İğrenç bir aldatma hikayesi

Kurban olsun size ikisi de ,bu dediğimi hiç unutma Rabbim asla onların yanına bırakmaz , sadece sabır göreceksin sende... İlahi adalete güven

Boşanma davamı açtım. O da karşı avukat tutmuş. Çekişmeli boşanmaya dönecek herhalde. Artık biraz daha iyiyim , önüme bakmak istiyorum .Avukat işlerinin hallolmasını bekliyordum, oğlumu da alıp tatile gideceğim, belki biraz daha toparlanırım. Hatta yaşadığım şehirden taşınma niyetim de var düşünme aşamasındayım. Yorumlarınızı okudum güç aldım, ne çok dostum varmış onu fark ettim, iş yerimde herkes destek oldu, bende artık içime kapanmıyor, yalnız kalmamaya çalışıyor, onlarla zaman geçiriyor, yeni bir düzen kuruyorum. O ise kadınla hala görüşüyor, resmen beni oğlunu yarı yolda bırakıp bir sürtüğü tercih etti. Kocasına bunları yapan bana neler yapmaz demiyor. Beter olsun inş. Arkadaşlarıma da mesele o kadın değil, beni çok ihmal etti bana şöyle dedi , böyle dedi diye bahaneler üretiyormuş. Yani hala pişkinliği elden bırakmıyor . Ama artık canımı acıtmıyor, yaptığı hainlikleri hazmettim, onu da kalbimden cıkardım, onun için ağlamıyorum artık. Annesi çocuk gibi WhatsApp durumuna iğneleyici laflar yazıyor, sanki ben aldatmışım gibi 🙄 tamam hepimiz çocuğumuzu sevip koruruz ama böyle bir olayda bile oğlum sen napıyorsun, nereye gidiyorsun böyle diyeceğine , hala onun pisliklerine kol kanat germek onu daha cok batağa saplamak olduğunu nasıl anlamaz bir anne . Bende onu da sildim , engelledim, görmüyorum sinirlerim de bozulmuyor. Herkesi uyardım, konuşsanız da bana onunla ilgili haber getirmeyin, ben artık kapatmak istiyorum dedim .Sadece bana kocalık yapmaması değilmiş mesele şimdi fark ediyorum babalık bile yapamamış ki. Bugün 10. gün ve o, oğlunu hiç görmedi. Bir baba oğlunu 10 gün görmeden nasıl yapabilir. Şu an gözü çocuğu bile görmüyor, bir rüzgâra kapılmış gidiyor, bılıyorum kadın tekmeyi basınca aklı başına gelecek ama o zaman da iş işten geçmiş olacak. Onu affetmeyeceğim.
Rezil adam kurban olsun oğluna , :KK62:

:KK61:mahfettin beni yaa.Neler okudum ben.
Cok kotu seyler yasamissin canim.Rabbim bundan sonra karsina iyi insanlar cikarsin.Rezil et sigdirma bir yere onuda hic dusunme o seni hic dusunmemis

Canım çok üzüldüm ya okurken bile icim acidi. Benim annemde böyle şeyler yaşadı üstelik yaşı geçti onun umudu çok yoktu ama sen genç bir kadınsın hayatinin basindasin ayaklarının üstüne sağlam basacağına eminim ve sakin onu affetme çocuğun içinde affetme. O onun babası birlikte yaşamak zorunda değil gelip görür seviyorsa cocugunun peşini bırakmaz zaten. Ayrıca acıma şikayet et işyerine derdim ama bencede onu yapma insanlık sende kalsın o da kaybettiklerinin pismanligiyla kalsın.. ama nafaka ev araba ne alabilirsen hepsini al sakin acıma bu konuda kendini kurtar derim sana. Içim çok açıyordur eminim ama zaman herşeyin ilacı elbet bugünlerde geçecek. Ileride mutlu olacaksin ve bugunlerini hatırlamayacaksın bile ama dik durursan vede kararlı olursan.. Allah yardımcınız olsun güzel anne. Unutma aldatan aldanır sen birşey kaybetmedin.

Yaşadıklarınıza çok üzüldüm.
Son gelişmeler ne oldu?
Davayı açtınız mı?

Keşke yaşamasaydınız bunu, her şeyi geçtim çocuğunun annesinin adını orda burda şizofren diye çıkartmak nedir?
Gerçekten çok üzgünüm. Ama merak etmeyin ilahi adalet diye bir şey var, ikisinden de çıkacak bunun acısı. Siz çocuğunuza hem anne hem baba olabilirsiniz sakın kendinizi yemeyin nasıl yaparım ederim diye.
Kv kp karaktersizlermiş, ne diyeyim. Büyük konuşmayayım ama benim oğlum bunları yapacak il sınırlarından içeri bile sokmam.

Sabır diliyorum size, yavrunuz için güçlü kalın. Kendinizden, yavrunuzdan başka kimseye güvenmeyin sırt dayamayın...

