İdrar yolu enfeksiyonu

Merhana uzerinden zaman gecmis ama sonrasinda sorun cozuldu mu acaba yada nasil bir sonuc aldiniz rica etsem bilgi verebilir misiniz🤭😊
Malesef bir sonuc alamadım hala tekrarlıyo ve bıktım artık gerçi son dönemlerde dikkat edemedim kendime yakın zamanda babamı kaybedince elimi etegimi çektim herseyden umrumda bile degil hastalık😔

Aktardan altinotu alıp için en etkilisi ben böbrek hastasıyım ve haftada 1-2 gün içiyorum.egerki iltihap varsa limonlu su için.

aradan yıllar geçmiş ama belki başka sorun yaşayan olur diye deneyimimi yazim istedim. ben kronik sistit ile üç sene boğuştum. artık kanamalar dahi oluyordu. ilk başta doktor kütür testi vermeden antibiyotik yazdığı için ilerledi. sonradan yapıldı kültür testi ama hiçbir antibiyotik tamamen yok etmedi. yeniden yeniden oldu. dışarıda bir tuvalet kullansam zaten direk enfeksiyon oluyordum. bakırköyde eskiden minik bir avm vardı adını unuttum. aktar vardı orda. yaşlı bir amcaya danıştım. karısı da 212 denilen ataköydeki avmde aktar işletiyormuş. karısı da yaşamış bu derdi. bana dediki bildiğimiz yaban mersini şurubu içmen lazım. o zaman 50 lira 15 tüp. yani 15 günlük doz. norveçten mi bir yerden sipariş edicem dedi. ama en az 30 tüp kullanmalıymışım. param yetmediğinden 15 tüp sipariş ettim. inanamazsınız. kronik sistiti iyileştirdi. baya birkaç gün içinde geçti. ama o avm kapandı. ataköy de çok ters gidemedim. bir de çok yaşlıydı amca. yani karısı da yaşıyor mu hala ataköydeki aktarda mıdır bilmem.sonradan arkadaşlarım için internette baktım, gördüğüm aktarlara sordum ama hiçbir aktarda böyle bişey yok. avrupadan 15lik tüp şeklinde gelmişti bana. türkiyedekiler şurup değil. yıllar sonra bir kez enfeksiyon kaptım ve sipariş ettim. bir hevesle içtim ama yok şurup değildi. sulandırılmış yabanmersini suyuydu resmen. byurt dışında tanıdığınız varsa sorun ya da araştırın gerçek öz yaban mersini şurubu mucize gerçekten.

Kızlar konuyu ilgili bölume yazmiştım ama geneliniz burada sanirim hic yorum yapilmadı.. uzun zamandır idrar yolu enfeksiyonu yasiyorum doktora gidiyorum fakat antibiyotik ve ilaclarla geciyor ama kisa bir sure sonra hemen tekrar ediyor bunun gibi bir durum yasayan var mı? Var ise tamamen gecmesi icin ne gibi bir tedavi uygulandı?
Kiraz sapını duymuştum suda kaynatıp içceksiniZ geçmiş olsun🙏

Ben buraya yazmıştım.tekrar dan söyleyeyim.aktara gidip altinotu alın bir su bardağı sıcak suya bir tutam koyup 7dakika demleyin süzüp için.en iyisi bir de limonlu su.bir buçuk litre suya bir limon sıkıp için.sifanizi versin rabbim

X