İğrenç bir aldatma hikayesi

Her hafta yazıldı, bayramların ilk iki günü yazıyor ama yaz tatili ile ilgili bir şey var mıydı hatırlamıyorum
Peki boyle olmasini esiniz mi istedi yabi her hafta olmasini yoksa avukat direkt bu sekilde mi yazildi?
Bir her hafta derken haftasonu iki gun mu?
Kusura bakmayin cok soru sordum ama

Zamanla alakası yok bunun yıllarca aldatılıp anlamayan oluyor çünkü aldatan erkek her şeyine öyle güzel kılıf buluyor ki
Evet güvenince insan konduramıyor.öyle güzel saklayıp öyle güzel plan yapıyorlar ki.şok geçiriyor insan.anlamak mümkün değil.Allahım iyiki yardım ediyor.önemli olan fark edince güçlü durmak.sen de güçlü durdun ve bize de anlattın ki bu da sosyal bir sorumluluk biz de bilgilendik gözümüz açıldı.🙏🏻❤️

Size helal olsun.. Çok takdir ettim sizi.. Hiçbirseyi bahane etmeden, çocuğunuz için çok sağlıklı bir şekilde süreci sonuçlandırmanız ve böyle tiynette bir adamdan kurtulmanız kendinize yaptığınız en buyuk iyilik.. Sahte birlikteliktense, gerçek yalnızlık cok daha iyidir.. Sizin adınıza sevindim.. Umarım ileride doğru kişiyi ruh eşinizi bulursunuz ve çok mutlu olursunuz.. Bu hikayede haklı ve mutluluğu tek hakeden sizsiniz..

Bir de şunu düşünsenize bunlar sadece benim ortaya çıkarabildiklerim, kimbilir daha ne pislikleri oldu da haberim olmadı, ruhum duymadı. Belki de bu süreçte kadın hamile kaldı çocuk aldırdılar, belki de nasıl o kadının evinde buluştularsa benim evimde de buluştular, belki kadını yatağıma attı, kimbilir daha bilmediğim neler var. Öyle kötü bir zamandayız ki insanlar sırf macera için, heyecan için evliliğin kutsallığını yok sayıp bir başkasının altına yatabiliyor, çoğu insana göre o kadar normalleşmiş ki , benim ağzı açık izlediğim şey onların hayat biçimleri olmuş. İnsanlara karşı o kadar şüpheli o kadar güvensizim ki kaybolan o güvenimi, iyi niyetimi nasıl geri kazanacağım bilmiyorum, Ben ne o kadına ne de o pisliğe hakkımı helal etmiyorum, oğlumun da benim de vebalim onların boynunda olsun. Koynumdaki zaten yılanmış geçmişimiz var dememiş, sevdiğim dememiş, cocuğumun anası dememiş gözünü kırpmadan bana,oğluma ,yuvasına kıymış. Peki o kadın ? Bir kadın , kadına nasıl yapar bunu aklım almıyor? Hiç mi korkmaz Allah'tan,aynısı benim başıma gelir demez, hiç mi kendini yerime koymaz, hiç mi vicdanı sızlamaz. Kadın kadının nasıl düşmanı olabilir, haysiyetsiz bir erkek egolarını tatmin edip hem karımı idare ediyorum, hem metresim var diye gururlanırken bir kadın bile bile kendini nasıl kullandırabilir. Hem kendi yuvasını , hem de başka bir kadının yuvasını nasıl ateşlere atabilir. Çok şükür artık iyiyim ama o yaşadıklarımı ömrüm boyunca unutmayacağım, her hatırladığımda kalbim sızlıyor, bana yaşattıklarını yaşamadan ölmesinler, ikisini de Allah'a havale ediyorum

madem rezil olmaktan çok korkuyorlar ama eşlerinin ve çocuğun vebaline giriyorlar öyleyse rezil olmalılar. böyle bir durumda acıyan avınacak hale gelebilir. acınız çok büyük yüreğinize su serper bir nebze de olsa. dibi görmeliler bana kalırsa hem maddi hem manevi

