İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Uzaylılar tarafından kacirildim sandım 🤣🤣
Bu sayfada nesi ben yazmadım buraya dedim bı an 😅😅😅
İsterseniz buradan devam edelim yarın baskül günü 🙈 baskül paylaşımı yapıp son hedefinizi yazarsınız listeye ekliyecegim 💃💙 bol eksiler olsun 👏

Bugün sabah Kendime yumurta salatası yaptım büyük yedi. Tavada yumurta vardı küçük yedi. Sirkeli çoban salata yedim 12 de.
Saat 17.30 da 1.5 tabak kısır yedim. Akşam 20 de bitirmek üzere kori soslu tavuk makarna yedim. Sosta krema yoktu kavururken içine koydum.
Gün içinde çok tatlı istedim bir çay kaşığı sürme çikolata aldım. Az tadına bakınca damak tadima uymadı kaşığı küçüğe yedirdim. Lokum çıkarttım. Belki susamisimdir dedim. Büyük bardak su içtim. Lokumu unuttum. Kaldırdım.
Gün içinde 30 dk çocuklarla yürüdüm tempolu değildi. Akşam bacak basen yer egzersizleri yaptım 20 set.
Makarna çok geldi onun dışında biraz geç yedim. Suda 1 lt anca.
Bugün 8/16 yapayım dedim. İlk gün biraz hazırlıksız oldu sanırım.

Günaydın günaydın
Başka ne ekleyim buraya 🥰

Eklentiler

• IMG20210517075408.jpg
    IMG20210517075408.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 9
günaydın kizlar maalesef 600 gram almışım regl öncesi şiştim iyi yine daha yüksek olmasından korkuyordum 😁😂🤣

Eklentiler

• 20210512_162538.jpg
    20210512_162538.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 11
günaydın kizlar maalesef 600 gram almışım regl öncesi şiştim iyi yine daha yüksek olmasından korkuyordum 😁😂🤣
Süpersin yine canım. Bende regl oldum. Resmen gözüm dönmüş gibi tatlı çikolata hamur işine saldırdım. Kendimi frenkeyemedim maalesef. Birde ödem olunca kesin artı 2-3 diye tahmin ediyorum. Yarım saate tartılacağım ama çok korkuyorum😬😟
günaydın kızlar herkese mutlu bi başlangıç dilerim ben bayramın ikinci günü başladım maalesef ramazanda hiç kılo veremedim
birazdan tartı ekleyeceğim 3 gündür spor yapıyorum sporsuz maalesef motive olamıyorum hem de vücudum çok dağıldı
Bende Ramazan da sahuru hafif geçirdim. Ama iftarda dikkat edemediğim için veremedim. Ama bugünden itibaren yeniden başlıyorum.

Süpersin yine canım. Bende regl oldum. Resmen gözüm dönmüş gibi tatlı çikolata hamur işine saldırdım. Kendimi frenkeyemedim maalesef. Birde ödem olunca kesin artı 2-3 diye tahmin ediyorum. Yarım saate tartılacağım ama çok korkuyorum😬😟

Bende Ramazan da sahuru hafif geçirdim. Ama iftarda dikkat edemediğim için veremedim. Ama bugünden itibaren yeniden başlıyorum.
bende normalde 2 3 kilo artı gelirdim arkadaş spora gitmis pandemiden önce hocası demiş regl döneminden 1 hafta önce daha ağır spor yapacağız reglden sonra normale döneceğiz demiş oda ilkten anlamamış benim onu dinlerken alamadığım gibi sonra regl de bir tartilyo normal kilosunda şok olmuş bana dedi reglde yürüyüşün günlük 10 sa 15 bine çıkar dedi onu dinledim ve sonuç 600 gram almışım oda okadr olur çünkü soğuk baklava almış eşim dayanamadım yedim 🤭 bakalım hftaya 63.9 u görecegim inşallah 🧚‍♀️💃💃