• Beğen
Reactions: 000
Öncelikle çok güçlü bir kadınsınız bunca olan şeye rağmen hala ayaktasınız okurken bile tüylerim ürperdi size tavsiyem şirkette söyleyin ne halt olduklarını acımayın onlar size çocuğunuza acımış mı..

okurken kanım dondu pislik heif donuna kadar al rezil rüsva olsun çocğunu da görmeyi hak etmiyor elbet bi gün keöpek gibi döner geri ağlay ağlaya o gün geldiğinde sen çocuğunla dimdik ayakta duracaksın ve merak etme karşına elbet düzgün biri çıkar biri şerefsiz çıktı diye insanlara küsme güvensizlik etme zamana bırak bu da geçecek şükret ki fark etmişsin 1 yıl değil dah çok uzun da sürebilirdi böyle bi pislikten kurtulmuş oldun elin ekmek de tutuyo ona muhtaç değilsin çocğunla hayatını yaşa unutma bu hayatta en değerli şey sen ve çocuğunsun sen hiçbiey kyabetmedin

çok geçmiş olsun. güçlüsünüz, herkesin olamayacağı kadar güçlüsünüz, sizi takdir ettim. yaşadıklarınız çok acı ama yavrunuz için hayata sımsıkı sarılacak ve daha mutlu bir yaşam inşa edeceksiniz kendinize.
en zorunu yaşamışsınız zaten, eminim dava süreci de yıpratıcı olacaktır ama son viraj kalmış önünüzde.

Konuya nerden başlayacağımı bilmiyorum. Tahminimce 1 yıldır ayakta uyutuluyormuşum. O kadar kırgın,üzgün,tükenmiş durumdayım ki . Bir hafta geçti ama acım hiç azalmıyor.
Eşimle 4 yıllık evli , 8 yıllıkta birlikteliğimiz vardı. Çocuk olana kadar her şey iyiyken çocuk 1 yaşına geldikten sonra, eve geç gelmeye, konuşmamaya, yatmamaya, beni sürekli terslemeye başladı . Telefonundan aşk sözleri, sevgiliye şiirler, koç ve ikizler burcunun cinsel uyumu gibi bir şeyler arattığını yakaladım , hepsini birer bahane bulup geçiştirdi.o gözümde o kadar saf , temizdi ki yalanlar söyleyeceğine hiç ihtimal vermedim, herkesin imrenerek baktığı bir evlilikti.üniversiteye gider gitmez gözüm onla açılmıştı, nasıl ona ihanet benim için çok uzak bir düşünceydiyse o da aynısını düşünür sanardım. Sırayla telefona şifre koymaya, alyans takmamaya, bebeği bile dışlamaya başladı.
Bizimki bir aşk evliliği olduğu,beni ne kadar cok sevdiğini bildiğim için asla aldatmaz dedim. Ne kadar safmışım! Sonra boşanma kelimesi ortaya atıldı, boşanalım , ya da ben ayrı eve cıkayım,biraz ayrı kalalım demeye başladı. Daha bir kaç hafta öncesine kadar hiçbir sorunumuz olmadığı için kabul etmedim sen bunalmıssın dedim, bir sorunumuz yok neden boşanıyoruz, boşanırsak bu cocuk ne olacak dedim . Ben de bu sürede hem iş hayatıyla uğraşıyor, hem onu bunaltmamak için tek başıma çocuğun sorumluluklarını almıs debeleniyor, bir taraftan da gel evlilik terapistne gidelim gel tatile çıkalım diye çırpınıyordum. Hiçbir şeye karşılık vermiyordu.

