Ihlamurlar Altında (Kanal D)

ben bu dizinin hayranıyım bir an olsun bile gözümü kırpmadan izliyorum..
lütfen kavuşturuz şu filizle yılmazı lütfen ama:Roflol:

valla canım bende hayranlıkla izliyorumdum halada izliyorumda artık bitsin diyorum çünkü uzatıyorlar uzatıkça yeni konu bulamıyorlar neyse son bikaç bölüm inşallah final güzel olur:teytey:

KIZLAR BEN 76 BÖLÜMÜ ÇOK MERAK EDİYORUM BAKMADIĞIM YER KALMADI MERAKTAN ÇATLIYCAM BU FREGMANI İZLEYEMİYOMMMsenağlama

Önemli birşey yok zaten çingene. Yılmaz ağam Filiz'ine koşuyor. Birkaç kare birlikte görünüyorlar. Sonracığıma nişanlanıyorlar. Sonracığıma Ömerle Feridenin bayağı bir yakınlaştığını görüyoruz. (Anladın sen anladın.)En son karede de Yılmazla Filiz arabadayken Cem psikopatını görüyor. Ve kanımca kaza geçiriyorlar.

Ya Valla şimdi Dahada Meraklandim Y Filizce Nişanmi Takiyor Ayyyy Ya çok Sevindim Ya Peki Bu Cem Neren çikti Kza Falan Ya Daha Fazla Uzamasini Istemiyorum Kavuşsunlar Ya Inşalah Diznin Sonu Kötü Bitmez

Ya Yilmaz Kaza Yapti Ya şimdi Bidaha Yaparlarsa Pekbi Heyecan Kalamz Yaaa

allahım ya şu filizle yılmaz temelli bi kavuşsalardıı
o filizin üzülmesine artık dayanamıorum walla yazık aylardır mutsuz :asigim::çok üzgünüm:
yine zavallımın yüzü gülemicek heralde :1no2:

ya evet artık barışsınlarda disi bitsin valla bana dert oldu yazık yaaaaaaaa

75.bölüm özeti

--------------------------------------------------------------------------------

Aslı, Yılmaz’dan vazgeçecek mi?

Aslı, Filiz’in bebeğinin Yılmaz’dan olduğunu öğreniyor. Ve Düğün hazırlıkları yapan Aslı’nın bundan sonraki kararı merakla bekleniyor.
Filiz’in mutluluğu ellerinden kayıp giderken, Handan ve Ömer’in içleri kan ağlamaktadır. Yılmaz, Aslı’ya dönüp dönmemesi konusundaki kararı Filiz’e bırakır. Yılmaz kederli gözlerle, Aslı’nın heyecanla nikaha hazırlanışını izler. Şanssızlıklar, Feride’yle düşledikleri mutlu yuvayı kurmak için canını dişine takıp çalışan Ömer’in peşini bırakmaz.

Aslı, Filiz’in bebeğinin Yılmaz’dan olduğunu öğrenir. Bebek, geleceğini Yılmaz’la evlilik hayalleri üzerine kuran Aslı’nın, tutkuyla sevdiği adamdan vazgeçmesine yetecek mi?

Tam türk film tadında devam ediyor dizi..
Yılmaz(Bülent inal)İçinde izlenir be dizi , ne kadar artık baydıysalarda..

ya kizlar ben bu diziyi cok severek izliyorum yalniz bazen evde olmadigim
icin internet üzerinden izliyordum eskiden simdi kanal d nin sayfasindan
baska bir sayfaya link veriolar yani ordan izlenmiyor artik.
baska bir imkanini bilen varmi bu diziyi internetten izlemek icin:uhm:

ya kizlar ben bu diziyi cok severek izliyorum yalniz bazen evde olmadigim
icin internet üzerinden izliyordum eskiden simdi kanal d nin sayfasindan
baska bir sayfaya link veriolar yani ordan izlenmiyor artik.
baska bir imkanini bilen varmi bu diziyi internetten izlemek icin:uhm:

youtube'dan izleyebilirsn dizi verildigi gunun ertesi gunuyerimseniben

aa bu hic aklima gelmemisti sagol:1rolleyes:
tv gibi olmaz ama idare etcez artikin napalimyerimseniben

[youtube]3oYDUDuEhZ8[/youtube]

:Roflol::Roflol: Dağ evinde doğuruyo kız yaaa.

ne oldu dizide be evlencekti yılmaz bi ara tam arapsaçı oldu fisfisfis

Filiz ölmez bence Yılmaz da öldü gibi gösterdiler ölmedi.Cem ölecek ama bence önce çocuklarını kaçıracak sonra da Yılmaz onu bulup öldürecek diye yazdım sonunu :Roflol::Roflol::Roflol:

Filiz ölmeyecekmiş,78.bölümdede filizle yılmaz evleniyormuş:teytey:

X