Öncelikle çok geçmiş olsun.
İyi tarafından bakın, yaşınız genç önünüzde kocaman bir hayat var..
Ya çok sonradan öğrenseydiniz, ya bütün hayatınızı öyle bir insanla heba etseydiniz? Size tavsiyem meditasyona başlayın. Şu an çok kırgınsınız, öfkelisiniz, ve haklısınız da. Ama unutmayın kimse sizden değerli değil. Bu hisler sizi yalnızca hastalığa götürür, bu hisleri törpülemelisiniz, yönlendirmeli meditasyonlar yapın. Önünüze bakacaksınız, çocuğunuzu da sizi de çok güzel bir hayat bekliyor, endişelenmeyin. Ve unutmayın ki nasıl düşünürseniz öyle olur, ben şimdi ne yapacağım, bu çocuğu nasıl büyüteceğim, bir daha birini sevebilecek miyim diye düşünüp bunalıma girmeye hiç gerek yok inanın her şey çok güzel olacak siz bile şaşıracaksınız, yeter ki pozitif olun..

Bir de şunu düşünsenize bunlar sadece benim ortaya çıkarabildiklerim, kimbilir daha ne pislikleri oldu da haberim olmadı, ruhum duymadı. Belki de bu süreçte kadın hamile kaldı çocuk aldırdılar, belki de nasıl o kadının evinde buluştularsa benim evimde de buluştular, belki kadını yatağıma attı, kimbilir daha bilmediğim neler var. Öyle kötü bir zamandayız ki insanlar sırf macera için, heyecan için evliliğin kutsallığını yok sayıp bir başkasının altına yatabiliyor, çoğu insana göre o kadar normalleşmiş ki , benim ağzı açık izlediğim şey onların hayat biçimleri olmuş. İnsanlara karşı o kadar şüpheli o kadar güvensizim ki kaybolan o güvenimi, iyi niyetimi nasıl geri kazanacağım bilmiyorum, Ben ne o kadına ne de o pisliğe hakkımı helal etmiyorum, oğlumun da benim de vebalim onların boynunda olsun. Koynumdaki zaten yılanmış geçmişimiz var dememiş, sevdiğim dememiş, cocuğumun anası dememiş gözünü kırpmadan bana,oğluma ,yuvasına kıymış. Peki o kadın ? Bir kadın , kadına nasıl yapar bunu aklım almıyor? Hiç mi korkmaz Allah'tan,aynısı benim başıma gelir demez, hiç mi kendini yerime koymaz, hiç mi vicdanı sızlamaz. Kadın kadının nasıl düşmanı olabilir, haysiyetsiz bir erkek egolarını tatmin edip hem karımı idare ediyorum, hem metresim var diye gururlanırken bir kadın bile bile kendini nasıl kullandırabilir. Hem kendi yuvasını , hem de başka bir kadının yuvasını nasıl ateşlere atabilir. Çok şükür artık iyiyim ama o yaşadıklarımı ömrüm boyunca unutmayacağım, her hatırladığımda kalbim sızlıyor, bana yaşattıklarını yaşamadan ölmesinler, ikisini de Allah'a havale ediyorum
Herşeyden önce dik duruşunuzdan ötürü sizi ayakta alkışlamak istiyorum. İşte evlatlarin, tam da böyle demir gibi, kaya gibi, taş gibi analara ihtiyacı var. Bu duruşunuzu bozmayin ve unutmayın ki kimse sizden ve evladinizdan daha değerli değil. Siz birbirinize yetersiniz.

Nasıl olur diye baya bi sorgulamışsın...Vicdandan bahsetmişsin...Kadını erkeği yok bu işin bazılarında cinsel açlık olunca her şey vız geliyor...

Senin eşinde baya bi cinsel açlık varmış...Doygun olsa kalkıp masraf ve yorgunluk yapıp 1 gece zevk için Trabzon'a gitmek istemezdi kesinlikle...Müthiş bir cinsel açlık ve bu açlığına karşılık veren bi kadın bulmuş...Ama aynı zamanda tabir bulamıyorum yanlış bişey de demek istemem ama nasıl derler bu açlık tam bir abazalık ve aptallık seviyesindeymiş..Cinsel hayatınızı bilemeyiz ama muhtemelen cocuktan sonra azalmıştır ve o da belli ki bu işe çok düşkün..

