İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Tek öğün yiyorum onda da protein de alıyorum karbonhidratta. Internetten bakiyorum kalori miktarlarına 500 700 arası onu gecmemeye çalışıyorum. Meyve yiyorum bi tane. Meyve yemezsen ceviz ve kuru incir. Akşam 5 6 gibi tam belli olmuyor. Kahve Çay serbest. Bol su. Bu kadar benim yaptığım. Daha fazla kalori alınması gerektiğini söyleyenler var ama ben idare ediyorum dediğim gibi. 3 gün sonra alışıyorsunuz. Ben 8 16 ya geceyim dedim. amaaan sonra 2 domates için değmez diyip devam ediyorum. Haftada min. 3 gün uygulamayı düşünüyorum. Kalanlar 8 16😊
Bende yaptım 14:00 ile 15:00 arası yedim akşama bırakmadan günlük 800-900 kalori aldım bende protein salata meyve şeklinde aldım 3-4 gün yaptım şimdi 20 saat açlık başlattım

Bu listeyi yapıyorum 🙈 20 saat açlık 4 saat beslenme
IMG_20210926_005029.jpg

Merhaba ben yeni üye oldum, lütfen beni de aralıklı oruç programınıza alır mısınız?
Merhaba hoş geldiniz aramıza 🤗 cuma günü baskül paylaşıp başlangıç kilo ve son hedefinizi yazın 🤗 menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗 bol eksiler olsun 💃💙

Bugünün menüsü
Sabah pankekli🙈klasik kahvaltı
Ara bir elma
Öğlen yoğurt ve kfleks
15.00 bir kase yeşil mercimek salatası

Ya ben hergun basaramiyacam diye vazgeçiyorum. Birgün if diyetini yapıyorum ertesi gün yine bozuluyor hiç irade ve umut yok

Bende yaptım 14:00 ile 15:00 arası yedim akşama bırakmadan günlük 800-900 kalori aldım bende protein salata meyve şeklinde aldım 3-4 gün yaptım şimdi 20 saat açlık başlattım
Ben okadar erken yersem gece acıkıp Uyuyamiyorum 😂en guzelinin yapmissiniz ama siz. Bi saat yuruyus de yaptim geldim simdi. Tam gaz devam🤗

Selam kızlar sabah geç kalktım 2bardak ayran içtim yumurta falan kaynatmıştım canım istemedi kahvaltıyı geçiştirdim(🙈)
Saat 15:00 gibi yeşil çay içtim. Akşam 2 tane orta boy biber dolması, 2 kaşık makarna,1 kase mercimek çorbası 4 kaşık yoğurt

X