idrar yolları enfeksiyonu hamile kalmaya engel mi :(

bonibon87

sabret şükret seyret...
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2014
157
24
kızlar merhaba
Ben uzun zamandır bu illeti cekiyorumilk zamanlarim çok siddetliydi 2 ay üst üste antibiyotik tedavisi ggördüm duzeldim çok şükür ama o kadar dikkak etmeme rağmen ara ara hafiften kendini hissettiriyor :KK43: hamile kalmaya calisiyoruz henüz bir şey yok :KK43: bu durum olumsuz etki yaratir mi ben buradaki doktorlara güvenmiyorum yaz tatilini bekliyorum ama ne yapacagimi sasirdim
:KK14::KK14:

geçmiş olsun canım, sana tavsiyem şu kendşn evde yoğurt mayala ve mayalanan yoğurdun suyunu iç, yüzeyinde oluşan su cidden idrar yolları enfeksiyonuna birebir. hatta ibrahim saraçoğluda demişti bu formulü, bir ton antibiyotikler alacağına bunu dene....

benim de vardı maalesef rahme ve bağırsaklara da sıçramış neler neler çektim bizimde olmuyor 1 senedir tüpleri tıkadığını düşünüyorum cnm sana tavsiyem
mısır püskülü çayları satılıyor hazır içinde kiraz sapı falanda var hergün aç karnına 1 bardak iç iyi geliyor geçmiş olsun

kızlar merhaba
Ben uzun zamandır bu illeti cekiyorumilk zamanlarim çok siddetliydi 2 ay üst üste antibiyotik tedavisi ggördüm duzeldim çok şükür ama o kadar dikkak etmeme rağmen ara ara hafiften kendini hissettiriyor :KK43: hamile kalmaya calisiyoruz henüz bir şey yok :KK43: bu durum olumsuz etki yaratir mi ben buradaki doktorlara güvenmiyorum yaz tatilini bekliyorum ama ne yapacagimi sasirdim
:KK14::KK14:

Canım muhtemelen oluyor benim yengemde vardı tedavi oldu öyle hamile kaldı hemen hamile kalmamistı ama yenmesi zor bi durum değil kafanıza takmayin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hamile kalmaya engel degil ama hamilelikte düşüge sebep olan en önemli etken...

Cooook tesekkur ederim kızlar hepsini deneyecegim inş gec kalmamisimdir :KK43: ben boyle bir şey hissedince bide bol su iciyorum oda rahatlatiyor beni ama geciştiriyor muyum yoksa gerçekten iyilestiriyor mu beni bilmiyorum

Kendimi bildim bileli, hattaaa hatırlamadığım o dönemlerimde bile - yaklaşık 5 yaşından beri- idrar yolu enfeksiyonu geçiririm. yılda bir kaç kez tekrarlar. 1 senelik elviliğim boyunca hiç korunmadk. ama hamile kalamadm. 1 senenin sonunda gittim doktora. bütün tahlillerim temiz çıktı. ve bir sonraki ay hamile kaldm. geçen ay yani yaklaşık 2 aylık gebe iken yine enfeksiyon olduğunu öğrendim. şuan antibiyotik tedavisi görüyorum.

kısaca bu hastalık ben de hamileliğe engel olmadı Allahın izniyle ;-)

💑💓

Kendimi bildim bileli, hattaaa hatırlamadığım o dönemlerimde bile - yaklaşık 5 yaşından beri- idrar yolu enfeksiyonu geçiririm. yılda bir kaç kez tekrarlar. 1 senelik elviliğim boyunca hiç korunmadk. ama hamile kalamadm. 1 senenin sonunda gittim doktora. bütün tahlillerim temiz çıktı. ve bir sonraki ay hamile kaldm. geçen ay yani yaklaşık 2 aylık gebe iken yine enfeksiyon olduğunu öğrendim. şuan antibiyotik tedavisi görüyorum.

kısaca bu hastalık ben de hamileliğe engel olmadı Allahın izniyle ;-)

💑💓

Ohhh çok sevindim Allah hayirlisiyla kucagina almayida nasip etsin canim inş bu mutluluğu bende yasarim :) :)

yok, böyle bir şeyi hiç yaşamadım. :/

💑💓

İste beni korkutan o oluyor biraz ileri düzeyde benimki galiba yada bobreklerle ilgili de olabilir öğretmenim bulunduğum yerdeki doktorlar anlayamiyorlar ki :KK43: antibiyotik antibiyotik iç iç iç nereye kadar o ilaçlar sanki vücuduma daha çok zarar veriyor istemiyorum kullanmak bol su içiyorum soylediginiz şeyleri uygulamaya calisiyorum...:KK43:

X