İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Merhaba 13.gunumde bitti 10bin adım kacamaksiz birgunu daha kapattım sporumu da yaptım ama bugün haftasonu biraz daha fazla spor ve ev temizliği yapacağım ve kahvaltıda simit yemeyi düşünüyorum 🙃

Merhaba bugün 14.gun bitti bugün kahvaltımı 12 de yaptım biraz abarttım akşama koşu bandında yürüyeceğim hava karlı dışarı çıkmaya 10bin adım atıldı dün bugünde simit yendi 🙄🥺 artık yarın görürüm tartıda hahaha devammm 🙃

IMG_20220124_001645.jpg

Merhaba 15.gunde bitti 10 bin adım atıldı kosubandinda tutuldu haftasonuda evdeydim bu haftasonu kahvaltı simitle geçti 🤩 kahveyi çok seviyorum aralarda kahve ve bitki çayı harika oluyor ağzım boş durmadı 🤭gram gram gitsede eksileri görmek harika gerçekten 💞

Nasılsın canım? Açlık süresini ne kadar zamanda artırmalı sence 1 haftadır 16/8 yapıyorum
Aclik suresini arttirmak degil devamli yapilmasini anlatiyor doktorlar ozellikle ilk 3 ay baktin acikmiyorsun 18 /6 yapabilirsin ya da arada omad. Insatgramda diyetisyen alicani takip edebilirsin hem.eglenceli hem ogretici
Ozellikle kadinlarda devamli yapilan uzun sureli acliklar hormonal duzensizlige sebep olabilirmis.

Gecen hafta 2 kez saatleri astim ve kacamakli beslendim ona ragmen 69.200 gram ciktim evde odadan odaya baskul farki var oturma odamda 67 kilolardayim yatak odamda 69 😁banyo egimli guvenmiyorum 😂

Aclik suresini arttirmak degil devamli yapilmasini anlatiyor doktorlar ozellikle ilk 3 ay baktin acikmiyorsun 18 /6 yapabilirsin ya da arada omad. Insatgramda diyetisyen alicani takip edebilirsin hem.eglenceli hem ogretici
Ozellikle kadinlarda devamli yapilan uzun sureli acliklar hormonal duzensizlige sebep olabilirmis.
Tabi vücut alışınca artırmayı düşünüyorum bende şu anda 16 saat açlıkta acıkıyorum hala. Bugün birde son saatlerde Leslie yaptım pert oldum. O diyetisyene hiç rast gelmemistim bakayım

Merhaba 18.gunum bitti dün çok aktif olamadım 5bin adım atıldı onun için tartıldım aynı kilo çıktım hareket önemli 😍

Merhaba dün giremedim biraz yorgundum koşu bandında yuruyemedim de bugün yuruyecem telafi edicem şekerle baglantimi kestigim günden beri midem çok rahat ve rahat uyuyorum bide kendimi hafif hissediyorum tartilmadim yarın sabah tartilcam ins 🤗😍

İyi haftalar kızlar bugün haftabasi güzel bir hafta olsun haftasonu yürüyüşlerini yaptım kacamaksiz iki gün geçti birazda YouTube'dan 30 dakikalık değişim videoları hateketleri yaptım bu sabah tartıldım herşey yolunda midem rahat 🤲🥰

Merhaba kızlar bugün misafirim vardı akşam yemeğine giremedim buralara sabah tartildigimda kilom aynı gece koşu bandının başına geçtim sporumu tamamladım kacamak olarak misafirlerle akşam sütlü kahve içtim 🤗 herşey yolunda iyi geceler 🥰

X