İğrenç bir aldatma hikayesi

Yaz kızım 50 kg çimento modu tam nasi ölümüne inkar etmis. Ya vala cocuk olduktan sonra erkekler karilarina ilgi duymamaya baslio yalniz degilsin üzülme o kadar cok var ki böyle. Sana şöyle soyliyim cocuklu kadinlarin cok rahat %95i aldatilio. Ve bildikleri halde cocuk icin susup oturuolar. Ben anlamadim bu adam bi de seni niye dövdü?

2 kucuk cocuk var ortada. Onlari dusunuyor. Annelerini boyle hatirlamasinlar diyor. Onun da kafasi cok karisik. Bira kafami dinleyip ona gore adim atarim diyor iste.
Kardeşinin eşiyle ilişki yaşayan anne, o çocukları üzecek başla şeylerde yapar maalesef

Diger arkadaslara da katiliorum şirket kocan olacak it yerine ihtiyaci olan normal insan besler. Karisina cocuguna bunlari yapan biri bu kadar işsiz varken calismayi da hak etmio bana göre.

Anladığım kadarıyla bir eviniz var eşinizle ikinizin. Öncelikle anlaşmalı boşanma talep edin bir an önce boşanmak istiyorum diyin ve evi çocuğun velayetini size koşulsuz vermesini isteyin. Bir eviniz ve işiniz varken ayaklarınızın üstünde durma şansınız daha yüksek. Anlaşmalu boşanın diyorum çünkü olayların yıllarca sürmesinin size bir faydası yok hem siz hem çocuğunuz yıptanır. Evi tazminat olarak isteyin ve çocuğu için 2-3 bin ₺ nafaka koydurun, yol verin gitsin. Muhtemelen gençsiniz, meslek sahibisiniz ve evladınızda küçük güvenilir iyi insanların karşınıza çıkacağına inanıyorum. Eğer anlaşmalı boşanmaya yanaşmazsa her ikisininde hayatını cehenneme cevireceğini her yerde karşılarına çıkıp cümle aleme rezil edeceğini söyleyin iş yeri kadının tüm sülalesi dahil herkese. Evladını da düşün de hep ahlaksız bir adamın çocuğu olacak ancak bu şekilde herşeyi unutur yoluma bakarım de. Şayet boşanırsan yine eğer rahat edemezsen gider iş yerinde rezil rüsvan edersin. Güçlü kal lütfen güzel evladın için senin gibi ihanete uğramış kadınlara güç vermek için, mutluluğu ileride yakalamak için güçlü kal.

Once cocugu dogurtup gitmesini onluyo.. hem cocuk sahibi oluyo hemde istedigi kadinla

Ablacım hala çocuğumun babası diyip üzülüyorsun. Pes ya. Akıllanmadınız mı? Adam sizi karısı olarak, çocuğunuzun annesi olarak bile görmemiş saygı duymamış. :/ Siz hala onu düşünüyorsunuz.

Ayrıca zaten aldattığı belli bi şekilde yakalamışsınız ama üstüne de 17 bin tl borcunu da siz ödemişsiniz.

Yani, bu kadar iyi niyetli olmak biraz zor değil mi?

Once cocugu dogurtup gitmesini onluyo.. hem cocuk sahibi oluyo hemde istedigi kadinla

Bu kadar bilinçli bir planla mi yapiolar tontrikocum bilmiyorum ama neticede o hesaba geldiği kesin. Yani zamaninda mutlaka sevmiştir. Ondan cocuk istemistir ama zamanla bi cekim hissetmemeye basliolar yeni av peşine düşuyolar. Doğalari bu napsin icinden gelio bi yandan da. Hani bir tanesine şerefsiz dedik 1000 tanesine dedik nerdeyse herkes böyle. Belki de aldatmamak gerek, ahlakli olmak gerek gibi toplumsal kurallari cok yanlis koyduk inandigimiz seyler gercek olmayinca cok üzülüyoruz salak gibi.

