İdrar yolu enfeksiyonu. Sisit. Lütfen nasıl atlattığınızı yazın bıktım artık dayanamıyorum

Son 2-3 aydır böyle bir rahatsızlığım var. İlk başlarda çok azdı ama şimdi bazen ağlayacağım seviyeye geliyor, hiçbirşey odaklanamıyorum. Vajinamda yanma oluyor yemek bile yiyemiyorum. İnternetteki bilgilerle sirke kullandım, yoğurt kullandım ama fayda etmediler. Birsürü şey okudum uyguladım hiçbiri işime yaramadı. Urinonvef cranberry diye kapsül ilaç aldım trendyoldan 3 gündür kullanıyorum yorumlarında herkes işe yarıyor falan demişti ama iftardan sonra 2 tane sahurda 1 tane içtiğim halde herhangi bir etkisi olmadı. Oruç tutuyorum ama dayanamıyorum artık su içmezsem geçmeyecek, orucumu bozamayacağım için daha da dayanılmaz. Doktora gittim ilaç verip gönderdi birkaç gün geçti ama yine tekrarladı. Nolur yardım edin nasıl atlattığınızı söyleyin lütfen. Ne yapmalıyım nasıl geçecek bu.
Bol bol su ve sıvı tüketiyorum günde belki 2 litreden fazla, hemen hafifliyor. Çok zorlarsa piyelosepty diye bir ilaç kullanıyorum çok faydası var.

Ayaklarını sıcak tut,
Genital bölgeni temiz tut, cinsel ilişkiden önce mutlaka lavabo ihtiyacını karşıla, cinsel ilişkiden sonra bölgeyi çok ıslat tutma

X