir hata yapacaksınız giderseniz.
Siz boşanın önce, adamda niyeti varsa gerçekten boşansın,sonra devam edin.
Siz gitseniz,boşanmasa ne olacak ki bence niyeti yok boşanmaya.

Benim konumda karısından af dileyen bir adam yok. Bırak yakamı artık kadın diyen ve boğulan mutsuz olan bi adam var. Konular çok farklı. Ben son bir şansa inanırım. O yüzden yazmışımdır o yorumumu da.
Nerden biliyorsunuz? Aynı evde mi yaşıyorsunuz?
Erkeklerin klasik yalanıdır eşimle anlaşamıyorum,boşanmak istiyorum ama boşanmam diyor,arada çocuklar var vs vs uzar gider bu.

Bu mesajınız benim bütün bedenimi uyuşturdu şu an gözlerim dolu dolu. aynısını Dr söyledi. Duygu durumu bozukluğu görüyorum dedi. Ani çıkışlar var dedi.Hiç farketmiyordum.Düzensiz konuşuyormuşum sanırım. Ben neden böyle oldum ki.. Hayat doluyum genç kızken. Herkesi güldürürürdüm. Güler geçerdim herşeye Şu mesaja bile oturup saatlerce ağlayasım var. Teşekkür ederim desteğiniz için.

Ben bipolar olmadigim icin tam olarak ne hissettiginizi bilemiyorum ama borderline ozellikler tasidigim icin iki ucta duyguda, saatlik degisen dongulerle nasil yasandigini biliyorum. Disoryantasyon durumunuzu anlamam o sebepten. Burasi tam olarak kendinizi anlatabileceginiz bir platform degil, sizi tarafsiz olarak dinleyecek kisilere ihtiyaciniz var bu da ancak psikolojik destekle kazanacaginiz bir durum. Lutfen vakit kaybetmeyin, her gecen gun alehinize isler. Bosverin bosanmayi falan su an dava yine acilir, siz kendinizi toparlayin da.

Hastaneye yatıcam arkadaşlar tamam. Oğlumla kim ilgilenir diye korktum hep kaçtım bu yüzden.Yatman lazım dedi dr. Şimdilerde biraz şartlardan dolayı deli de olsam ben anneyim canımı veririm onun için. Babasına diyim inşallah yapar ilgilenir. Orda da konuşurum ben sizinle. Bana telefonu verirler mi alıyorlar mı elimden?
Kesinlikle yatmalisin ne gerekiyorsa onu yapın buna ihtiyacın var destek almadan atlatman mumkun degil.
Burayı bosver simdi cıkınca anlatirsin yazarsin istersen.
Iyi ol cocugunun basinda hastaneden cıkmadan toparlanmadan da kararlar alma.

Ben yemek yapıyordum mutfakta baktım eğilmiş kapının deliğinden ablama bakıyor. Ben sandım bu beni çok seviyor hiç üzmez. Dünyam başıma yıkılmıştı ve o gün hiç içmediğim sigaraya başlamıştım. Bu 3 defa oldu. Ayrılmadım Ayrılamadım çünkü babam borçtan hapisti. Ben anneme erzak ve para yardımı yapıyordum. Bi ara boşanmak istedim babam engel oldu. Aşk meşk neyine dedi. Ömür boyu böyle yaşa dedi.
Ayyy .ötüm teneşir paklayasica ..
Kız bunun şeyi sağlam mı hala da hem sana yetiyor hem herkese yeteceğini zannediyor :işsiz:

Merhaba değerli üyeler. Ben içimi dökmeye geldim. Konu sahte falan demeyin nolur kimliğimi yöneticimiz Kazen 'e ıspatladım.
Ben 18 yaşında kendimden çok büyük bi insanla evlilik yaptım. 40 yaş var aramızda. 18 yıl geçti aradan.. Duygularım, hayatım, hayata algım değişti birden. Sanki derin bi uykudan uyanmış gibiyim. Çünkü kendimi anksiyeteden dolayı ilaçlara mahkum ettim yıllarca. Ailen yok mu derseniz.. Yok kimsem. Yalnızım. 18 yıl sonra karşıma bi genç adam çıktı. İlk başta bana hiç söylemedi evli olduğunu. Öğrendim bir süre sonra kendi ağzından. Madem mutsuzsun anlattığın kadar o zaman boşanmadan karşıma sakın çıkma dedim. Çünkü ben boşanma davası açtım eşime. Ve bu olayı anlattım. Alnım ak olayım diye. Kimseyi aldatmak kandırmak istemedim. Şu an aşık olduğum insan bana beraber yaşama teklifi etti başka bi şehirde. Ve birlikte yaşarken (ben boşandıktan sonra) benim de boşanma dilekçemi birlikte veririz dedi. Neden dedim.. . Bu senin hayatın, gerçekten mutsuzsan sen de ver dilekçeni ve beni yeni bi hayata o şekilde davet et dedim.. Başka bi şehirde iş buldu ve şu an ve beni bekliyor. Ama evli.... Onun 3 benimse 1 çocuğum var..Ne yapmamı önerirsiniz güzel insanlar.. Ben çok çaresizim ve artık sağlıklı düşünmek istiyorum...
Önce boşan diyerek çok doğru yapmışsın. Yeni bir hayata başlamanız için ikinizinde geçmişteki bağlarının bitmesi gerekiyor. Boşansın önce ve sen o boşanana kadar mesafeli dur ki ciddi olduğunu anlasın. Boşandıktan sonra birlikte yaşamaya başlarsınız.