günaydın kızlar herkese mutlu bi başlangıç dilerim ben bayramın ikinci günü başladım maalesef ramazanda hiç kılo veremedim
birazdan tartı ekleyeceğim 3 gündür spor yapıyorum sporsuz maalesef motive olamıyorum hem de vücudum çok dağıldı
günaydın canım hadi bakalım eksiler bekliyorum haftaya 😁

bende normalde 2 3 kilo artı gelirdim arkadaş spora gitmis pandemiden önce hocası demiş regl döneminden 1 hafta önce daha ağır spor yapacağız reglden sonra normale döneceğiz demiş oda ilkten anlamamış benim onu dinlerken alamadığım gibi sonra regl de bir tartilyo normal kilosunda şok olmuş bana dedi reglde yürüyüşün günlük 10 sa 15 bine çıkar dedi onu dinledim ve sonuç 600 gram almışım oda okadr olur çünkü soğuk baklava almış eşim dayanamadım yedim 🤭 bakalım hftaya 63.9 u görecegim inşallah 🧚‍♀️💃💃
İyi yapmışsın canım . Bende sıfır spor bol bol yeme içme . Birde regl olunca maalesef tartıyı atmaya utanıyorum ama atmalıyım🙈

Ben verdiydim 85 den 81.9 görmüştüm sonra ne oldu anlamadım

Selamlar bugün 10.30 kahvaltı yaptım
Yumurta salatası sadece 1 çay kaşığı bal
Saat 3.30 da çoban salata
Sâat 6 da bitecek şekilde 1 adet kalbura bastı 2 tane el yapımı bayram çikolatası çay 1 tane yaprak sarma
Spor yok ama küçüğün özel eğitimi alışverişi filan vardı. Bide annemlerin mutfağına girdim bı yarım saat
Planım 8/16 umarım

Selamlar
Ben bugün tartı günü olduğunu unutmuşum kahve kahvaltı çay su hepsini mideye indirdim🙈🙈🙈
Foruma girince gördüm neyse yinede paylaşım yapacam.
Aslında daha fazla bekliyordum çünkü bayram tam bir facia oldu benim için 🙊🙊hemde bir kaç güne regl olacagim sonuc yinede iyi diyebilirm
Galiba artik tam anlaiyla baslamanin vakti geldi geciyor bile
Acaba 3 günlük sütlü yeşil çay detoksunu mu yapsak. Ikra meyra Ikra meyra 1 günlük paylaşmıştı onun 3 günlük versiyonu var daha önce denemiştim güzel ödem attırıyor tam uyunca yaklaşık 3 kiloya yakın gidiyor. Ne dersiniz arkadaslar

Eklentiler

• 16212526758651879534947.jpg
    16212526758651879534947.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 8
acok

acil bir şekilde spor ve diyet yap canım yoksa 8 li rakamlara doğru gider böyle olmasin kendini frenle sen çok azimlisin ister sen herşeyi yapabilirsin
Evet canım başladım. Çok pişmanım . Bu kadar hızlı alacağımı bilmiyordum. 1-2 neyse de 3 kilo ne yaaa. Maalesef benim kilolar geldiği gibi hızlı gitmiyor😔
Selamlar
Ben bugün tartı günü olduğunu unutmuşum kahve kahvaltı çay su hepsini mideye indirdim🙈🙈🙈
Foruma girince gördüm neyse yinede paylaşım yapacam.
Aslında daha fazla bekliyordum çünkü bayram tam bir facia oldu benim için 🙊🙊hemde bir kaç güne regl olacagim sonuc yinede iyi diyebilirm
Galiba artik tam anlaiyla baslamanin vakti geldi geciyor bile
Acaba 3 günlük sütlü yeşil çay detoksunu mu yapsak. Ikra meyra Ikra meyra 1 günlük paylaşmıştı onun 3 günlük versiyonu var daha önce denemiştim güzel ödem attırıyor tam uyunca yaklaşık 3 kiloya yakın gidiyor. Ne dersiniz arkadaslar
Evet ben daha önce 1 gün denemiştim ama çok zorlanmıştım. Bilmiyorum yapabilirmiyim.

X