İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Ben bugunden itibaren menu bildirimi yapacagim kilomj haftaya sali bildiririm reglime 2 gun var zaten 🙈
Her sabah kondisyon bisikletimle 8 km yapiyorum 💪
10:30 2 dilim tam bugday ekmegine tost kozlenmis biber zeytin maydanoz ve roka
13:30 bulgur pilavi biraz yogurt ve salata
14:30 3 dilim mozaik pasta 🤦🏻‍♀️ Regl zamanlarimda tatli ve karbonhidrata aseriyirum resmen 🤷🏻‍♀️
bu hafta 20/4 yapacagim
Gun icinde 2.5 lt su 1 lt yesilcay tarcin karanfil karisimi cay iciyorum

simdi bu fotodan 3 kılo daha eksiksin süper
Birde 56-58 olduğumda eski yeni yapicam☺️ ama artık spor yok yürüyüş yok hava soğudu kızları çıkarmaya korkuyorum biri grip olmuş pazar çıkardık gezdirdim 😒 taşınınca evde egzersiz bacak basen video yapicam 45 dkk

5 günde 2-3 kilo verdiren yoğurt diyeti ☺️💃
IMG_20201117_163713.jpg

Birde 56-58 olduğumda eski yeni yapicam☺️ ama artık spor yok yürüyüş yok hava soğudu kızları çıkarmaya korkuyorum biri grip olmuş pazar çıkardık gezdirdim 😒 taşınınca evde egzersiz bacak basen video yapicam 45 dkk
ben de epeydir yapmıyordum iki gün yaptım biraz da bacak hareketleri bgn nasıl acıyor bacaklarım hep bacak basen kalınlaşmış

Hoş geldiniz 🤗 bugün baskül paylaşma günümüz her salı listeye kilonuzu guncelliyorum son hedefinizi yazın ☺️ vki hesap detaylarda yapıyorsunuz 🤗
Hoşbulduk 😄 teşekkürler bilgi için ben direk son sayfaya mesaj yazdığım için baskül günü olduğunu bilmiyordum gerçi bu sabah tartıldım ve 116.7 geldi 1 hafta önce 122.3 ile başlamıştım. İlk olarak 100 olmayı hedefliyorum.

Hoşbulduk 😄 teşekkürler bilgi için ben direk son sayfaya mesaj yazdığım için baskül günü olduğunu bilmiyordum gerçi bu sabah tartıldım ve 116.7 geldi 1 hafta önce 122.3 ile başlamıştım. İlk olarak 100 olmayı hedefliyorum.
Son hedefiniz yani ideal olmak istediğiniz hedef yazın ☺️ baskül olsun istiyorum ama budefa böyle olsun haftaya salı baskül görseli olursa sevinirim 🥰 bol eksiler olsun 💃

Eheheh kimisine komik geliyor ama hedef kilom 60 😄
Hiçte komik gelmesin ☺️ ben 3 ayda 80 kilodan 56 kiloya düştüm 💃💃💃 azim azim 1 saat tempolu yürüyüş yapın 😍 pazartesi günü dinlenin salı günü baskulde artı olmayin

X