İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Afiyt olsun köfteler cok güzel gözüküyor

12.00 salatalık domates biberli taze soğanlı omlet zeytin peynir fındık yer fıstığı çay
Bisküvi yedim paketin çeyreğini

Arada su ve yeşilçay

18.00
5 tane dolma etli bulgurlu, bol yoğurt, bir muz yerli olandan, fındık

Merhabalar bugünkü menüm

Öğle : 1 simit ,5 siyah zeytin,40 gr beyaz peynir
Ara : Sütlü filtre kahve ve 1 simit (elim ayağım titredi mecbur yedim)
Akşam : 3 parça (avuç içi kadar) tavuk ve 2 kaşık yoğurt

Bugün kendi çapımda yürüme rekoru kırdım koca Bağdat Caddesi'ni 2 kere gittim geldim 12000 adım atmışım yarım saat yürüyünce acıdan ağlayan ben bugün başardım o kadar sevindim ki gerçi şu an evde adım atmakta zorlanıyorum ama olsun

Yazmayı unutmuşum

Açık havada 1 saat tempolu yürüyüş yaptım evee gelince de abs workout yaptım. Sezaryen yerimde ağrı olmadı bakalım yarın sabah kalktığımda durumum ne olacak

Sabah 09.00 1 yumurta 2 pogaca domates zeytin peynir tahin pekmez
15.00 1 dilim.armut
19.00 1 kase corba 1 tabak taze fasulye yemeği yogurt

Pogaca cok oldu tutamadim kendimi buzluktan çıkardım kayinvalide icin.
Bence çok olmamış poğaça akşam yemeğiyle gayet de dengelenmiş görünüyor. Hem arada olmalı ya

Birde kızlar pilates e hafta da 3 gün gidiyordum 1 ay doldu bacaklarda iyi sıkılaşma var karın ve kollar aynı daha. Şimdi iş dolayısı ile 2 güne çektim salı-perşembe etkili olur mu yine de az mı 2 gün sizce reformer pilates, normal pilates yapan arkadaşlar??? Herkes e bol eksikler

Hareket harekettir 2 gun kendin icin birşey yapabiliyorsun ne guzel yürüyüş yapabilirsin müsait olursan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…