İğneli Epilasyon iğneli epilasyonda iğnenin önemi

cerenicious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
239
1
arkadaşlar,
iğneli epilasyona başladım ve bana iğnenin altın yada gümüş olmasının bi önemi olmadığı,
sonucu etkilemeyeceği bu tür ayrımların palavra oldugu söylendi.
Bu konuda bilgisi olan bana yardım edebilrmi?
Nedir bu altın gümüş platin vs ayrımı? Bi etkisi oluyormu yada olmuyormu cidden sonuç üzerinde?

ben izole iğneyı bılıyorum akım sadece ucunda var dei yüzeyınde olmuyo bu nedenle iğneli epilasyon yapılan bölgede kabuklanma yanma ve iz kalma problemı olmuyo altın iğnenın her tarafında akım oluyo

yani altın iğne o zaman daha kötü??
Ama mesela sitelerde (iğne epilasyon cihazlarının siteleri) altn iğne hassas ciltler için öneriliomuş??

ben izole iğneyı bılıyorum akım sadece ucunda var dei yüzeyınde olmuyo bu nedenle iğneli epilasyon yapılan bölgede kabuklanma yanma ve iz kalma problemı olmuyo altın iğnenın her tarafında akım oluyo

sen yaptırdınmı peki iğneli epilasyon veya yaptıran birine şahit oldunmu yanma iz kabuklanma olmadımı biligilendirirsen memnun olrum bende yaptırmayı düşünüyorum yüz için ama tehlikeli bölgee korkuyorum araştırma aşamasındayım herkes farklı bişey yazıyo :KK43:(((

neden uzmanına bırakmıyorsun? onlar iyisini blirler. fiyatlar aynı zaten. neden kötü olanı kullansınki? bende izole kullanılıyor hiçde sorun olmadı.

X