Evli bi.kadınla bunu yaşamasına, kocasıyla paylaşmasına şaşırmıssın ama işin ucunda ciddiyet yoksa tek dert cinsel doyum ise erkek için karşıdakinin medeni durumu önemli olmuyor, sonuçta ben de evliyim eşit şartlar demiştir veya ikisi de birbirlerine eşleriyle yatak hayatlarının olmadığını falan söylemişlerdir..

Sen belirtmişsin asla aldatmaz diyenlerdenmişsin o yüzden şüphelenmemiş hiçbişeyi takip etmemişsin 1 yıl...Güvenin varmış...Ama bence cinselliğin azalması ve tel şifresi vs bunlar direkt göstergeymiş..

Ama bu kadının aynı zamanda eşinin egosunu da tatmin eden biri olduğunu düşündüm aksi halde o kadar uzun sürmez doğum gününde yanında olmazdı...Kesinlikle egosuna da hitap etmiş...Erkekte aşk dediğin nedir ki, egolarını tatmin etmesi, yanında rahat hissetmesidir...

İnsan kocasından onceden de bu tur sey gormus olsa belki bu kadae buyuk travma olmaz ama sen hiç beklemediğin için yıkıldın...
Umarım en zararsız sekilde atlatır en mutluları sen olursun...

Ama ben olsam donuna kadar alır işinden ederdim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Konunuzun başındayım. 2 senelik ilişkim bitti konu da açtım bu hafta zaten. Hiç beklemedigim bir anda sozlendim dedi ve gitti. Şu an çok mutlular. Acaba siz şu an atlatabildiniz mi bu acı duyguyu ve enayi hissetmeyi ? Konunuzun tamamını okuyacağım bu arada

Of nolur konu sahibi gelsin ve oğlumun vebalini almak işte böyle olur deyip o iki şerefsiz ile ilgili bir sürü kötü şey anlatsin
Aynen merak ediyorum atlatbildi mi diye ? Benim de atlatmaya ihtiyacım var. Bu konuyu geçen sene ilişkim varken okumuştum. Aynısını yaşayacağımı bilmeden. Tesadüfen şimdi yine okudum yine üzüldüm resmen acısını içimde hissettim

Of nolur konu sahibi gelsin ve oğlumun vebalini almak işte böyle olur deyip o iki şerefsiz ile ilgili bir sürü kötü şey anlatsin
Evi arabayı alıp defetmiş en son başından pislik herifi. Okudum da şimdi onun bütün yazdıklarını. O kadından da tepiği yemiştir inşallah, çok amin.

Çok üzülerek empati yaparam okudum. Büyük geçmiş olsun umarım simdi oglunla çok daha iyisindir herseyi unutmasan da atlatmış hayatina sıfırdan başlamışsındır.

Konuyu şok içinde okudum empati yaptım ben bu kadar iyi niyetli olamazdım sadakatsiz dizisi geldi aklıma yuva yıkanın yuvasını olmaz olmayacakta Rabbım size ve yavrunuza mutluluk dolu bir yaşam versin karşınıza sizi hak eden bir insan cikar insallah o pisliklerde birbirlerine boynuz takip gezerler ömür boyu Allah yiyecek ekmege muhtaç etsin böyle insanları

Konuya nerden başlayacağımı bilmiyorum. Tahminimce 1 yıldır ayakta uyutuluyormuşum. O kadar kırgın,üzgün,tükenmiş durumdayım ki . Bir hafta geçti ama acım hiç azalmıyor.
Eşimle 4 yıllık evli , 8 yıllıkta birlikteliğimiz vardı. Çocuk olana kadar her şey iyiyken çocuk 1 yaşına geldikten sonra, eve geç gelmeye, konuşmamaya, yatmamaya, beni sürekli terslemeye başladı . Telefonundan aşk sözleri, sevgiliye şiirler, koç ve ikizler burcunun cinsel uyumu gibi bir şeyler arattığını yakaladım , hepsini birer bahane bulup geçiştirdi.o gözümde o kadar saf , temizdi ki yalanlar söyleyeceğine hiç ihtimal vermedim, herkesin imrenerek baktığı bir evlilikti.üniversiteye gider gitmez gözüm onla açılmıştı, nasıl ona ihanet benim için çok uzak bir düşünceydiyse o da aynısını düşünür sanardım. Sırayla telefona şifre koymaya, alyans takmamaya, bebeği bile dışlamaya başladı.
Bizimki bir aşk evliliği olduğu,beni ne kadar cok sevdiğini bildiğim için asla aldatmaz dedim. Ne kadar safmışım! Sonra boşanma kelimesi ortaya atıldı, boşanalım , ya da ben ayrı eve cıkayım,biraz ayrı kalalım demeye başladı. Daha bir kaç hafta öncesine kadar hiçbir sorunumuz olmadığı için kabul etmedim sen bunalmıssın dedim, bir sorunumuz yok neden boşanıyoruz, boşanırsak bu cocuk ne olacak dedim . Ben de bu sürede hem iş hayatıyla uğraşıyor, hem onu bunaltmamak için tek başıma çocuğun sorumluluklarını almıs debeleniyor, bir taraftan da gel evlilik terapistne gidelim gel tatile çıkalım diye çırpınıyordum. Hiçbir şeye karşılık vermiyordu.