Linç yemek için mi açıyorsunuz şu konuları? Napıcan evli üç çocuklu adamı? Tabiyki de iletişimini tamamen kes. Kafayı mı yedin? Bugün sana evliliğim kötü der, yarın karısının koynuna girer. Ayrıca hadi karısını geçtim 3 çocuğunu gözden çıkarıp başka şehre giden adamdan kime ne hayır gelir? Çocuğunu gözden çıkaran sana ve senin çocuğuna mı sahip çıkıcak?
senin şu yazdiğini okuyunca sanki bu yazıyı babamın peşindeki kadına yazıyosun die geçirdim içimden keşke biride onlara yazsaydı söylese bunları engelleseydi . biraz derinlerime dokundu bu yazı.
işte bende konu sahibinin görüstüğü adamın cocuklarından biriyim varsayın...

Hastaneye yatıcam arkadaşlar tamam. Oğlumla kim ilgilenir diye korktum hep kaçtım bu yüzden.Yatman lazım dedi dr. Şimdilerde biraz şartlardan dolayı deli de olsam ben anneyim canımı veririm onun için. Babasına diyim inşallah yapar ilgilenir. Orda da konuşurum ben sizinle. Bana telefonu verirler mi alıyorlar mı elimden?
Dr un hastaneye yatın demesi ciddi bir olay. Önceliğiniz iyileşmek olmalı yeni bir hayat kurabilmek için

Eşinizin sizden 40 yaş büyük olduğunun başkasına aşık olmadan önce farkında değil miydiniz?
Bir hata yapmışsınız 40 yaş büyük biriyle evlenerek.. Boşanıp çocuğunuzla birlikte bir hayat kurun. Sizin hatanızın bedelini başka bir kadın ve 3 çocuk çekmek zorunda değil.
Karşınızdaki adamda karakter yok, yine de "baba" adı altında 3 çocuğunun başında kalsın. Yazık o çocuklara.

senin şu yazdiğini okuyunca sanki bu yazıyı babamın peşindeki kadına yazıyosun die geçirdim içimden keşke biride onlara yazsaydı söylese bunları engelleseydi . biraz derinlerime dokundu bu yazı.
Çok üzüldüm şu yazdığını okuyunca. Maalesef böyle bir sürü erkek var. Noldu sonra baban o kadını da bıraktı di mi?

Uyuyamadım...
Gitti işe başladı. Senin için çabalıcam dedi. Ama mutsuzsa bu niye boşanmıyor. Ben de istemiyorum ki evli insanı. Vallahi utanıyorum şu yaşadıklarımdan. Sakladı 2-3 ay sonra söyledi benim hayatımı ve herşeyimi biliyorken üstelik.
Ne yapıcam ne diyim ben ona şimdi?
Birlikte yaşayalım dilekçe vericem vs diyor çok mutsuzum ben de senin gibi küçük evlendim diyor.
Ama şiddet görmek çok korkuttu beni.
Üst üste tokatlar.
Çenem çok acıdı yemek yiyemedim bi süre.
Alkolden yaptım dedi.
Vurup vurup ağladı sonra başımda.
Herşey çok tuhaf.
Asla affetmemeliydim biliyorum. Çok yalvardı ağladı birdaha yapmadı bunu ama sanırım öfke kontrol sorunu var ve ne zaman devreye girer bu belli değil.
Ve birşey daha var daha önce şizofreni şüphesiyle tedavi görmüş. Ama şizofren değilmiş.Majör depresyon teşhisi koydular dedi.
Adam normal değil kesinlikle. Bu adamdan bir an önce uzaklaş. Alkol alinca bunu yapan adamın bir gün yine alkol alip seni Allah korusun hastanelik etmeyecegi ne malum? Adam senin maddiyatindan besleniyor, nafakayi bile sana odettirecek. Var mi böyle birsey?Fotonu da gördüm çok ta güzelsin. Gençliğini yakma bu adamla görüşme birdaha. Eminim bu karısını da dövüyordur. Kurtulmaya bak mutlaka ve sen de psikolojik tedavi al.