Nasıl bu kadar saf olabildiniz aklım almıyor onca kanıta rağmen siz de bilip bilmemezlikten gelmiş gibisiniz. Adamın söylediği saçma sapan bahanelere nasıl inandınız ? Ama zararın neresinden dönersen kardır artık bundan sonra geleceğe bak. Kadın suçlu tamam ama kadının evli veya beke olması aynı veya farklı şirkette çalışması değil asıl sizi ilgilendiren kocanızın yaptığı vicdansızlık. O kadın olmasa başka kadın olacaktı ne fark eder kim olduğu ? Boşanın ve donuna kadar alın adamın inşallah

Yaşadığınız şey çok acı. Gerçekten üzüldüm ama şöyle bir durum var şirketler kendi çıkarlarını düşünür eğer eşiniz olacak haysiyetsiz işini iyi yapıyorsa üstleri önemsemezler, kınarlar, ayıplarlar ama o kadar.
Siz iş yerinde samimi olduğunuz birisi varsa ona anlatın delillerinizle, dedikodu ağızdan ağıza dolanır. Milletin diline düşerler.
Ama asıl yapmanız gereken iyi bi avukatla süründürün. Evi alın, kredi kartına ödediğiniz parayı alın, hatta düğününüzde takılanları kocanız kendi için harcadıysa onları dahi alın. Manevi tazminat davası açın, size şizofren dediği için, hatçe diye dalga geçtiği için o kadına da eşinize de hakaret davası açın. İyi kazanıyorsa nafakayı da alın. İliğini kurutun, normalde karşıyım nafaka vs durumlarına ama aldatma gibi durumlarda o sizin yaralarınızı sarmak için yeterli bile değil. Bi hafta izin alın sevdiğiniz biriyle güzel bi tatil yapın. Sırtınızdaki yükü attığınızı, hafiflediğinizi düşünün. O siz mahvoldukça kendini bir halt zannetmeye devam eder. Siz hayatınıza yeniden başlayın. Kuaföre gidin, alışverişe çıkın, gezin. İşte o zaman kudurmaya başlar. Sırtınızdaki yükün kendisi olduğunu, asalak olduğunu farkeder.

Hepsi bu kadar hain plan yapmiyodur ama genel durum bu.. gecen dogumdan sonra kadinlarin aldatilmasyla ilgili yazilar denk geldi nette okudum, vajinoplastiyi arastiriyorum cunku.. bu yuzden bile o kadar cok aldatilan kadin varmiski. Kadina cocuk dogurt sayende genislesin bozulsun sonra bi guzel boynuzla.. boyke erkekler boynuzun alasini kendileri hak ediyor aslinda

Bence çok mantıklısın. Olan olmuş sen kendini düşün bu saatten sonra. Anlaşmalı boşanmayı teklif et ve evi al aksi taktirde herkese söylemekle tehtid et. Nafaka para ne alabiliyorsan al. Rezil edince nolcak evet 3-5 ay ohh iyi yaptım diyceksin sonra bütün sorumluluk sende maddi sıkıntıda üstüne binecek. Soğukkanlı ol ve mantıklı davran bence. Ve evet hepsi geçecek çocuğununda boynu bükük falan kalmıyacak ilk boşanan siz değilsiniz sonuncusuda olmıycaksınız. Oda bu duruma alışacak.

valla şeyinin derdine düşmüş ne sizi ne çocuğunuzu ne kariyerlerini bir şeyi düşünmemişler 1 senedir bu haltı yerden .yerinde olsam bir dk düşünmem herkese her yere rapor da ederim rezil de ederim.yaparken utanmamış sonunu düşünseymiş.

Evet maalesef bi cok baba olan erkek arkadasim söylüyor onu. Cocuk cikan yere insanın pek giresi gelmio diye. Hani bu igrenc cümleyi yazmak istemezdim ama.

Evet maalesef bi cok baba olan erkek arkadasim söylüyor onu. Cocuk cikan yere insanın pek giresi gelmio diye. Hani bu igrenc cümleyi yazmak istemezdim ama.
Yok dogru bu dedigin.. cocugu yaparken o kadini kullaniyorsun ama pislik herif. Imkani olan ameliyat olsun valla eger boyle sorunu varsa.. sonrada bunu diyen kocayi kapiya koysunlar

Ne kadar igrenc insanlarmia ikiside esiyle konusmaniz cok iyi olmus ama ben olsam isyerinede rezil ederdim elleri ekmek tutamasin surunsunler bide utanmadan sizofren vs deniyor insanda biraz yuz olurda kapar cenesini oturur bir koseye cocugumun babasi olarak da gormem maddi manevi ben ustlenirim herseyi boyle bir adamada cocugumu gostermem zaten bebege bile ilgisizlesmis ne hali varsa gorsun derdim

Bence şirkete de rezil edin tazminat davası da açın yaptıklarını yanına bırakmayın elim ayağım titriyor. Allahım size sabır versin iğrenç herif

Allah yardımcınız olsun. Gözlerim doldu okurken.. Ve ben de olsam herhalde rezil ederdim is yerinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…