Birgün beni bugün müdür Çoruma gönderiyor yarın geleceğim diye aradı. Orası sende değil ki neden gidiyorsun dedim yeni bir arkadaş alındı, ona işi öğretmeye gidiyorum dedi Müdürü göndermek istiyor, ama o isteksiz gibi davranıyor bana da. Ben de aynı dönem, bi tarafta bebeğime sağdığım sütleri elime almış otobüsle işten eve gelme derdindeyim. Ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi geldi eve. Birkaç gün sonra bahsettiği gün kredi kartından Trabzon'da araç kiralama şirketinde işlem yapıldığını gördüm. Maillerini karıştırdım akşam iş çıkışı 19:00 uçağıyla gidiyor,ertesi sabah 5 te dönüyor. Yani sadece bir geceyi geçirmek için Trabzona gitmiş. Akşam olduğunda sen ne işler karıştıyorsun diye sordum, sonuna kadar inkar etti, en son çok bunalmıştım, ordaki arkadaşlarımla içmeye gittim, sen izin vermezdin diye sana söylemedim dedi. Konu yine bir şekilde kapandı, ben iyice şüphelrnmiştim, bir şeyler yakalamak için uğraşmaya başladım.Birgün bir telefon konuşmasını yakaladım, aşkım ,canım ,bebeğim, dün gece hamile kalmış olabilir misin, dün ne güzel yanında uyuyakalmışım,bugün ilaç alacak mısın gibi konuşmalar geçiyor, karşı tarafta boşanması, evi bana vermemesi için dolduruşa getiriyor. Beni kimle aldatıyorsun dedim inkar etti, ne zamanki konuşmaları duydu öyle anlatmaya başladı. Aramızda hiçbir şey geçmedi,gönül ilişkisi değildi, sen beni çok ihmal ettin sadece dertleşiyorduk, kalbimde sen oldun o bir heyecandı bitti gitti, hamile misin benle ilgili olan bir şey değil kocası bebek istiyor o yüzden konuşulan bir şey diye saçmaladı. Sizin şirketten mi dedim hayır dedi. Yüzleştir o zaman beni dedim, direndi ,istemedi , sonucunda ertesi gün beni bir yere götürüp alelade, bakımsız bir kadınla oturttu. Bağırdım çağırdım kadın gitti. Ben tabi ki inanmadım, bu işin peşini bırakmadım. Kendisiyse işte yüzleştirdim, her şeyi anlattım temizlendim havasına girdi . aldattığı Kadının kim olduğunun peşine düştüm,şirket mailinden mesai dışında şirketteki Tuğçe adlı bir kıza açsana bi telefonu diye mail attığını gördüm. Şirket arkadaşlarıyla da açsana diye emir kipiyle konuşmaz. Özel mailinden başka bir gün hastane tahlil sonuçlarını yine aynı kızın mailine gönderdiğini gördüm. Telefon görüşmesinde kız bugün şurayı çalışacağım diye bir hastanenin ismini veriyordu. Sorup soruşturup adı geçen yeri kim çalışıyor onu öğrendim. Her şey o kızı gösteriyordu. Kocam olacak adam arkadaş ayağına Instagram'a bu kızla olan fotoğraflarını da eklemişti, yok dedim metresinin fotografını ekleyecek kadar da akılsız değildir, arkadaşıdır dedim bir türlü inanmak istemedim. Birkaç haftaya kalmadı eve 17 bin liralık kredi kartı borcu getirdi, evet cok açıldım farkındayım dedi, bunaltmamak için yine bir şey söylemedim , ödedik. Bizim hayatımızda eskiye göre her şey yolundaymış gibi görünüyordu, evde sıcacık bir ortam oluşmuştu, ben yemek hazırlıyor, o cocukla balkonda kitap okuyordu, ilgiliydi, evde kavga gürültü yoktu, dışarı çıktığımızda elele tutuşuyorduk, eve geldiğinde beni öpüyordu, şakalaşıyorduk ,geleceğe dönük planlar yapıyor,ramazan bitsin de söyle yapalım böyle yapalım diye planlar yapmaya başlamıştık, Ramazan bayrami için tatil satın almıştık. Bayramdan önceki pazar günü ben tatil alışverişi için dışarı çıkmıştım, o ise evde kadınla mesajlaşıyormuş. Mesajlarını yakaladım, bu defa canım , aşkım demiyorlar ama hala