İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Ben de motivasyonumu kaybettim yaa:mad: 73ten 66ları bile görmüştüm ama ayın 20sinde misafirimiz geldi o yanı bu yanı gezmekten saldım bıraktım. Eliptik bisiiklete devam ettim. Kilom 68. Ne lanet bir sayı. Burdan aşağı zor bela iniyorum en ufak kaçamakta hoop 68e çıkıyorum

Tartılmıyorum da artıık. Ayy napsam yaa:KK64:

Ben de motivasyonumu kaybettim yaa:mad: 73ten 66ları bile görmüştüm ama ayın 20sinde misafirimiz geldi o yanı bu yanı gezmekten saldım bıraktım. Eliptik bisiiklete devam ettim. Kilom 68. Ne lanet bir sayı. Burdan aşağı zor bela iniyorum en ufak kaçamakta hoop 68e çıkıyorum

Chloe yapabilirsin :) 2 haftada 1 beden incelirsin :)

Kelin ilacı olsa sürecek başına 😣😣

Chloe yapabilirsin :) 2 haftada 1 beden incelirsin :)
İlk doğumdan sonra yapmıştım hem kilovermiş hem incelmiştim. Normal doğumdu.

İkinci doğumum sezaryndi. Hep niyet edip başlıyorum ama ameliyat yeri ağrıyor ikinci gümü yapmıyorum. 6 ay oldu doğum yapalı. Bu sabah yine denedim yine ağrım var

Kelin ilacı olsa sürecek başına 😣😣
Bir de bu topik çok aktif değil çevremde de yapan yok motive olamıyorum bir türlü

Bugün başladım yine inşallah akşama bozmam.

12de haşlanmış yumurta sallatalık domates biber türk kahvesi bir kare bitter çikolata

Sabah aç karnına 15 dk eliptik abs workout yaptım

Bir de bu topik çok aktif değil çevremde de yapan yok motive olamıyorum bir türlü

12de haşlanmış yumurta sallatalık domates biber türk kahvesi bir kare bitter çikolata

Aktiftim burada ama 1 aydır hic birsey yapamıyorum. 2 yavrum var biri hasta olmasa diğeri hasta küçük yine hastalandı uykusuzluk tavan yaptı bende hapşırmaya başladım.😣😣

Aynı durumdayim eşimin doğum günü diye o gün bı bozdum tekrar toplayamiyorum sadece saatlere dikkat etmeye çalışıyorum

İlk doğumdan sonra yapmıştım hem kilovermiş hem incelmiştim. Normal doğumdu.

İkinci doğumum sezaryndi. Hep niyet edip başlıyorum ama ameliyat yeri ağrıyor ikinci gümü yapmıyorum. 6 ay oldu doğum yapalı. Bu sabah yine denedim yine ağrım var
O zaman daha hafif biseyler deneyebilirsin . Belki leslie olabilir . Chloe kadar zorlamiyor .

Iyi aksamlar ,
Bugun beterim fenayim derbederim açım ...
Oglen 12 de 2 haslanmis yumurta, havuc peynir yedim
Aksam da 1 portakalin suyu ve bi kase yogurt .
Midem bulaniyo biraz . O yuzden cok su icemedim. Spor da yoktu bugun . Ama spor yaptigim gunler daha iyi hissettigimi fark ettim. Kaldi geriye 9 gün . Sıkıyorum dişimi ... kendimi biliyorum simdi bi lokma bisey atsam agzima kesinlikle bi lokma ile kalmaz herseyi yerim . Bu sabah merak edip tartiya ciktim 85 olmusum . 3 kilo kadar vermisim . Direniyorum o yuzden ..

Akşam 18de bulgur pilavı Bezelye yoğurt. Porsiyon kontolü bile yaptım amaa sonra yeşilçay yanında 3 tane dereotlu poğaça yarım ekşi elma. Elma da poğaçalar da küçüktü ama olsun yememem gerekti. Neyse inşallah yarın daha iyş olut

Aktiftim burada ama 1 aydır hic birsey yapamıyorum. 2 yavrum var biri hasta olmasa diğeri hasta küçük yine hastalandı uykusuzluk tavan yaptı bende hapşırmaya başladım.😣😣
Geçmiş olsun inşallah en kısa sürede atlatırsınız. Biz de soğuklar düştüğünden beri hastayız aiileevek. Çocukların burnunu temizleyip duruyoruz gene tıkalı. Öksürükleeri yeni geçti amaa burun tıkanıklığı son gaz devam

Geçmiş olsun inşallah en kısa sürede atlatırsınız. Biz de soğuklar düştüğünden beri hastayız aiileevek. Çocukların burnunu temizleyip duruyoruz gene tıkalı. Öksürükleeri yeni geçti amaa burun tıkanıklığı son gaz devam
Çocuklarda biktilar aspiratöru görünce oğlum çığlık çığlığa bağırıyor. Temizlemesek olmuyor. Bu sene boyle geçecek sanirim.sizede geçmiş olsun Allah şifa versin hepimize

Herkese iyi aksamlar ,
Bugun iyiyim cok sukur :)
Öglen bi tatli kasigindan az tereyag sogan ve biber li çipura yedim
Aksam da brokoli ve yagsiz tuzsuz ızgara tavuk gogsu .
Sabah 30 dk eliptik 1 tane de chloe videosu yaptim 2 saat sonra da biraz alt karin egzersizi yapmayi planliyorum . Son gaz devam ediyorum :) isvec de 5. Gun bitti boyle :) ife de gayet uygun gidiyo :)

Selâmlar

Öğle 2 muz,5 ceviz,5 badem,5 fındık
Ara yok
Akşam 4 dilim kızarmış ekmek,1 avokado, çay

CF0A6835-D588-4CBC-9951-CDB95EC479B4.jpeg
Günaydın herkese bugün cuma tartı günü…
Ben if e devam ediyorum ama biraz esnedim bu hafta gündüzleri kurabiye ve tatlı yemiş oldum. Gece de bir kez patlamış mısır yiyerek diyeti bozdum. Ama yüzmeye başladım haftada 2 gün yüzdüm.
Kilom sanırım o yüzden sabit kaldı. Bakalım daha dikkatli olursam istediğim kiloya ineceğim. Durmak yok yerinde saymak bile bir başarı onun yerine kilo almış olabilirdik…

Fotoğraf cekemedim ama 74.2 kiloyum. Uzun süredir bu civardayim aynısını 78 civarı da yaşamıştım ama çok dikkat ettigimi söyleyemem hatta normal yiyorum bile

X