Birgün beni bugün müdür Çoruma gönderiyor yarın geleceğim diye aradı. Orası sende değil ki neden gidiyorsun dedim yeni bir arkadaş alındı, ona işi öğretmeye gidiyorum dedi Müdürü göndermek istiyor, ama o isteksiz gibi davranıyor bana da. Ben de aynı dönem kış vakti , bi tarafta bebeğime sağdığım sütleri elime almış otobüsle işten eve gelme derdindeyim. Ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi geldi eve. Birkaç gün sonra bahsettiği gün kredi kartından Trabzon'da araç kiralama şirketinde işlem yapıldığını gördüm. Maillerini karıştırdım akşam iş çıkışı 19:00 uçağıyla gidiyor,ertesi sabah 5 te dönüyor. Yani sadece bir geceyi geçirmek için Trabzona gitmiş. Akşam olduğunda sen ne işler karıştıyorsun diye sordum, sonuna kadar inkar etti, en son çok bunalmıştım, ordaki arkadaşlarımla içmeye gittim, sen izin vermezdin diye sana söylemedim dedi. Konu yine bir şekilde kapandı, ben iyice şüphelrnmiştim, bir şeyler yakalamak için uğraşmaya başladım.Birgün bir telefon konuşmasını yakaladım, aşkım ,canım ,bebeğim, dün gece hamile kalmış olabilir misin, dün ne güzel yanında uyuyakalmışım,bugün ilaç alacak mısın gibi konuşmalar geçiyor, karşı tarafta boşanırsa evi bana vermemesi için dolduruşa getiriyor. Beni kimle aldatıyorsun dedim inkar etti, ne zamanki konuşmaları duydu öyle anlatmaya başladı. Aramızda hiçbir şey geçmedi,gönül ilişkisi değildi, sen beni çok ihmal ettin sadece dertleşiyorduk, kalbimde sen oldun o bir heyecandı bitti gitti, hamile misin benle ilgili olan bir şey değil kocası bebek istiyor o yüzden konuşulan bir şey diye saçmaladı. Sizin şirketten mi dedim hayır dedi. Yüzleştir o zaman beni dedim, direndi ,istemedi , sonucunda ertesi gün beni bir yere götürüp alelade, bakımsız bir kadınla oturttu. Bağırdım çağırdım kadın gitti. Ben tabi ki inanmadım, bu işin peşini bırakmadım. Kendisiyse işte yüzleştirdim, her şeyi anlattım temizlendim havasına girdi . aldattığı Kadının kim olduğunun peşine düştüm,şirket mailinden mesai dışında şirketteki Tuğçe adlı bir kıza açsana bi telefonu diye mail attığını gördüm. Şirket arkadaşlarıyla da açsana diye emir kipiyle konuşmaz. Özel mailinden başka bir gün hastane tahlil sonuçlarını yine aynı kızın mailine gönderdiğini gördüm. Telefon görüşmesinde kız bugün şurayı çalışacağım diye bir yerin ismini veriyordu. Sorup soruşturup o tarihte o bölgeyi kim çalışmış onu öğrendim. Her şey o kızı gösteriyordu. Kocam olacak adam Instagram'a bu kızla fotoğraflarını da eklemişti, yok dedim metresinin fotografını ekleyecek kadar da akılsız değildir, arkadaşıdır dedim bir türlü inanmak istemedim. Birkaç haftaya kalmadı eve 17 bin liralık kredi kartı borcu getirdi, evet cok açıldım farkındayım dedi, bunaltmamak için yine bir şey söylemedim , borcunu ödedim. Bizim hayatımızda eskiye göre her şey yolundaymış gibi görünüyordu, evde sıcacık bir ortam oluşmuştu, ben yemek hazırlıyor, o cocukla balkonda kitap okuyordu, ilgiliydi, evde kavga gürültü yoktu, dışarı çıktığımızda elele tutuşuyorduk, eve geldiğinde beni öpüyordu, şakalaşıyorduk ,geleceğe dönük planlar yapıyor,ramazan bitsin de söyle yapalım böyle yapalım diye planlar yapmaya başlamıştık, Ramazan bayrami için tatil satın almıştık. Bayramdan önceki pazar günü ben bayram alışverişi için dışarı çıkmıştım, o ise evde kadınla mesajlaşıyormuş. Mesajlarını yakaladım, bu defa canım , aşkım demiyorlar ama hala görüşüyorlar. Kadın bundan fotograf istiyor, neden böyle kızarmışsın beni görüp heyecanlandın mı diyor, bende şezlongta güneşleniyorum diyor kadın . O sırada kocasıyla kaşta tatildelermiş, hiçbir şey olmamış gibi Kocasıyla tatil yapıyor, bir yandan da sevgilisiyle konuşuyor. Resmen kadını dönüşümlü kullanıyor! Kadın beni soruyor, aralarında eğlenmek için lakap takmışlar demek ki , benim için "hatçe" nerde diyor. Kocam olacak adam da alışverişe gitti diyor. İşte bu gibi iğrenç yazışmalar geçiyor ve kadın en başından beri şüphelendiğim Tuğçe şirket ismiyle kayıtlı. Sorduğumda bütün mesajları silip öyle bir konuşma olmadı , kimseyle mesajlaşmıyorum, seni aldatmıyorum diye diretti, yani gözlerimle gördüğüm halde gözlerime değil onun yalanlarına inanmamı bekledi. En sonunda da işin içinden çıkamayınca benden boşanacakmış, boşanmıyorum ,deyip darp etti. Polise gidip şikayetçi oldum,darp raporu aldım,evden uzaklaştırıldı.
Kadının zavallı kocasına ulaşmak istedim, bir taraftan da doğru mu yapıyorum ya bana inanmazsa, karımı neyle suçluyorsunuz derse, başıma bela alırsam diye düşünüyorum. Adamı aradım kaşta tatildelerdi ,bildiklerimi, kanıtlarımı, her şeyi paylaştım. O da büyük bir yıkım yaşadı ,karısıyla konuştuğunda itiraf etmiş, ama aramızda cinsellik geçmedi demiş. Ertesi gün apartopar kaştan buraya döndüler. Kocasıyla bir de yüzyüze oturduk, bütün parçaları birleştirdik, hamile misin konuşmalarının geçtiği hafta adam şehir dışındaymış. Yani kadın kocam olacak yılanı evine attı. Trabzon olayının olduğu gün de kızın trabzonda toplantısı varmış, aynı gün kızın doğumgünüymüş , o pislikte kadına doğumgünü sürprizi yapmak için taa oraya gidiyor. Çok zoruma gidiyor, hadi beni düşünmüyorsun ama küçücük bebeğinin rızkından çalıp onu ilgisiz, babasız bırakıp zamparalık peşinde koşmak nasıl bir vicdan? Biz iki aldatılan elimizdekileri birleştirip avukatın yolunu tuttuk, avukat ağır kusur içerdiğinden ev,araba, tazminat, nafaka her şeyi alabileceğimi söyledi, diretirse araç takip sistemi ve trabzondaki mobeselerden her şeyin ortaya cıkacağını, bir de işlerinden olacağını söyledi. Ama bu bile öfkemi dindirmeye yetmiyor. Ogünden beri çocupumuzu görmüyor. Parka, dışarı götürüyorum ,aileleri görüyorum, Allahım bir ömür nasıl alcm bu cocuğun sorumluluğunu, tek başıma nasıl yetiştircm yavrumu, boynu bükük kalmayacak mı diyorum. Sonra böyle onursuz bir babası olacağına hiç olmasın diyorum. Bi taraftan hala bunu bize nasıl yaparsın, nasıl kıydın diye içimde onu sorguluyorum, 1 yıldır nasıl bir senaryonun içindeymişim, nasıl fark etmemişim diye kendime kızıyorum, yapılanlar, konuşmalar, inkarlar aklıma geliyor tiksiniyorum
Şu an ikisi de bize ev kaptırmamak için inkar ediyor, öyle bir şey olmadı diyor. Hatta benim için o şizofren, deli uyduruyor, söylediklerine takılmayın diyorlarmış.
Şirkette böyle bir şeyin yaşandığı bilinse işlerinden atılır , bir dahada bu sektörde yüz kızartıcı suçtan iş bulamazlar. Ben de ikinizi de şirkete şikayet edeceğim dedim ama sonra çocuğumun babası diye vazgeçtim. Ekmeğinden etmek istemedim. Doğru mu yaptım bilmiyorum ama yapmayacağım, işlerinden etmeyeceğim. Onlarında da en büyük korkusu iş yerine rezil olmak, işlerinden olmak, o yüzden şimdiden arkadaşlarına diyorlarmış eşim şizofren böyle böyle şeyler uyduruyor diye.