30 yaşındayım ve şunu fark ettim ki anne baba arasındaki sorunlar konuşulunca kaç yaşında olursak olalım çocuklaşıyoruz...
işte bu yüzden empati bizim bir organımız olsaydı keşke. insanlar kendilerine yapılmasını kendi cocuklarına yaşatmak istemediğini asla başkasının çocuklarına yaşatmasalar

Çok üzüldüm şu yazdığını okuyunca. Maalesef böyle bir sürü erkek var. Noldu sonra baban o kadını da bıraktı di mi?
Bıraktı . başkası oldu. belki de bırakmadı ! Babamdan maddiyat azalınca kadın bıraktı belki de.
Kadın işte kadının en büyük düşmanıdır. Güvenmiyorum kimseye . Mağdur olup mağdur etmeye ne mana var. Bir insanın en büyük serveti onuru gururu haysiyetidir.

Bıraktı . başkası oldu. belki de bırakmadı ! Babamdan maddiyat azalınca kadın bıraktı belki de.
Kadın işte kadının en büyük düşmanıdır. Güvenmiyorum kimseye . Mağdur olup mağdur etmeye ne mana var. Bir insanın en büyük serveti onuru gururu haysiyetidir.
Kadının en büyük düşmanı kadın lafından hoşlanmıyorum. Sizi terk edip giden kişi baban yani bir erkek. Kadının yaptığı da yanlış ama size karşı sorumluluğu olan kişi baban.

Kadının en büyük düşmanı kadın lafından hoşlanmıyorum. Sizi terk edip giden kişi baban yani bir erkek. Kadının yaptığı da yanlış ama size karşı sorumluluğu olan kişi baban.
evet öyle . erkeklerin genel sorunu sadakatsizlik . hani biz hep kadınlar şikayet ederiz ya bu durumdan . o yuzden diyorum. ben zaten sözüm meclisten dışarı bazı düzgün erkekleri tenzih ederek konuşuyorum bir çoğunun insan olduğundan şüpheliyim , hayata zevk ü sefaya gelmişler. ama bir kadın sadakatten anlayan sadakatin ne olduğunu az çok bilen hep ihanete uğrayan taraf olarak kadınların kendi mutlulukları için başka kadınları harcaması . erkek yapıyor önunu alamasak da yapıyor , eğer kadınlar evli oldugunu bile bile onunla konuşmasa oda ağaçla sevgili olacak değil ya kuyruğunu kıstırır . yani erkeklerde beyin yokk zatenn . kadının da mı yok !
hadi benim babam namussuz kadında mı öyle!
bir gün karşısına bi adam çıkıyor cocukları var . amaaaan babane görüşürüm nası olsa bu olayda suçlu olan kendisi, cocukları olan kendisi . adamın düşünmediği çocuğunu ben mi düşünecem diyorsa ve onları düşünmek benım değil babalarının sorumluluğu oda yapmasaymış gelmeseymiş bana diyorsa . kopsun artık kıyamett bu kadar yaşam yeter bize!!!

Zor bir hayatın olmuş anlarım.İnsan yanılır ,yanlışa düşer anlarım.Ama hatada ısrar etmek hatayı suça dönüstürür.Bir kere kalbinle değil aklınla düşün canım.Mutsuz bir evlilikten 3 tane evlat nasıl dünyaya gelmiş?Madem seni gerçekten seviyor şimdiye kadar neden bir girişimde bulunmadı?Dava açmak zor bişey degil anlaşmalı boşanma olunca tek celsede bile bitiyor bu iş.Bir erkek tarafından sevilmek ilgi görmek hakkın tabii.Ama evlatlarından ailesinden çaldığın zamanda kısacık mutlu olmak yrrine özgür bir adamla daha mutlu olacağını düşün.Mantıklı ol yanlışta ısrar etme biran evvel kurtul bu adamdan ,yoluna bak.Kendine metres olmayı yakıştırma.

