İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
selam kızlar dün giremedim
misafirliğe davetliydim sadece iki dilim pasta yedim başkabir şey yemedim eve gelince akşamda kabak sote yoğurtlu yedim spor yapmadım sabah erkenden 20 bin yürüdüm geri kalan da aksam yürüdüm et kesiği olmuşum 😁😂🤣

Eklentiler

• Screenshot_20210730-083155_Pedometer Step Counter~2.jpg
    Screenshot_20210730-083155_Pedometer Step Counter~2.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 21
selam kızlar dün giremedim
misafirliğe davetliydim sadece iki dilim pasta yedim başkabir şey yemedim eve gelince akşamda kabak sote yoğurtlu yedim spor yapmadım sabah erkenden 20 bin yürüdüm geri kalan da aksam yürüdüm et kesiği olmuşum 😁😂🤣
35 bin hatta 36 bin adım mı :eek:spor yapmana hal mi kalır:KK70:

Selam arkadaşlar hepinizi takip ediyorum. Malesef bayram tatili ve sonrası bu hafta benim için verimli geçmedi. Hergün bu gün sağlıklı beslenip dikkatli olucam desem de gün içinde çeldirici şeyler hep oldu bu haftada gitti. Haftaya inş daha sağlıklı beslenmeye başlıycam. Hergün de aman yedim diyip abartmamaya çalışıyorum 1 kilo artıyla devam şimdilik:)

Selam arkadaşlar hepinizi takip ediyorum. Malesef bayram tatili ve sonrası bu hafta benim için verimli geçmedi. Hergün bu gün sağlıklı beslenip dikkatli olucam desem de gün içinde çeldirici şeyler hep oldu bu haftada gitti. Haftaya inş daha sağlıklı beslenmeye başlıycam. Hergün de aman yedim diyip abartmamaya çalışıyorum 1 kilo artıyla devam şimdilik:)
spor yapma şansın var mı bilmiyorum ama en azından yürü yani bir yerden başla canım bol eksiler olsun 😊

spor yapma şansın var mı bilmiyorum ama en azından yürü yani bir yerden başla canım bol eksiler olsun 😊
hergün yürüyordum ama bu hafta işlerimde çok yoğun olduğu için eve çok yorgun geldim yürüyecek dermanım yoktu:) İnşallah yürüyüşe bugün başlıycam Ikra meyra Ikra meyra o kadar güzel bilgiler paylaşıyor ki sayesinde ben de ip atlamaya karar verdim. iyi ki varsınız arkadaşlar:)

hergün yürüyordum ama bu hafta işlerimde çok yoğun olduğu için eve çok yorgun geldim yürüyecek dermanım yoktu:) İnşallah yürüyüşe bugün başlıycam Ikra meyra Ikra meyra o kadar güzel bilgiler paylaşıyor ki sayesinde ben de ip atlamaya karar verdim. iyi ki varsınız arkadaşlar:)
sende iyki varsın hep birlikte başarıp istediğimiz kiloya geleceğiz inşallah inanıyorum ben 😁 ikra meyra sayesinde bnde kendime geldim çok motive ediyor sağolsun 🤗

14/10 oldu bugün pencerem 🙈 çok aç uyandım çünkü dayanamadım

Sabah — klasik kahvaltı 1 dilim börek ile
Ara — dondurma
Ara — kahve ve lifalif bar
Akşam — şeftalili cevizli semizotu salatası, 2 adet yaprak sarma

Sende iyiki varsın canım 😍 herşey hepimiz için buraya hedefte olmak için geldik başaracağız 💪👏🤩😍

Merhaba arkadaşlar 🌼
30 temmuz menüsü 🌼
18/6
Bol su hindiba kahvesi

12 de Sabah kıymalı soğanlı yumurta domates biber 1 dilim tam buğday ekmeği

Kiraz çayı

18 de kıymalı kabak yemeği bir dilim ekmek 1 ince ay kavun kapanış 🤗

İp atlama 💃

Zayıflamada temel konu vücuda alınan kalorinin kesinlikle kısıtlanması. Bu nedenle vücudun metabolizma hızını iyi bilmek gerekir ve haftada da en az 800 gram ve 1 kg arasında verdirecek kaloriyi çok iyi planlamak lazım. Eğer bu sihirli kaloriyi tam zayıflamaya yönelik olacak şekilde tüketmeye başlanır ve öğünlere bu kaloriler bölünürse zayıflamamak imkansız değil. Araştırmalar kahvaltı öğününün ortalama 400-500 öğle öğününün 500-600 ve akşam öğününün 300-400 kaloriyi geçmemesi gerektiğini gösteriyor. Planlanacak ara öğünün kalorisi de 100-200 kaloriyi aşmamalıdır

Aşağıdan Bazal metabolizma hesaplama linke tıklayıp öğrenebilirsiniz

Ikra meyra Ikra meyra bende katılmak istiyorum size acil kilo verip sıkılaşmam gerek düğünler var yarın mı ilk kiloyu bildireyim bugün mü yazayım birde ilk defa diyet yapcam kaç saat aralığında başlamalıyım emziriyorum bu arada

Ikra meyra Ikra meyra canim dun kizim telefonumu dusurdu ekran gelmiyor suan da esimin telefonundan yaziyorum. Yeni telefon alacagiz ya da tamir edilme sansi varsa bakalim. Yarin kilo bildirimi yapamam sabah. Aksam bildiririm en kotu. Sorun olur mu ?
Geçmiş olsun cnm 18 kadar paylaşım yapalım cnm ama senin telde sorun var paylaşırsın 22 kadar tatlım 😘

Ikra meyra Ikra meyra bende katılmak istiyorum size acil kilo verip sıkılaşmam gerek düğünler var yarın mı ilk kiloyu bildireyim bugün mü yazayım birde ilk defa diyet yapcam kaç saat aralığında başlamalıyım emziriyorum bu arada
Merhaba 🤗 hoş geldiniz aramıza 🤗 bebek 6 ay doldur ek besin alıyor ise 16/8 pencereden başlayın yok ek besin almıyor ise 14/10 ile başlayın 🤗 yarın görselli baskül paylaşımı yapalım hedef yazalım 🤗

31 temmuz menüm 🤗

18/6
Sabah bol su hindiba kahvesi 🌸

12:30 klasik kahvaltı

Kiraz sapı çayı yarım dilim ekmek üstü şekersiz fıstık ezmesi

18:30 4-5 kaşık kısır 500 mlm ayran marol

8 bin adım ip atlama

günaydın kızlar şu haftasonaları asla diyete uyamıyorum düzensiz besleniyorum birde ikizim var hastalar :KK43: gecen hastadan bu sabaha 59,80 (-1) olmuşum daha çok vermiştim ama haftasonu almışım yine düzene sokmam lazım çok sıcaklardan ne yürüyüş neden spor yapabiliyorum

X