Annesi ve babasını severdim, onlar da beni severdi. Hatta şüphelendiğim dönemde arayıp dertleşmekten annesi kendi annem, babası kendi babam olmuştu. Bu süreç onlarla ilişkimi de güçlendirmişti. Annesiyle hergün konuşurduk o dönem dert ortağım olmuştu. İkisi de sen şüphelerinde haklıysan biz senin arkandayız, onu kapımızdan içeri sokmayız dediler. Şimdi her şey ortaya çıkınca ise beni , kendi kanlarından torunlarını yarı yolda bırakıp, bütün pisliğine rağmen yine ona kol kanat açtılar. Onlar tarafından bir kazık yemek ayrı bir yıkım oldu. Ben mi çok safım insanlar mı çok kötü anlayamıyorum artık.

Bir kadın evli olduğu halde başka bir adamın altına nasıl yatar,midesi nasıl kaldırır. Koynumdaki yılan ona zaten bir şey demiyorum. Her şey apacık ortadayken inkar etme, çirkeflesme,karalama ya bunlar? Bir insan kendini bu kadar mı düşürür , bu kadar mı rezil eder.Çok mu sevmiş o kevaşeyi? Şimdi alsın kocasının tepe tepe kullandığı, birgün kendisinin öbür gün kocasının dönüşümlü s.....i rezil mahluğu telli duvaklı gelin olarak alsın. Bakın bu şizofren değil anamın ak sütü gibi lekesiz bi kadın “tam bana layık” diye....

Ben küçücük bebeğimle iğrenç bir aldatma hikayesiyle gencecik yaşımda çok büyük bir yıkım yaşadım, hala atlatamayacağım gibi geliyor. Oğlumu pedagoga götürüyorum, sadece onun için bir an önce toparlanmak istiyorum. Onca yılımı verdiğim adamdan ise nefret ediyorum, tiksiniyorum, Herkes yaşın genç ,bu adam zaten sana layık değil seni sevecek biri çıkacak karşına, oğluna onun yapmadığı babalığı yapacak diyor.senin hayatında değişen tek şey bi asalağı hayatından cıkarmış oldun diyorlar ama ben artık kime nasıl güveneveğim,birini nasıl seveceğim, yaralarımı nasıl kapatacağım, o pisliğin yaptıklarını nasıl hazmedeceğim, nolur söyleyin atlatacağım değil mi ağlayanın ahı kimsede kalmayacak, bir gün çıkacak değil mi
Asla yapmaz dedigin insanlar yapiyor edimle ortak arkadaslarimiz var asla aldatmaz saf kiz arkadasimiz kocasini aldatti hemde dogum yapti cocugu oldu iki hafta sonra igren c bir sekilde kocasini aldatti basta inanmadim ama video mesajlari gorunce nasl yapti diyorum insanlar malesef kotuuuu allaha havale ettt

Kolay kolay bunu demem ama keşke rezil etseydiniz ne pisler bu kadar aşağılık olunur muymuş.. Arkanıza bakıp hatrina katlanilacak hicbir şey bırakmamış ve bebeğini zerre düşünmemiş bu adamı rezil edin gerçekten. Onu siz babasız bırakmadınız içiniz rahat olsun önünüze bakın Allah yardımcınız olsun.. zordan öte berbat bir durum siz güçlüsünüz ve bunun da üstesinden geleceksiniz emin olun korkmayin

Kadın kocasına beni affet, unutabiliriz , barışalım diye yalvarmış. Bu saftrik aşığın ondan da haberi yoktur. Allah bilir kadın kendisini seviyor sanıyordur. Para yedirip yine kendini kullandırtıyordur.

Gerçekten hayatımda asalaklıktan başka görevi yokmuş. Fark ettim ki Ben bunun hayatını kolaylaştırıyormuşum, yemeğini hazırlıyor, çamaşırını yıkıyor, kendime bir kuruş bile harcamayıp bütün ödemeleri üstleniyor, o ise bu sayede keyif yapıyormuş. Şimdi hafifledim , bılıyorum daha da hafifleyeceğim.
Siz çok güçlü ve harika bir kadınsınız.

Kadın kocasına beni affet, unutabiliriz , barışalım diye yalvarmış. Bu saftrik aşığın ondan da haberi yoktur. Allah bilir kadın kendisini seviyor sanıyordur. Para yedirip yine kendini kullandırtıyordur.

