İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Günaydın canlar dün tartıldım ve ben şok 🤣🤣😂🤣
geçen hafta 3 kilo verdim bu hfta pek fazla vermem diyordum ama vücut vermeye odaklandı yasasinnnnnnnnnnnnnn ne kadar verdigimi söylemeyeyim süpriz olsun çok değil ama sonuçta eksi gördüm :halay::rapci::KK76::KK76::KK54::KK68::KK9:
18/6 pencerem
Kahvaltı klasik
Ara öğün
1fincan dibek kahvesi yanında
1 incir 1 kayısı
Akşam yemeği
7 kaşık kabak yemeği
1 dilim tam buğday ekmegi
5 kasık yoğurt
1 kepçe analı kızlı çorba

4 litre su içtim
Spor
20 bin adim
30 dakika hiit cardio

Dünkü menüm sabah klasik kahvaltı 1 dilim kepek ekmeği
Ara öğün 7 8 tane kus üzümü
Aksam menemen 1 dilim ekmek
20 dakika leslie
3 litre su kendimi bugünlerde cok halsiz hissediyorum sanirim regl den dolayi insallah pazartesiye kadar bitmis olurda tartida eksi görürüm

Çok teşekkür ederim her şeyde bir vesile vardır benim vesilemde sensin şu an diğer arkadaşlar anlayamaz çünkü ben en kötü zamanda yanimda oldun bana moral verdin bana liste yaptın yani beni karşılıksız düşündün bunlar benim için çok kıymetli ve çok değerli iyki tanıdım seni 🤗🤩😘😍😊
Ne kadar güzel anlatmışsın

Çok teşekkür ederim her şeyde bir vesile vardır benim vesilemde sensin şu an diğer arkadaşlar anlayamaz çünkü ben en kötü zamanda yanimda oldun bana moral verdin bana liste yaptın yani beni karşılıksız düşündün bunlar benim için çok kıymetli ve çok değerli iyki tanıdım seni 🤗🤩😘😍😊
Yaaa cansın 🥰💙 çok teşekkür ederim 🤩 senin azmin çok güçlü 💪en kısa zamanda hedefin de olman dileğiyle 💞💪👏

Mutlu hafta sonu kızlar pazartesi baskül günü unutmayin ona göre tüketin beslenin 💪👏 siz güçlüsünüz sağlıksız yiyecekler değil .sağlıklı beslenme ile hedefimizdeyiz 💪👏💃🥳 mutlu gün olsun 💃🥳

Kahvaltı 10.30
1.5 haşlanmış yumurta
Sosis bibert kızartması
1 dilim ekmek
Tulum peyniri
Çeyrek ince pide

ARa
kahve 2 gün kurusu
2 taze kayısı

AKsam 17.30
1 tabak kabak yemeği basmati pirinçli
YOgurtlu semizotu, üzerine cevizli yağ yaktım

sutlu soğuk kahve ile kapanış.

16/8
Kahvati...
Bir yumurta
Beyaz peynir
Domates salatalık
Ekmek yemedim
Ara öğün...
Misafirliğe gitmiştim
4 tane çizi 2 tane N**** (Siyahi) bisküvi yedim
Akşam yemeği .....
Sarımsaklı çok az yağda pişmiş semizotu
Yanına salata bir dilim tam buğday ekmeği
Su çok az içtim yatana kadar 3 litreye tamamlarım inşallah ben çok geç yatırıyorum gece 3 u buluyor

5 de 5 diyeti iyimi acaba merak ettim 🙈

1 gün sabah öğlen akşam patates
2. Gün sabah öğlen akşam haşlanmış sebze
3 .gün sabah öğlen akşam haşlanmış yada ızgarada et
4.gun sabah öğlen akşam muz hariç diğer meyvelerden
5 .gün sabah öğlen akşam 2 şer tane her öğünde haşlama yumurta ve ayran
Son 2 gün hariç güzel yapıyorum.
patates gününde sumaklı dev patates salatası gibi soslu filan
sebze günü közlenmiş salata(sabah ne yiyorsan akşama kadar aynısı)
et günü genelde tavuk oluyor
meyve günü meyve salatası oluyor. Elma armut gibi olanları tavsiye ederim
yumurta yada süt gününü hiç yapamadım

5 de 5 diyeti iyimi acaba merak ettim 🙈

1 gün sabah öğlen akşam patates
2. Gün sabah öğlen akşam haşlanmış sebze
3 .gün sabah öğlen akşam haşlanmış yada ızgarada et
4.gun sabah öğlen akşam muz hariç diğer meyvelerden
5 .gün sabah öğlen akşam 2 şer tane her öğünde haşlama yumurta ve ayran
Daha önce arkadaşlarla yapmıştım o zaman çok kilom yoktu 4 kiloya yakın vermiştim bence etkili bir diyet

İyi akşamlar kızlar sabah geniş aile kahvaltıya gittik normalde bugün sebze günü yapmam gerekiyordu kahvaltıda bebek de durmadığı için çok yiyemedim ilk kez sevindim ara öğün olarak kahve içtim yanında kuru kayısı yedim akşam da dünden haşlanmış patatesim vardı onu yedim yarın detoksa baştan başlayacağım sabah kahvaltısı hariç dikkat ettim ama içime sinmedi baştan alacağım yapmak isteyenler varsa bu diyeti haftanın 5 günü uygulayıp 2 gün de normal beslenerek uzun sürede yapanlar da var bu hafta etkili olursa haftaya da devam ederim

Ben dikkat edemiyorum 2 gündür :KK14: O yüzden yazasım gelmiyor:işsiz: Nasıl adapte olacağım bilmiyorum, canım sıkıldı artık her gece yatarken diyorum ki “yarın hiç kaçamak yapmayacağım, iyi geçecek, giymek istediğin o şortları düşün, nefsine hakim ol” diyorum ama gün ortasında bozmasam bile akşam yemeğinde kötü besleniyorum.:KK14::KK14::KK14:

Ben dikkat edemiyorum 2 gündür :KK14: O yüzden yazasım gelmiyor:işsiz: Nasıl adapte olacağım bilmiyorum, canım sıkıldı artık her gece yatarken diyorum ki “yarın hiç kaçamak yapmayacağım, iyi geçecek, giymek istediğin o şortları düşün, nefsine hakim ol” diyorum ama gün ortasında bozmasam bile akşam yemeğinde kötü besleniyorum.:KK14::KK14::KK14:
Olur öyle dönemler canım bizler için önemli olan pes etmemek bu senin benim hepimiz için geçerli umarım hepimiz kilo vermek isteyen herkes başarır
Peki gün içinde tmm ama akşam yemeğinden sonra yiyormusun yani aralıklı oruca sadık kalıyormusun yoksa o zamanlardada kaçamak oluyor mu

Olur öyle dönemler canım bizler için önemli olan pes etmemek bu senin benim hepimiz için geçerli umarım hepimiz kilo vermek isteyen herkes başarır
Peki gün içinde tmm ama akşam yemeğinden sonra yiyormusun yani aralıklı oruca sadık kalıyormusun yoksa o zamanlardada kaçamak oluyor mu
Genellikle akşam yemeğinden sonra yemiyorum. Bu hafta 2 gün yedim mesela o_O Tekrar toparlamam lazım kendimi. Bu hafta kilo aldım malesef:silah:

X