görüşüyorlar. Kadın bundan fotograf istiyor, neden böyle kızarmışsın beni görüp heyecanlandın mı diyor, bende şezlongta güneşleniyorum diyor kadın . O sırada kocasıyla kaşta tatildelermiş, hiçbir şey olmamış gibi Kocasıyla tatil yapıyor, bir yandan da sevgilisiyle konuşuyor. Resmen kadını dönüşümlü kullanıyor! Kadın beni soruyor, aralarında eğlenmek için lakap takmışlar demek ki , benim için "hatçe" nerde diyor. Kocam olacak adam da alışverişe gitti diyor. İşte bu gibi iğrenç yazışmalar geçiyor ve kadın en başından beri şüphelendiğim Tuğçe şirket ismiyle kayıtlı. Sorduğumda bütün mesajları silip öyle bir konuşma olmadı , kimseyle mesajlaşmıyorum, seni aldatmıyorum diye diretti, yani gözlerimle gördüğüm halde gözlerime değil onun yalanlarına inanmamı bekledi. En sonunda da işin içinden çıkamayınca benden boşanacakmış, boşanmıyorum ,deyip darp etti. Polise gidip şikayetçi oldum,darp raporu aldım,evden uzaklaştırıldı.
Kadının zavallı kocasına ulaşmak istedim, bir taraftan da doğru mu yapıyorum ya bana inanmazsa, karımı neyle suçluyorsunuz derse, başıma bela alırsam diye düşünüyorum. Adamı aradım kaşta tatildelerdi ,bildiklerimi, kanıtlarımı, her şeyi paylaştım, neyse ki şahit olduğum her şeyi delil niteliğinde kayıt altına almıştım. O da büyük bir yıkım yaşadı ,karısıyla konuştuğunda itiraf etmiş, ama aramızda cinsellik geçmedi demiş. Ertesi gün apartopar kaştan buraya döndüler. Kocasıyla bir de yüzyüze oturduk, bütün parçaları birleştirdik, hamile misin konuşmalarının geçtiği hafta adam şehir dışındaymış. Yani kadın kocam olacak yılanı evine attı. Trabzon olayının olduğu gün de kızın trabzonda toplantısı varmış, aynı gün kızın doğumgünüymüş , o pislikte kadına doğumgünü sürprizi yapmak için taa oraya gidiyor. Çok zoruma gidiyor, hadi beni düşünmüyorsun ama küçücük bebeğinin rızkından çalıp onu ilgisiz, babasız bırakıp zamparalık peşinde koşmak nasıl bir vicdan? Biz iki aldatılan elimizdekileri birleştirip avukatın yolunu tuttuk, avukat ağır kusur içerdiğinden ev,araba, tazminat, nafaka her şeyi alabileceğimi söyledi, diretirse araç takip sistemi ve trabzondaki mobeselerden her şeyin ortaya cıkacağını, bir de işlerinden olacağını söyledi. Ama bu bile öfkemi dindirmeye yetmiyor. Ogünden beri çocupumuzu görmüyor. Parka, dışarı götürüyorum ,aileleri görüyorum, Allahım bir ömür nasıl alcm bu cocuğun sorumluluğunu, tek başıma nasıl yetiştircm yavrumu, boynu bükük kalmayacak mı diyorum. Sonra böyle onursuz bir babası olacağına hiç olmasın diyorum. Bi taraftan hala bunu bize nasıl yaparsın, nasıl kıydın diye içimde onu sorguluyorum, 1 yıldır nasıl bir senaryonun içindeymişim, nasıl fark etmemişim diye kendime kızıyorum, yapılanlar, konuşmalar, inkarlar aklıma geliyor tiksiniyorum
Şu an ikisi de bize ev kaptırmamak için inkar ediyor, öyle bir şey olmadı diyor. Hatta benim için o şizofren, deli uyduruyor, söylediklerine takılmayın diyorlarmış.
Şirkette böyle bir şeyin yaşandığı bilinse işlerinden atılır , bir dahada bu sektörde yüz kızartıcı suçtan iş bulamazlar. Ben de ikinizi de şirkete şikayet edeceğim dedim ama sonra çocuğumun babası diye vazgeçtim. Ekmeğinden etmek istemedim. Doğru mu yaptım bilmiyorum ama yapmayacağım, işlerinden etmeyeceğim. Onlarında da en büyük korkusu iş yerine rezil olmak, işlerinden olmak, o yüzden şimdiden yakın arkadaşlarına diyorlarmış eşim şizofren böyle böyle şeyler uyduruyor diye.

