İcra ve psikolog eşliğinde çocuğu alma

Bu adam sorunlu belli dikkatli olmaları konusunda memurları uyarın.çocukla görüşmesini kısıtlamadığınıza dair kanıt olması açısından mahkemenin belirlediği gün ve saatlerde icra memurları olmadan görebileceğini belirtin.çocuk açısından kötü bir durum.anne baba ne kadar iletişimi sürdürebilirse gerekli durumlarda çocuk için o kadar iyi olur ama bu adamla zor gibi.
Evet gerçekten normal biri değil çocuğum için endişe ediyorum

İcra açtırdı ama gelmedi
Yuh ya. Amac sizi yıldırma politikası oldugu belli oldu. Parayı duyunca vazgeçmiştir. Madem öyle istiyormuş o yolla görsün bundan sonra. Cocuguna zarar verdiğini farketmiyor. Artik sizde resmi durursunuz bundan sonra. Anladikki siz ne kadar yardımcı olmaya çalışsanız bile o farkli bir tavırla yaklaşacak. Bosa iyi niyetede gerek yokmus

Yuh ya. Amac sizi yıldırma politikası oldugu belli oldu. Parayı duyunca vazgeçmiştir. Madem öyle istiyormuş o yolla görsün bundan sonra. Cocuguna zarar verdiğini farketmiyor. Artik sizde resmi durursunuz bundan sonra. Anladikki siz ne kadar yardımcı olmaya çalışsanız bile o farkli bir tavırla yaklaşacak. Bosa iyi niyetede gerek yokmus
Aynen öyle, insan 30 günlük bebeğini sokağa atarmı ya zaten 2.5 aydır görmüyordu. 3.5 aylık oldu bebeğim görse tanımaz bile belki

aklı geri.... ne olacak bedava sanıyor sanırım bu işleri

ilk davada kanıtlayın dediğiniz gibi madde kullandığını
o zaman görür bir daha çoluk çocuğu

ne kadarlık evli idiniz? önceden hissettiniz mi uyuşturucu kullandığını?

aklı geri.... ne olacak bedava sanıyor sanırım bu işleri

ilk davada kanıtlayın dediğiniz gibi madde kullandığını
o zaman görür bir daha çoluk çocuğu

ne kadarlık evli idiniz? önceden hissettiniz mi uyuşturucu kullandığını?
yok evlenmeden önce bilmiyordum ki, 14 ay evli kaldık hamile kaldıktan sonra gerçek yüzünü gösterdi, bide benim banka hesabımdan kredi çekmiştik araba almıştık şimdi gitmiş arabayı satmış para cebinde bende onun kredi taksitlerini ödüyorum 😔

yok evlenmeden önce bilmiyordum ki, 14 ay evli kaldık hamile kaldıktan sonra gerçek yüzünü gösterdi, bide benim banka hesabımdan kredi çekmiştik araba almıştık şimdi gitmiş arabayı satmış para cebinde bende onun kredi taksitlerini ödüyorum 😔
Onu kanitlayin ve arabanın yarı parasinida talep edin. Hakkiniz o para zira borcu siz oduyorsunuz.

Aynen öyle, insan 30 günlük bebeğini sokağa atarmı ya zaten 2.5 aydır görmüyordu. 3.5 aylık oldu bebeğim görse tanımaz bile belki
2 aydır görmek istememis, siz vermek istemezsiniz diye sizin canınızı acıtmak istemiş. Ama ne para veresi gelmis nede 3.5 aylık cocuga bakmak yada babalık yapacak becerileri olmadigi icin almayı gozu yememis. Ayni seyler her daim.

Demekki hepsi aynı bunların 😔
2 aydır görmek istememis, siz vermek istemezsiniz diye sizin canınızı acıtmak istemiş. Ama ne para veresi gelmis nede 3.5 aylık cocuga bakmak yada babalık yapacak becerileri olmadigi icin almayı gozu yememis. Ayni seyler her daim

1. Ve 3. Pazar 11:00-14:00 olarak karar çıkmış e-devlette dosya açılmıştı fakat dün gelmedi. Peki ben hep onun gelme ihtimaline karşı o günlerde evde beklemek zorunda mıyım ? Dün günümüz öyle geçti 3 saat beklemekle. Onunla ilgili bir kural var mı acaba ? Yardımınız için teşekkür ederim şimdiden

Rica ederim.
Sizin durumunuzda bu hafta sonu gelme ihtimali yok o vakit. Gelir ise diğer hafta sonu pazar günü gelebilir.

Benim göreve çıktığım günlerde de ev halkının evde bulunmadığı durumlar oldu, tutanağı da bu şekilde tuttum haliyle.

Yanlış yönlendirmiş olmayayım avukat arkadaşlar daha iyi bilir ancak, evde olmadığınıza ilişkin tutanak delil gösterilerek, mahkeme ilamına uymuyor şeklinde gerekçe ile dava vs açabilir sanırım.

Sonuç elde eder mi, edemez mi, ederse ne olur tam olarak bilmiyorum. işin yargılama kısmı çalıştığım birim gereğince alanım değil maalesef.

Rica ederim.
Sizin durumunuzda bu hafta sonu gelme ihtimali yok o vakit. Gelir ise diğer hafta sonu pazar günü gelebilir.

Benim göreve çıktığım günlerde de ev halkının evde bulunmadığı durumlar oldu, tutanağı da bu şekilde tuttum haliyle.

Yanlış yönlendirmiş olmayayım avukat arkadaşlar daha iyi bilir ancak, evde olmadığınıza ilişkin tutanak delil gösterilerek, mahkeme ilamına uymuyor şeklinde gerekçe ile dava vs açabilir sanırım.

Sonuç elde eder mi, edemez mi, ederse ne olur tam olarak bilmiyorum. işin yargılama kısmı çalıştığım birim gereğince alanım değil maalesef.
Anladım o zaman gelir mi gelmez mi diye beyfendiyi bekleyeceğiz...

Araca neden ihtiyati tedbir koydurmadiniz? Boşanma davanizin içinde yada haricen mal rejimi davası da acsaydiniz keşke, araç ve maaş hesabı dışındaki hesaplarına tedbir koydururdunuz. Avukatinizla görüştünüz mü? Şu aşamada parayı da harcamadan, dosya durumunuza göre belki hukuki bir yol bulursunuz daha fazla mağdur olmadan.

X