Gerçekten hayatımda asalaklıktan başka görevi yokmuş. Fark ettim ki Ben bunun hayatını kolaylaştırıyormuşum, yemeğini hazırlıyor, çamaşırını yıkıyor, kendime bir kuruş bile harcamayıp bütün ödemeleri üstleniyor, o ise bu sayede keyif yapıyormuş. Şimdi hafifledim , bılıyorum daha da hafifleyeceğim.
Yaptıklarını çekmeden bu dünyadan gitmeyecek ikisi de.çok pişman olacak ama çok geç olacak. Herkes böyle olacak diye bir şey yok.çok daha iyileri karşına çıkacak inşallah.

Konuya nerden başlayacağımı bilmiyorum. Tahminimce 1 yıldır ayakta uyutuluyormuşum. O kadar kırgın,üzgün,tükenmiş durumdayım ki . Bir hafta geçti ama acım hiç azalmıyor.
Eşimle 4 yıllık evli , 8 yıllıkta birlikteliğimiz vardı. Çocuk olana kadar her şey iyiyken çocuk 1 yaşına geldikten sonra, eve geç gelmeye, konuşmamaya, yatmamaya, beni sürekli terslemeye başladı . Telefonundan aşk sözleri, sevgiliye şiirler, koç ve ikizler burcunun cinsel uyumu gibi bir şeyler arattığını yakaladım , hepsini birer bahane bulup geçiştirdi.o gözümde o kadar saf , temizdi ki yalanlar söyleyeceğine hiç ihtimal vermedim, herkesin imrenerek baktığı bir evlilikti.üniversiteye gider gitmez gözüm onla açılmıştı, nasıl ona ihanet benim için çok uzak bir düşünceydiyse o da aynısını düşünür sanardım. Sırayla telefona şifre koymaya, alyans takmamaya, bebeği bile dışlamaya başladı.
Bizimki bir aşk evliliği olduğu,beni ne kadar cok sevdiğini bildiğim için asla aldatmaz dedim. Ne kadar safmışım! Sonra boşanma kelimesi ortaya atıldı, boşanalım , ya da ben ayrı eve cıkayım,biraz ayrı kalalım demeye başladı. Daha bir kaç hafta öncesine kadar hiçbir sorunumuz olmadığı için kabul etmedim sen bunalmıssın dedim, bir sorunumuz yok neden boşanıyoruz, boşanırsak bu cocuk ne olacak dedim . Ben de bu sürede hem iş hayatıyla uğraşıyor, hem onu bunaltmamak için tek başıma çocuğun sorumluluklarını almıs debeleniyor, bir taraftan da gel evlilik terapistne gidelim gel tatile çıkalım diye çırpınıyordum. Hiçbir şeye karşılık vermiyordu.