Annesi ve babasını severdim, onlar da beni severdi. Hatta şüphelendiğim dönemde arayıp dertleşmekten annesi kendi annem, babası kendi babam olmuştu. Bu süreç onlarla ilişkimi de güçlendirmişti. Annesiyle hergün konuşurduk o dönem dert ortağım olmuştu. İkisi de sen şüphelerinde haklıysan biz senin arkandayız, onu kapımızdan içeri sokmayız dediler. Şimdi her şey ortaya çıkınca ise beni , kendi kanlarından torunlarını yarı yolda bırakıp, bütün pisliğine rağmen yine ona kol kanat açtılar. Onlar tarafından da kazık yemek ayrı bir yıkım oldu. Ben mi çok safım insanlar mı çok kötü anlayamıyorum artık.

Bir kadın evli olduğu halde başka bir adamın altına nasıl yatar,midesi nasıl kaldırır. Koynumdaki yılan ona zaten bir şey demiyorum. Her şey apacık ortadayken inkar etme, çirkeflesme,karalama ya bunlar? Bir insan kendini bu kadar mı düşürür , bu kadar mı rezil eder.Çok mu sevmiş o kevaşeyi? Şimdi alsın kocasının tepe tepe kullandığı, birgün kendisinin öbür gün kocasının dönüşümlü s.....i rezil mahluğu telli duvaklı gelin olarak alsın. Bakın bu şizofren değil anamın ak sütü gibi lekesiz bi kadın “tam bana layık” diye....

Ben küçücük bebeğimle iğrenç bir aldatma hikayesiyle gencecik yaşımda çok büyük bir yıkım yaşadım, hala atlatamayacağım gibi geliyor. Oğlumu pedagoga götürüyorum, sadece onun için bir an önce toparlanmak istiyorum. Onca yılımı verdiğim adamdan ise nefret ediyorum, tiksiniyorum, Herkes yaşın genç ,bu adam zaten sana layık değil seni sevecek biri çıkacak karşına, oğluna onun yapmadığı babalığı yapacak diyor.senin hayatında değişen tek şey bi asalağı hayatından cıkarmış oldun diyorlar ama ben artık kime nasıl güveneveğim,birini nasıl seveceğim, yaralarımı nasıl kapatacağım, o pisliklerin yaptıklarını nasıl hazmedeceğim, nolur söyleyin atlatacağım değil mi ağlayanın ahı kimsede kalmayacak, bir gün çıkacak değil mi
Bebeğim bak hepimiz en çok güvendiğimiz yapmaz dediklerimiz tarafından hançerleniyoruz... Öncelikle olayları olduğu gibi tüm gerçekliği ile kabul et.. Hislerine güven.. Bir yapan bir daha yapar ki bu zaten ar damarı çatlamış seni artık ayak bağı olarak görüyor... Bu çirkef ten bir an önce kurtul
Unutma senin evladına en iyi sen bakarsın

X