evet öyle . erkeklerin genel sorunu sadakatsizlik . hani biz hep kadınlar şikayet ederiz ya bu durumdan . o yuzden diyorum. ben zaten sözüm meclisten dışarı bazı düzgün erkekleri tenzih ederek konuşuyorum bir çoğunun insan olduğundan şüpheliyim , hayata zevk ü sefaya gelmişler. ama bir kadın sadakatten anlayan sadakatin ne olduğunu az çok bilen hep ihanete uğrayan taraf olarak kadınların kendi mutlulukları için başka kadınları harcaması . erkek yapıyor önunu alamasak da yapıyor , eğer kadınlar evli oldugunu bile bile onunla konuşmasa oda ağaçla sevgili olacak değil ya kuyruğunu kıstırır . yani erkeklerde beyin yokk zatenn . kadının da mı yok !
hadi benim babam namussuz kadında mı öyle!
bir gün karşısına bi adam çıkıyor cocukları var . amaaaan babane görüşürüm nası olsa bu olayda suçlu olan kendisi, cocukları olan kendisi . adamın düşünmediği çocuğunu ben mi düşünecem diyorsa ve onları düşünmek benım değil babalarının sorumluluğu oda yapmasaymış gelmeseymiş bana diyorsa . kopsun artık kıyamett bu kadar yaşam yeter bize!!!
Valla hanımefendi anlıyorum üzgünsünüz de sizin canınız kanınız olan adam sizi düşünmüyorsa evet kimse düşünmek zorunda değil sizi. Erkekler sadakatsiz zaten zevk peşindeler diye diye gözü dışarıda olmayanın bile gözünü dışarı kaydırmasına sebep veriyorsunuz asıl. Kadın kadının düşmanı değildir. Düşen bi kadına ilk eli her zaman kadınlar uzatır onlar kaldırır. Kadın düşmanı olmak yerine babanız gibi erkeklerin düşmanı olun daha karlı çıkarsınız.

Merhaba değerli üyeler. Ben içimi dökmeye geldim. Konu sahte falan demeyin nolur kimliğimi yöneticimiz Kazen 'e ıspatladım.
Ben 18 yaşında kendimden çok büyük bi insanla evlilik yaptım. 40 yaş var aramızda. 18 yıl geçti aradan.. Duygularım, hayatım, hayata algım değişti birden. Sanki derin bi uykudan uyanmış gibiyim. Çünkü kendimi anksiyeteden dolayı ilaçlara mahkum ettim yıllarca. Ailen yok mu derseniz.. Yok kimsem. Yalnızım. 18 yıl sonra karşıma bi genç adam çıktı. İlk başta bana hiç söylemedi evli olduğunu. Öğrendim bir süre sonra kendi ağzından. Madem mutsuzsun anlattığın kadar o zaman boşanmadan karşıma sakın çıkma dedim. Çünkü ben boşanma davası açtım eşime. Ve bu olayı anlattım. Alnım ak olayım diye. Kimseyi aldatmak kandırmak istemedim. Şu an aşık olduğum insan bana beraber yaşama teklifi etti başka bi şehirde. Ve birlikte yaşarken (ben boşandıktan sonra) benim de boşanma dilekçemi birlikte veririz dedi. Neden dedim.. . Bu senin hayatın, gerçekten mutsuzsan sen de ver dilekçeni ve beni yeni bi hayata o şekilde davet et dedim.. Başka bi şehirde iş buldu ve şu an ve beni bekliyor. Ama evli.... Onun 3 benimse 1 çocuğum var..Ne yapmamı önerirsiniz güzel insanlar.. Ben çok çaresizim ve artık sağlıklı düşünmek istiyorum...
Çalışıyor musunuz ? Naçizane tavsiyem, bir an önce boşanın ve kendi ayaklarınız üzerinde durun. Anladığım kadarı ile gençliğinizi bile yaşayamamışsınız. Hemen bir erkek arkadaş/eş hayatınıza almadan önce, kendi paranızı kazanın, kendi kazancınızı harcayın, kimseye muhtaç olmayın, ve sanıyorum ki o zaman çok daha mutlu olacaksınız. Sevgiler ☺️

Valla hanımefendi anlıyorum üzgünsünüz de sizin canınız kanınız olan adam sizi düşünmüyorsa evet kimse düşünmek zorunda değil sizi. Erkekler sadakatsiz zaten zevk peşindeler diye diye gözü dışarıda olmayanın bile gözünü dışarı kaydırmasına sebep veriyorsunuz asıl. Kadın kadının düşmanı değildir. Düşen bi kadına ilk eli her zaman kadınlar uzatır onlar kaldırır. Kadın düşmanı olmak yerine babanız gibi erkeklerin düşmanı olun daha karlı çıkarsınız.
yo yanlış anladınız kadın düşmanı da değilim erkek düşmanı da . ben sadece canımın yandığı canımı yakan yere düşmanım. Çünkü yanlış iki kişiliktir. her ne kadar da kabul etmeseniz de babam kadar o kadında girmiş oluyor bizim günahımıza. ben zaten tenzih ederek konuşuyorum bende bir kadınım ama bir kadının başka bi kadına yaşattıklarını görünce... bunları deneyimlemek bana bu görüşü kazandırdı dediğim gibi yaşadıklarım gördüklerim bu görüşe sahip olmama sebep oldu konu eger aşk ise bazı kadınlar inanılmaz bencilleşiyorlar. yoksa her daim kadın a el uzatan kdın oluyor . ama o aşkın içindeki kadın değil haysiyetli bir kadın .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X