Birgün beni bugün müdür Çoruma gönderiyor yarın geleceğim diye aradı. Orası sende değil ki neden gidiyorsun dedim yeni bir arkadaş alındı, ona işi öğretmeye gidiyorum dedi Müdürü göndermek istiyor, ama o isteksiz gibi davranıyor bana da. Ben de aynı dönem kış vakti , bi tarafta bebeğime sağdığım sütleri elime almış otobüsle işten eve gelme derdindeyim. Ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi geldi eve. Birkaç gün sonra bahsettiği gün kredi kartından Trabzon'da araç kiralama şirketinde işlem yapıldığını gördüm. Maillerini karıştırdım akşam iş çıkışı 19:00 uçağıyla gidiyor,ertesi sabah 5 te dönüyor. Yani sadece bir geceyi geçirmek için Trabzona gitmiş. Akşam olduğunda sen ne işler karıştıyorsun diye sordum, sonuna kadar inkar etti, en son çok bunalmıştım, ordaki arkadaşlarımla içmeye gittim, sen izin vermezdin diye sana söylemedim dedi. Konu yine bir şekilde kapandı, ben iyice şüphelrnmiştim, bir şeyler yakalamak için uğraşmaya başladım.Birgün bir telefon konuşmasını yakaladım, aşkım ,canım ,bebeğim, dün gece hamile kalmış olabilir misin, dün ne güzel yanında uyuyakalmışım,bugün ilaç alacak mısın gibi konuşmalar geçiyor, karşı tarafta boşanırsa evi bana vermemesi için dolduruşa getiriyor. Beni kimle aldatıyorsun dedim inkar etti, ne zamanki konuşmaları duydu öyle anlatmaya başladı. Aramızda hiçbir şey geçmedi,gönül ilişkisi değildi, sen beni çok ihmal ettin sadece dertleşiyorduk, kalbimde sen oldun o bir heyecandı bitti gitti, hamile misin benle ilgili olan bir şey değil kocası bebek istiyor o yüzden konuşulan bir şey diye saçmaladı. Sizin şirketten mi dedim hayır dedi. Yüzleştir o zaman beni dedim, direndi ,istemedi , sonucunda ertesi gün beni bir yere götürüp alelade, bakımsız bir kadınla oturttu. Bağırdım çağırdım kadın gitti. Ben tabi ki inanmadım, bu işin peşini bırakmadım. Kendisiyse işte yüzleştirdim, her şeyi anlattım temizlendim havasına girdi . aldattığı Kadının kim olduğunun peşine düştüm,şirket mailinden mesai dışında şirketteki Tuğçe adlı bir kıza açsana bi telefonu diye mail attığını gördüm. Şirket arkadaşlarıyla da açsana diye emir kipiyle konuşmaz. Özel mailinden başka bir gün hastane tahlil sonuçlarını yine aynı kızın mailine gönderdiğini gördüm. Telefon görüşmesinde kız bugün şurayı çalışacağım diye bir yerin ismini veriyordu. Sorup soruşturup o tarihte o bölgeyi kim çalışmış onu öğrendim. Her şey o kızı gösteriyordu. Kocam olacak adam Instagram'a bu kızla fotoğraflarını da eklemişti, yok dedim metresinin fotografını ekleyecek kadar da akılsız değildir, arkadaşıdır dedim bir türlü inanmak istemedim. Birkaç haftaya kalmadı eve 17 bin liralık kredi kartı borcu getirdi, evet cok açıldım farkındayım dedi, bunaltmamak için yine bir şey söylemedim , ödedik. Bizim hayatımızda eskiye göre her şey yolundaymış gibi görünüyordu, evde sıcacık bir ortam oluşmuştu, ben yemek hazırlıyor, o cocukla balkonda kitap okuyordu, ilgiliydi, evde kavga gürültü yoktu, dışarı çıktığımızda elele tutuşuyorduk, eve geldiğinde beni öpüyordu, şakalaşıyorduk ,geleceğe dönük planlar yapıyor,ramazan bitsin de söyle yapalım böyle yapalım diye planlar yapmaya başlamıştık, Ramazan bayrami için tatil satın almıştık. Bayramdan önceki pazar günü ben bayram alışverişi için dışarı çıkmıştım, o ise evde kadınla mesajlaşıyormuş. Mesajlarını yakaladım, bu defa canım , aşkım demiyorlar ama hala görüşüyorlar. Kadın bundan fotograf istiyor, neden böyle kızarmışsın beni görüp heyecanlandın mı diyor, bende şezlongta güneşleniyorum diyor kadın . O sırada kocasıyla kaşta tatildelermiş, hiçbir şey olmamış gibi Kocasıyla tatil yapıyor, bir yandan da sevgilisiyle konuşuyor. Resmen kadını dönüşümlü kullanıyor! Kadın beni soruyor, aralarında eğlenmek için lakap takmışlar demek ki , benim için "hatçe" nerde diyor. Kocam olacak adam da alışverişe gitti diyor. İşte bu gibi iğrenç yazışmalar geçiyor ve kadın en başından beri şüphelendiğim Tuğçe şirket ismiyle kayıtlı. Sorduğumda bütün mesajları silip öyle bir konuşma olmadı , kimseyle mesajlaşmıyorum, seni aldatmıyorum diye diretti, yani gözlerimle gördüğüm halde gözlerime değil onun yalanlarına inanmamı bekledi. En sonunda da işin içinden çıkamayınca benden boşanacakmış, boşanmıyorum ,deyip darp etti. Polise gidip şikayetçi oldum,darp raporu aldım,evden uzaklaştırıldı.
Kadının zavallı kocasına ulaşmak istedim, bir taraftan da doğru mu yapıyorum ya bana inanmazsa, karımı neyle suçluyorsunuz derse, başıma bela alırsam diye düşünüyorum. Adamı aradım kaşta tatildelerdi ,bildiklerimi, kanıtlarımı, her şeyi paylaştım. O da büyük bir yıkım yaşadı ,karısıyla konuştuğunda itiraf etmiş, ama aramızda cinsellik geçmedi demiş. Ertesi gün apartopar kaştan buraya döndüler. Kocasıyla bir de yüzyüze oturduk, bütün parçaları birleştirdik, hamile misin konuşmalarının geçtiği hafta adam şehir dışındaymış. Yani kadın kocam olacak yılanı evine attı. Trabzon olayının olduğu gün de kızın trabzonda toplantısı varmış, aynı gün kızın doğumgünüymüş , o pislikte kadına doğumgünü sürprizi yapmak için taa oraya gidiyor. Çok zoruma gidiyor, hadi beni düşünmüyorsun ama küçücük bebeğinin rızkından çalıp onu ilgisiz, babasız bırakıp zamparalık peşinde koşmak nasıl bir vicdan? Biz iki aldatılan elimizdekileri birleştirip avukatın yolunu tuttuk, avukat ağır kusur içerdiğinden ev,araba, tazminat, nafaka her şeyi alabileceğimi söyledi, diretirse araç takip sistemi ve trabzondaki mobeselerden her şeyin ortaya cıkacağını, bir de işlerinden olacağını söyledi. Ama bu bile öfkemi dindirmeye yetmiyor. Ogünden beri çocupumuzu görmüyor. Parka, dışarı götürüyorum ,aileleri görüyorum, Allahım bir ömür nasıl alcm bu cocuğun sorumluluğunu, tek başıma nasıl yetiştircm yavrumu, boynu bükük kalmayacak mı diyorum. Sonra böyle onursuz bir babası olacağına hiç olmasın diyorum. Bi taraftan hala bunu bize nasıl yaparsın, nasıl kıydın diye içimde onu sorguluyorum, 1 yıldır nasıl bir senaryonun içindeymişim, nasıl fark etmemişim diye kendime kızıyorum, yapılanlar, konuşmalar, inkarlar aklıma geliyor tiksiniyorum
Şu an ikisi de bize ev kaptırmamak için inkar ediyor, öyle bir şey olmadı diyor. Hatta benim için o şizofren, deli uyduruyor, söylediklerine takılmayın diyorlarmış.
Şirkette böyle bir şeyin yaşandığı bilinse işlerinden atılır , bir dahada bu sektörde yüz kızartıcı suçtan iş bulamazlar. Ben de ikinizi de şirkete şikayet edeceğim dedim ama sonra çocuğumun babası diye vazgeçtim. Ekmeğinden etmek istemedim. Doğru mu yaptım bilmiyorum ama yapmayacağım, işlerinden etmeyeceğim. Onlarında da en büyük korkusu iş yerine rezil olmak, işlerinden olmak, o yüzden şimdiden arkadaşlarına diyorlarmış eşim şizofren böyle böyle şeyler uyduruyor diye.

