Saç Rengi ve Saç Boyama Igora (Saçı Islatıp Boyamak)

arkadaşlar eğer saçı ıslatıp kullanılması gerekiryrsa demek içerii daha farklıdır ve su ıle aktıf hale geliyordur. lorealon recital seriside oyle.ve bı kere unutup kuru saça yapmıştım.pekte ıyı bır sonuç vermemişti.hem jel boyalar yanı ıslak saça uygulananlar normal boyalardan çok daha fazla parlaklık sağlıyor saça.

jel boyalarda evet bu geçerli igora royal ın normal serisinde böyle bir şey yok

igora ile diğer boyları mukayese edecek olursak nasıl bir değerlendirmeye varabiliriz?:)
benim şakak bölgesi deniyor sanırım biraz beyaz saç tellerim var o yuzden boyamak istiyorum yoksa hiç boyamayacaktım kendi saçımı uzatacaktım ama belli olur diye aralardan tereddüt ettim ama boyayı tavsiye etmiyorum gene:)
bir de igora yı kullananlar açık renklerde mi daha iyi sonuç veriyor koyu renklerde mi bana igora biraz nötr yani doğal renkleri fazla bir boya gibi geldi yani dore bakır sandre altın dediği renkler çok canlı gelmedi ama katalogda bir değişikti pek anlaşılmıyordu palette ile kıyaslayacak olursak farkları var mı?

palette ile pek de farkı yok canım.
aynı markanın zaten.igorada sadece daha fazla rank seçeneği var.
yansımalı renkler daha fazla.
ıslatarak boyamana da gerek yok.boya jel değil. kuru saça uyguluyorlar.kuaförüm de öyle dedi.
güzel bir boya .tavsiye ederim.
saçları da yıpratmıyor.

lorealin bazı boyaları da öyle, ıslatıp boyanması gerektiği yazıyordu ben hep ıslatarak yaptım, hem ıslak saçı boyamak daha kolay oluyorKötü Kazen

Bende aldım igora, indirime girmiş 2 kutu aldım 7.5
Ucuz olunca tereddüt ettim ama yorumlarınızı okuyunca içim rahatladı.

ben 6.89 kızıl viyole almıştım güzel renk kızıl kahve gibi.başka markalarda yok bu ton igorada var.

çok merak ettim rengi igora nın katalogu da her yerde yok, parfümerideki katalogda da renkler anlaşılmıyor igora royal için hiç olumsuz bir eleştiri duymadığım için merak ediyorum tamam alette ile aynı seviyede olabilir ama bana niyeyse daha iyiymiş gibi geliyor önyargı sanırım

cnm nasıl bir renk oldu yani çok koyu mu oldu normal mi oldu :) bir de beyaz saç tellerin var mıydı hiç onları kapattı mı?

liley bende kızıl viyole boyamak istiyorum saçımda açık kahverengi boya var sence igoranın kaç numarasını almalıyım biraz açık olsun istiyorum.

liley bende kızıl viyole boyamak istiyorum saçımda açık kahverengi boya var sence igoranın kaç numarasını almalıyım biraz açık olsun istiyorum.

canım igoranın 9 veya 8 li viyole rengini alman lazım. diğer viyole renkleri çok koyu siyah gibi oluyor.ben boyalı saç üstüne 9 numaralı olanı almıştım,çok güzel olmuştu,açık olmamıştı.
sarı yoğun viyole diye geçiyor sanırım.boyarken saçını ıslatmana da gerek yok canım ve boyarken önce uçlardan başla ve en son diplere sür ilk boyamada.yani dip boyasının tersi gibi :)))
inşallah memnun kalırsın.

benım sacım bakır kahve gıbı bısı koyu sarı tonlar ıstıorum baya cesıtlerı var bu boyanın hem fazla olusu hosumada gıttı sacım cok gur cunku bu tonlarda ıkı renk olmasından o rengı yada ona yakın rengı tutturamamaktan korkuorum lutfen yardımcı olun canlı altın rengı yansımalı olsun ıstıorum

kızlar bana da yardımcı olun lütfen :KK43:çikolata kahve istiyorum hangi numarasını almam gerekirki

igorayı benim kuaför arkadaşım da tavsiye etmişti..güzel boya kullananlar memnun yani.bide akos var onu deneyen oldumu arkadaşlar?

slm arkadaşlar bana izmirde igora marka boyya kullanan kuaför lazım yardımcı olursanız bornova da olursa ddaha ,iiii olur şimdiden teşekkürler

koyu kestane saçın üstünew 12.1 ya da 12.2 igora boyasam nolur acaba özel açıcılı boya diyo çünküü :/

igora kumral altın deneyen varmı ?? $Ralph-Lauren-fall-2010-4.jpg resimdeki tona yakın bi renk elde etmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum?? şimdiden tsşk

X