İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Selam kızlar

Ramazan sonrası yeni bir başlangıç yapacağım.
Sıkı bir şekilde beslenme ve spor uygulayacağım. Yaz geldi benim vermem gereken hala 12 kilo var maalesef.

Yaaa harikasın ben sana doğru geliyorum benim alerjim başladı polenler beni mahf etti ilaç içiyorum sistim temmuza kadar böyle senin adına mutlu oldum
çok teşekkür ederim canım benim senin adına üzüldüm bnde başladım fısfıs ve hapima bitmez benim alerjimde

Bende artıdayım maalesef☹ ama biliyordum çünkü bu hafta inanilmaz acıkıyordum ve çok yedim. Artık ramazandan sonra sik8 bir şekilde başlamam lazım benimde son 8 kilom kaldı v3 ben hep aynı seviyede gidip geliyorum 1 kilo alıyorum sonra veriyorum kısır bir döngüdeyim resmen

Eklentiler

• 16206521468161532036438.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 12
Tebrikler yine şampiyonluğu elden birakmadi haftanın şampiyonu A annym tebrikler kilo veren herkesi azmi bırakmayın kızlar

Bu ay saçma sapan regl oldum regl bitti dedim iki gün tuttum tekrar regl gibi birşey
Sabah klasik kahvaltı
Aksam 18 de kapanış

Eklentiler

• IMG_20210510_180956.jpg
    168,9 KB · Görüntüleme: 25
HIZLA ZAYIFLATAN ŞOK DİYET LİSTESİ

Bu diyeti uygularken her sabah kahvaltıdan önce bir bardak az limonlu ılık su içerek metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Sabah

• 1 bardak yeşil çay
• 2 tane haşlanmış yumurta
• 1 kase bol yeşillikli salata
• 2 dilim beyaz peynir

Öğle

• 1 kase çorba
• 1 kase salata
• Yarım kase az yağlı yoğurt

Ara Öğün

• 1 tane elma

Akşam

• 1 kase çorba

• 1 kase bol yeşillikli salata

Hızlı zayıflatan şok diyet listesi 4 günden fazla uygulanmamalıdır.

Tebrikler yine şampiyonluğu elden birakmadi haftanın şampiyonu A annym tebrikler kilo veren herkesi azmi bırakmayın kızlar Eki Görüntüle 2846550
çok teşekkür ederim eline emeğine sağlık inan okadar mutluyum ki bu haftada kupayı elden bırakmayı düşünmüyorum kızlar hadi motivasyon kendinizi sılkeleyin ayağa kalkın yaza fit gircez birlikte
evet geri sayım devam ediyor vermem gereken 15 kilo kaldı 34 kilo verdim

Süpersin

Sabah klasik kahvaltı
Aksam

Eklentiler

• IMG_20210511_202200.jpg
    168,5 KB · Görüntüleme: 13
Süpersin canım. Senin azminden bizede bulaşır inşallah 34 Kilo çok büyük başarı hedefine çoook az kaldı. Yaza fit gireceksin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…