Annesi ve babasını severdim, onlar da beni severdi. Hatta şüphelendiğim dönemde arayıp dertleşmekten annesi kendi annem, babası kendi babam olmuştu. Bu süreç onlarla ilişkimi de güçlendirmişti. Annesiyle hergün konuşurduk o dönem dert ortağım olmuştu. İkisi de sen şüphelerinde haklıysan biz senin arkandayız, onu kapımızdan içeri sokmayız dediler. Şimdi her şey ortaya çıkınca ise beni , kendi kanlarından torunlarını yarı yolda bırakıp, bütün pisliğine rağmen yine ona kol kanat açtılar. Onlar tarafından bir kazık yemek ayrı bir yıkım oldu. Ben mi çok safım insanlar mı çok kötü anlayamıyorum artık.

Bir kadın evli olduğu halde başka bir adamın altına nasıl yatar,midesi nasıl kaldırır. Koynumdaki yılan ona zaten bir şey demiyorum. Her şey apacık ortadayken inkar etme, çirkeflesme,karalama ya bunlar? Bir insan kendini bu kadar mı düşürür , bu kadar mı rezil eder.Çok mu sevmiş o kevaşeyi? Şimdi alsın kocasının tepe tepe kullandığı, birgün kendisinin öbür gün kocasının dönüşümlü s.....i rezil mahluğu telli duvaklı gelin olarak alsın. Bakın bu şizofren değil anamın ak sütü gibi lekesiz bi kadın “tam bana layık” diye....

Ben küçücük bebeğimle iğrenç bir aldatma hikayesiyle gencecik yaşımda çok büyük bir yıkım yaşadım, hala atlatamayacağım gibi geliyor. Oğlumu pedagoga götürüyorum, sadece onun için bir an önce toparlanmak istiyorum. Onca yılımı verdiğim adamdan ise nefret ediyorum, tiksiniyorum, Herkes yaşın genç ,bu adam zaten sana layık değil seni sevecek biri çıkacak karşına, oğluna onun yapmadığı babalığı yapacak diyor.senin hayatında değişen tek şey bi asalağı hayatından cıkarmış oldun diyorlar ama ben artık kime nasıl güveneveğim,birini nasıl seveceğim, yaralarımı nasıl kapatacağım, o pisliğin yaptıklarını nasıl hazmedeceğim, nolur söyleyin atlatacağım değil mi ağlayanın ahı kimsede kalmayacak, bir gün çıkacak değil mi
Cok uzuldum canim Allah bildigi gibi.etsin onları sanada sabir güç versin ettiğini çeker mutlaka

Öncelikle geçmiş olsun. Yaşadığınız şey gerçekten çok ağır ama dua edin kurtuluyorsunuz. Böyle olup senelerce kullanılan var. Anladığım kadarı ile elinizde çok sağlam deliller var çocuğunuzun velayetinide aldınız mı artık arkanıza bakmayın. Sizin en büyük zafınız malesef eşlerinizi kendinizin üstünde tutmanız Aileniz için çok fedakarlık yapmanız olmuş. Kendi paranızı bile allah bilir rahat rahat harcayamıyordunuz büyük ihtimalle ama kocanız sizin emeğinizi metresinize yedirmekte bir sakınca görmemiş. Boşverin hayatta ger şey bir tecrübe eşiniz gibi gereksiz bir varlıkta oğlunuzun doğmasına vesile olmak için hayatınıza girmek zorundaymış öyle düşünün. Çocuğumuda tek başına nasıl büyüteceğim diye düşünmeyin zaten kocanızın son bir yılda pek bir varlığıda yokmuş. Allah karşınıza hayırlı insanlar çıkarsın. İnsan yaşattığını yaşamadan ölmez demişler. Kocanız olacak adamda anlar çünkü metresi gibi kadınlardan eş olmaz anca yatak arkadaşı olur ilerde dediğiniz gibi evlenirlerse zaten ikisinede en büyük ceza o olur. Düşünsene aile kutsallığı bilmeyen iki insan ne kadar mutlu olur. Öyle otellerde kaçamak yapıp yatıp kalkmaya benzemez. Siz bu süreçte kendinizi dinleyin kendinize yatırım yapın eminim evliliğinizde aile bütçesi için kendinizden fedakarlık yaptığınız şeyler vardır onları yapın kendinizi şımartın. Annladığım kadarıyla üniversitede tanışıp okul bitincede evlenmişsiniz. Özgür bekar bir kadın olarak hayatınızı yaşayın. O adamdanda alabileceğiniz her türlü maddi varlığı alın. Bu sizin hakkınız sakın bu konuda gurur yapmayın onlar evladınızın geleceği ilerde pişman olursunuz yoksa.

