İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Günaydınnnn 😍😍🤗🤩
nasılsınız iyisiniz inşallah ben çok iyiyim
Sebebi
Dün çok güzel doğum günü kutladık çocuklarım çok güzel eğlendi
Ve en mutlu olduğum nokta sofra da yok yoktu sarmalar dolmalar kurabiye pasta boğaca kekler ikramliklar say say bitmiyordu ama benim tüm gün yediklerim
1 dilim pasta
1 adet poğaça
1 bardak meyve suyu
yani kendimi tutmadım aslında yemek için oturdum sofraya sonra dedim ki okadar sporlar emekler boşa mi gitsin şunu anladım ki ben çok iyi koruma yapabilirim bunu dün kanıtladım kendime ayrı bir mutluluk tu benim için size niye anlattım çünkü mutluluğumu paylaşalım istedim
spor yapmadım sadece 1 saat orta seviye de yürüyüş

Merhaba geçen sene nisan ayında buradaki if diyeti konusunu görünce bir deneyeyim dedim ve her ay 1 kilo gitti. 11 kilo vermek istiyordum. Tam uymayıp arada şekerli bir şey içsem de ilk 7 ay 7 kilo gitti. Son 4
Kilo dirençli çıktı. Şimdi 2 kilom kaldı ama kalori hesaplamaya döndüm. Umarım ben bu 2 kiloyu, bu diyeti uygulayan herkes de istediği kiloyu sağlıklı şekilde veririz😀🌸

Merhaba geçen sene nisan ayında buradaki if diyeti konusunu görünce bir deneyeyim dedim ve her ay 1 kilo gitti. 11 kilo vermek istiyordum. Tam uymayıp arada şekerli bir şey içsem de ilk 7 ay 7 kilo gitti. Son 4
Kilo dirençli çıktı. Şimdi 2 kilom kaldı ama kalori hesaplamaya döndüm. Umarım ben bu 2 kiloyu, bu diyeti uygulayan herkes de istediği kiloyu sağlıklı şekilde veririz😀🌸
Hoş geldin hadi bakalım bol eksiler olsun inşallah 😊

Günaydınnnn 😍😍🤗🤩
Sebebi
Ve en mutlu olduğum nokta sofra da yok yoktu sarmalar dolmalar kurabiye pasta boğaca kekler ikramliklar say say bitmiyordu ama benim tüm gün yediklerim
1 dilim pasta
1 adet poğaça
1 bardak meyve suyu
yani kendimi tutmadım aslında yemek için oturdum sofraya sonra dedim ki okadar sporlar emekler boşa mi gitsin şunu anladım ki ben çok iyi koruma yapabilirim bunu dün kanıtladım kendime ayrı bir mutluluk tu benim için size niye anlattım çünkü mutluluğumu paylaşalım istedim
Süpersin 👏 yine kendini kendine kanıtladin 💪🧿💙😍🥰🤩🏆

Merhaba arkadaşlar 🤗 bugünkü menüm 🥰

Eklentiler

• IMG_20210709_190606.jpg
    IMG_20210709_190606.jpg
    195,3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20210709_190520.jpg
    IMG_20210709_190520.jpg
    173 KB · Görüntüleme: 18
Herkese iyi akşamlar bugün 5’te 5 detoksunu uygulamaya çalıştım normalde bugün gün boyu sınırsız patates tüketmem gerekiyordu. İf’ye de uygun olarak yapmaya çalıştım
Sabah 11.00’da 2 tane orta boy haşlanmış patates çay
Ara Türk kahvesi yanında 3 tane kuru kayısı
Öğlen bir tane orta boy haşlanmış patates yanında kefir
Akşam 2 tane orta boy haşlanmış patates

Biz bugün ailecek pikniğe gittik vaa biraz kaçtı sanırım
Sabah iki dilim tam buğday ekmeğine domates kaşarlı tost çay
Ara öğün yok
Saat 16:30 da biraz sarma yaklaşık 15 taneden fazla olmuş olabilir bir dilim börek
Saat 18:00 de bir dilim kek çay
Üç litreye yakın su içmeye çalıştım
İkizlerle beraber yorucu bir gündü

Günaydınnnn 😍😍🤗🤩
Sebebi
1 dilim pasta
1 adet poğaça
1 bardak meyve suyu
Doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu senelere
Maşallah helal olsun o kadar çok çeşite ve çocuğunuzun doğum günü olmasına rağmen çok iyi geçmiş
Benim bi piknikti bile biraz kaçtı ya

Herkese iyi akşamlar bugün 5’te 5 detoksunu uygulamaya çalıştım normalde bugün gün boyu sınırsız patates tüketmem gerekiyordu. İf’ye de uygun olarak yapmaya çalıştım
Sabah 11.00’da 2 tane orta boy haşlanmış patates çay
Ara Türk kahvesi yanında 3 tane kuru kayısı
Öğlen bir tane orta boy haşlanmış patates yanında kefir
Akşam 2 tane orta boy haşlanmış patates

5 de 5 diyeti iyimi acaba merak ettim 🙈

1 gün sabah öğlen akşam patates
2. Gün sabah öğlen akşam haşlanmış sebze
3 .gün sabah öğlen akşam haşlanmış yada ızgarada et
4.gun sabah öğlen akşam muz hariç diğer meyvelerden
5 .gün sabah öğlen akşam 2 şer tane her öğünde haşlama yumurta ve ayran

Süpersin 👏 yine kendini kendine kanıtladin 💪🧿💙😍🥰🤩🏆
Çok teşekkür ederim her şeyde bir vesile vardır benim vesilemde sensin şu an diğer arkadaşlar anlayamaz çünkü ben en kötü zamanda yanimda oldun bana moral verdin bana liste yaptın yani beni karşılıksız düşündün bunlar benim için çok kıymetli ve çok değerli iyki tanıdım seni 🤗🤩😘😍😊

Doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu senelere
Maşallah helal olsun o kadar çok çeşite ve çocuğunuzun doğum günü olmasına rağmen çok iyi geçmiş
Benim bi piknikti bile biraz kaçtı ya
Çok teşekkür ederim önemli olan beyinde bitirmek o gün beynimde bitmiş olduğunu görmek beni çok mutlu etti inşallah sizde benim gibi beyninizde bitecek sadece zaman lazım 😊

X