İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Selamm kızlar. Sabah 11:30 1 bardak ayran 12:00 de pilates dersim vardı. Eve geldim 14:00 menüm
Eki Görüntüle 2922980
Saat 15:30 Türk kahvesi içeğim.
Akşam saat 18:00 da köfte 5-6 tane, salata, 5-6 kaşık makarna sonrası çay,belki bi tane meyve
Bol eksili haftalar hepimize😉
Pilates dersin nasıl geçti canım? Benim de 12 de pilates dersim vardı. 1 hafta ara verince çok zorlandım. Bu hafta her gün gideceğim

Pilates dersin nasıl geçti canım? Benim de 12 de pilates dersim vardı. 1 hafta ara verince çok zorlandım. Bu hafta her gün gideceğim
Cuma gününden biraz kas ağrım vardı. Eğitmende eziyet etmeyelim diye çok zorlamadı. Hele karın egzersizi 9 tane yapabildim nefesim kesildi😰Daha çok bacak ve kol-omuz çalıştık. Vücudumu kontrol edemiyorum ben ya. İnşallah ilerleyen derslerde iyi olur.Nefes kontrol u de tam değil bakalım. Hafta da 3 ders benimki.

Selam kızlar ben omad a devam ediyorum. Sabah kayısı çayı içtim. Dukan çayı yaptım. 1 de zumba vardı 1 saat 500 civarı kalori yaktım. Akşam canım çok istediği için dürüm yiyeceğim 5 6 gibi. Gecen p.tesi 65.900 çıkmıştım bugün 63.800 çıktım. Çok mutluyum 🙆‍♀️🤗
Harikasın 👏💪 bol eksiler 💪👏

Teşekkür ediyorum yeni alınan kiloydu ve yemiyorum pek sanirim o yüzden hızlı gitti. Devami gelsin inşallah🤗
Omadda nelere dikkat edilmeli ben sade su ve kayısı çayı içtim wc sorunu olmasın diye çünkü tek öğün yapılıyor sizdende bilgi alabilirmiyim 🥰💪👏

Omadda nelere dikkat edilmeli ben sade su ve kayısı çayı içtim wc sorunu olmasın diye çünkü tek öğün yapılıyor sizdende bilgi alabilirmiyim 🥰💪👏
Tek öğün yiyorum onda da protein de alıyorum karbonhidratta. Internetten bakiyorum kalori miktarlarına 500 700 arası onu gecmemeye çalışıyorum. Meyve yiyorum bi tane. Meyve yemezsen ceviz ve kuru incir. Akşam 5 6 gibi tam belli olmuyor. Kahve Çay serbest. Bol su. Bu kadar benim yaptığım. Daha fazla kalori alınması gerektiğini söyleyenler var ama ben idare ediyorum dediğim gibi. 3 gün sonra alışıyorsunuz. Ben 8 16 ya geceyim dedim. amaaan sonra 2 domates için değmez diyip devam ediyorum. Haftada min. 3 gün uygulamayı düşünüyorum. Kalanlar 8 16😊

Merhabalr kizlar bugun benim icin karbonhidrat ve şeker dolu bir gun oldu
Sabah 2 küçük sigara böreği oğlumun kalan yumurta sarisi
12.30 2 ser kaşık börülce salatası ile şalgamlı bulgur salatası sonrası fiyasko
Aksam 19.00 kabak yemeği yoğurtlu emzirmeyecek olsam aksam yemeğini es geçebilirdim ama gece boyu emziridigim icin acikiyorum

65 dk leslie ile yürüdüm 14 dk pilates annesinin.hit cardio tabatasını yaptim ve plank çalıştım 4.5 dk. Yediklerim telafi edilmez ama acı çektirdim kendime🙄
Planlı birden 4.5 dk yapmıyorum 😂geçenler de açıklayamadım telefona baslangic seviyesini indirdim 6 hareket yapıyorum yan sırt ve normal.plank gb 12. Güne geçtim.

Bende Makarna yedim ama birazcık fazla oldu😔Ya ben 2 dilim ekmek yiyince bile pişman oluyorum.Napıcam şimdi🤔
Makarnanın senin motivasyonunu bozmasına izin verme fırsatım varsa telafi olarak yürüyebilirsin ya da ip atlayıp rahatlatabilitsin kendini. Ya da erken oruca başla

Bugünkü menüm
Sabah (10:30) Bir kase sütlü müsli, 1 muz
Ara: 2 fıstık ezmeli karabuğday patlağı
Akşam: 1 tabak siyez bulguru pilavı, 1 kase yoğurtlu kara lahana, turşu
İçecek: 3 lt su, yeşil çay, Türk kahvesi, maden suyu
Spor: 1 saat reformer pilates

Cuma gününden biraz kas ağrım vardı. Eğitmende eziyet etmeyelim diye çok zorlamadı. Hele karın egzersizi 9 tane yapabildim nefesim kesildi😰Daha çok bacak ve kol-omuz çalıştık. Vücudumu kontrol edemiyorum ben ya. İnşallah ilerleyen derslerde iyi olur.Nefes kontrol u de tam değil bakalım. Hafta da 3 ders benimki.
Alışırsın canım. Benim de 9. seanstı ama zorlanmaya devam ediyorum. Bazı hareketleri de yapamadım bugün. Biz de seanslar kişiye bağlı. Bazıları haftada 1 geliyor bazıları aralıklı, bazıları her gün. Ben de haftada 3 gün gidiyordum. Bu hafta da 3 gün gidecektim ancak hoca gelecek hafta olmayacağı için bu hafta bitirelim dedi. Bu hafta bitirmiş olacağım

X