İğrenç bir aldatma hikayesi

Bunları gördükçe evlenmekten daha da korkar oldum :/
Sana tavsiyem; onlara bu dünyayı dar etmek için elinden ne geliyorsa yap, çocuğumun babası aman kimse duymasın rezil olmayalım diye düşünme sakın. O seni düşünmüyorsa, sen de onu düşünmeyeceksin. İkisinin de haddini bildir lütfen. Çocuğunla birlikte sana güzel bir hayat diliyorum..

Böyle pişkini de ilk defa gördüm. Şizofren ne demek? Bence mahkemeyi acilen açıp donuna kadar alıp mahkemeden sonrada ikisinide işinden attırın. Şizofren kendileriolan şeyleri inkar ederek.

Nasıl pislik insanlar bunlar böyle? Tiksindim. Allah gelsin ikisinin de hakkından..

Allah yardımcınız olsun, yavrucuğunla çok huzurlu bir hayatın olur inşAllah...

Öyle zor ki herbir kelimesi yaşadıklarının.o kelimeleri dolduran her bir dakika ve o dakikalarda sen dünyadan bi haberken olup biten pislikler adilikler...

Çok mu sevmiş o kevaşeyi alsın kocasının yepe tepe kullandığı birgün kendisinin öbür gün kocasının dönüşümlü s...... rezil mahluğu telli duvaklı gelin olarak alsın bakın bu şizofren diiil anamın ak sütü gibi lekesiz bi kadın “tam bana layık” diye....

İş yerine rezil etmesine edersin 2dk lık olay o,ama ben senin sonrasında nelerden korktuğunu anlayabiliyorum.daha dün bi hukukuk sitesindeydi sanırım okudum.sosyal çevreye aşırı abartılı trpkilerle aldatma vs olaylarını ifşa etmek tazminat ödemeye kadar gidebilirmiş,biliyorum yapmadan için soğumayacak ama ya abartmafan ölçülü bir fısıltı yay kurumun en dedikoducusu kimse artık ona,yada kurum mailine yani personellerin aktif kullanıp görebileceği mail adresine ıp numarasından falan ulaşılsa bile kişi tesbiti yapılamayacak biryerden bir mail at eşlerini aldattılarını sadakatsiz indanların çıkar sözkonusu olduğunfa şirketede ihanet edebilecekleri minvalinden.

Evet kalp rezil et işinden olsun diyor ama bence mantık olarak yapmamalisiniz.

Sadece ayrılacağını için darp edecek kadar şeref yoksunu bu omurgasız işsiz kalırsa daha tehlikeli olur.

Elinizdeki delillerle maddi manevi tazminat davası açın.

Maaşı zaten kesilecek nafaka ve tazminat için.

Sadece boşanma islemleriyle ilgilenmesinizi öneriyorum.

Diğer türlüsü sizi daha çok yıpratır.

Nasılsa öyle ya da böyle cezasını bulacak. Siz hayatınızı , kalbinizi nasıl iyilestirebilirsiniz , bunu düşünerek yol alın.

Allah kolaylık versin. Yavrunuzla bir ömür boyu mutlu olun inşallah.

Biz inanmadik merak etmeyin ama yanlarına kaldı evet kaldı kadın sindirdi erkek sesini çıkarmadı yada inanmadı orasını hala bilmiyoruz

Eğer boşanma gibi bir niyetle değilse , böyle yaptığı ve ardından affettiği için evet bende olsam " saplantılı, kıskanç " diye düşünürdüm.

Önce o aşağılık karıyı sonrada kocanı yol ve ayrıl

Size tavsiyem, kendisine evi size vermesi konusunda şantaj yapmanız. Elinizde de kanıtlar varsa ne ala, kanıtlarınizi saklayın. Evi alıp boşandıktan sonra da kendisini şirkete rezil edin. Bu adamı bugün surundurmez hayatından hiçbirşey olmamış gibi çıkarsaniz yarin obur gün "hic uğruna yuvamizi dağıttı" olursunuz. Boyle adamları elinizdeki kemeri şaklata şaklata kovalamadikca akillanmazlar

hala adama acıyorsun yok ekmeğinden etmeyeyim bilmem ne? valla ikisini de rezil ederim sererim kanıtları. gebersinler. adamın aldattığı baştan beri belliymiş ama sen hep aksine inanmak istemişsin o da uyutmaya devam etmiş.eşinden tazminat, nafaka, ev ne varsa almanı çocuğunla hayatına devam etmeni öneririm. o hafif kadınla parasız mutlu olsunlar olabilirlerse.çocuğumun boynu bükük kalacak falan diye de düşünme böyle babayı napacaksın sal gitsin.

Çocuğunu babasız bırakmayı adam tercih etmiş, seni şizofren tanıtıyor ve sen çocuğumun babası mı diyorsun? Gurur yapıyorsan yapma ve onları rezil et, derim. Rezil olanlar onlar! Haysiyetsizler!

şirkete de rezil et o seni düşündümü hiç düşünmedi.Kesinlikle acıma sen aynı şeyi yapsaydın seni her yere rezil ederdi.Hep bu düşünceliliğimizden kaybediyoruz.Kesinlikle rezil et onlar gönül eğlendirirken seni düşünmü hiç

Çok üzüldüm ama hala saf yaklaşıyorsun biraz hırçın ol lütfen ailen kimsen yokmu süründür şu adamı ne babası adam babalığı düşünse böyle yapmazdı.

Bunu yap. Rezil olsunlar.
Seni, bebeğini düşünmeyeni sende düşünme lütfen.

Allahın sevgili kuluymuşsun. Nasıl iğrençlermiş nasıl midesizler.

acıma ya ifşa et herkese donuna kadar da al mümkünse o sana da bebeğine de acımamış sürünsün pislik valla benim bir kaşık suda boğasım geldi yine bugüne kadar iyi sabretmişsin

Yerinizde olsam şirkete kesinlikle bildirirdim. Kocanız, sizi ve bebeğinizi düşünmüyor, siz onun işini mi düşünüyorsunuz? Yapmayın bu kadar Allah aşkına..

Merak etme canım sürüm sürüm sürünüyorlar sen şimdi ağlıyosun o bunun farkında diil ben boşanalı 7 ay oldu tam 7 ay oldu
aldatıldım 2 çocukla boşandım her gün her günnn saatlerce ağladımm yiyemedim içemedim kahroldumm ölüyorum sandım çok özledim öyle özledim ki ama hep ağladımm heeppp sonra atlattım geçti ağlamalar bi anda ne oldu bilmiyorum
daha dün bana msj atmış beni yeniden sevebilir misin diye
ben şuan mutluyum herşeyi atlattım şimdi o sürünüyor ağlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…