Birgün beni bugün müdür Çoruma gönderiyor yarın geleceğim diye aradı. Orası sende değil ki neden gidiyorsun dedim yeni bir arkadaş alındı, ona işi öğretmeye gidiyorum dedi Müdürü göndermek istiyor, ama o isteksiz gibi davranıyor bana da. Ben de aynı dönem kış vakti , bi tarafta bebeğime sağdığım sütleri elime almış otobüsle işten eve gelme derdindeyim. Ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi geldi eve. Birkaç gün sonra bahsettiği gün kredi kartından Trabzon'da araç kiralama şirketinde işlem yapıldığını gördüm. Maillerini karıştırdım akşam iş çıkışı 19:00 uçağıyla gidiyor,ertesi sabah 5 te dönüyor. Yani sadece bir geceyi geçirmek için Trabzona gitmiş. Akşam olduğunda sen ne işler karıştıyorsun diye sordum, sonuna kadar inkar etti, en son çok bunalmıştım, ordaki arkadaşlarımla içmeye gittim, sen izin vermezdin diye sana söylemedim dedi. Konu yine bir şekilde kapandı, ben iyice şüphelrnmiştim, bir şeyler yakalamak için uğraşmaya başladım.Birgün bir telefon konuşmasını yakaladım, aşkım ,canım ,bebeğim, dün gece hamile kalmış olabilir misin, dün ne güzel yanında uyuyakalmışım,bugün ilaç alacak mısın gibi konuşmalar geçiyor, karşı tarafta boşanırsa evi bana vermemesi için dolduruşa getiriyor. Beni kimle aldatıyorsun dedim inkar etti, ne zamanki konuşmaları duydu öyle anlatmaya başladı. Aramızda hiçbir şey geçmedi,gönül ilişkisi değildi, sen beni çok ihmal ettin sadece dertleşiyorduk, kalbimde sen oldun o bir heyecandı bitti gitti, hamile misin benle ilgili olan bir şey değil kocası bebek istiyor o yüzden konuşulan bir şey diye saçmaladı. Sizin şirketten mi dedim hayır dedi. Yüzleştir o zaman beni dedim, direndi ,istemedi , sonucunda ertesi gün beni bir yere götürüp alelade, bakımsız bir kadınla oturttu. Bağırdım çağırdım kadın gitti. Ben tabi ki inanmadım, bu işin peşini bırakmadım. Kendisiyse işte yüzleştirdim, her şeyi anlattım temizlendim havasına girdi . aldattığı Kadının kim olduğunun peşine düştüm,şirket mailinden mesai dışında şirketteki Tuğçe adlı bir kıza açsana bi telefonu diye mail attığını gördüm. Şirket arkadaşlarıyla da açsana diye emir kipiyle konuşmaz. Özel mailinden başka bir gün hastane tahlil sonuçlarını yine aynı kızın mailine gönderdiğini gördüm. Telefon görüşmesinde kız bugün şurayı çalışacağım diye bir yerin ismini veriyordu. Sorup soruşturup o tarihte o bölgeyi kim çalışmış onu öğrendim. Her şey o kızı gösteriyordu. Kocam olacak adam Instagram'a bu kızla fotoğraflarını da eklemişti, yok dedim metresinin fotografını ekleyecek kadar da akılsız değildir, arkadaşıdır dedim bir türlü inanmak istemedim. Birkaç haftaya kalmadı eve 17 bin liralık kredi kartı borcu getirdi, evet cok açıldım farkındayım dedi, bunaltmamak için yine bir şey söylemedim , ödedik. Bizim hayatımızda eskiye göre her şey yolundaymış gibi görünüyordu, evde sıcacık bir ortam oluşmuştu, ben yemek hazırlıyor, o cocukla balkonda kitap okuyordu, ilgiliydi, evde kavga gürültü yoktu, dışarı çıktığımızda elele tutuşuyorduk, eve geldiğinde beni öpüyordu, şakalaşıyorduk ,geleceğe dönük planlar yapıyor,ramazan bitsin de söyle yapalım böyle yapalım diye planlar yapmaya başlamıştık, Ramazan bayrami için tatil satın almıştık. Bayramdan önceki pazar günü ben bayram alışverişi için dışarı çıkmıştım, o ise evde kadınla mesajlaşıyormuş. Mesajlarını yakaladım, bu defa canım , aşkım demiyorlar ama hala görüşüyorlar. Kadın bundan fotograf istiyor, neden böyle kızarmışsın beni görüp heyecanlandın mı diyor, bende şezlongta güneşleniyorum diyor kadın . O sırada kocasıyla kaşta tatildelermiş, hiçbir şey olmamış gibi Kocasıyla tatil yapıyor, bir yandan da sevgilisiyle konuşuyor. Resmen kadını dönüşümlü kullanıyor! Kadın beni soruyor, aralarında eğlenmek için lakap takmışlar demek ki , benim için "hatçe" nerde diyor. Kocam olacak adam da alışverişe gitti diyor. İşte bu gibi iğrenç yazışmalar geçiyor ve kadın en başından beri şüphelendiğim Tuğçe şirket ismiyle kayıtlı. Sorduğumda bütün mesajları silip öyle bir konuşma olmadı , kimseyle mesajlaşmıyorum, seni aldatmıyorum diye diretti, yani gözlerimle gördüğüm halde gözlerime değil onun yalanlarına inanmamı bekledi. En sonunda da işin içinden çıkamayınca benden boşanacakmış, boşanmıyorum ,deyip darp etti. Polise gidip şikayetçi oldum,darp raporu aldım,evden uzaklaştırıldı.

Sizi bu kadar ayakta uyutan insanlara bu şekilde merhametli davranmayın. Süründürün işlerinden oluyorlarsa da olsunlar çocuğunun rızkını sevgilisine yediren adam bu merhameti hakketmiyor..

Allah kurtarmış,kesinlikle acılarını dindirip yoluna devam et ve davandan vazgeçme bu bi onur meselesi..

X