Ihlamurlar Altında (Kanal D)

Yılmaz, Cem’e karşı savaş veriyor

Filiz, Cem’i görmenin dehşeti içindedir. Yaşadığı korku ve paniğin etkisiyle sancıları başlar. Sevdiği kadına daha yeni kavuşan Yılmaz, hayatları tehlikeye giren Filiz’i ve bebeğini kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girer.
Yılmaz, Filiz ve bebeği yaşatmaya çalışırken, Cem hala bir hayalet gibi onların çevresinde dolaşmaktadır.
Cem, Filiz ve Yılmaz’ın bebekleriyle birlikte mutlu bir aile kurma hayallerine engel olmak için elinden geleni ardına koymayacaktır.
Müstakbel gelinini özel bir davette dans ederken gören Handan’ın, Feride’ye karşı tutumu değişir.
Feride dansı bırakmaya karar verir. Ancak, ne kadar büyük bir batağa saplandığının farkında olmayan Feride’yi kötü bir sürpriz bir beklemektedir. Genç kadın kurtulmaya çalıştıkça daha da dibe çöker.
Annesinin muhalefetine rağmen sevdiği kadına sahip çıkan Ömer, Feride’yi affetmesi hiç de kolay olmayacak bir durumda görür.

Ihlamurlar Altinda 78. Bölüm Fragmani

[youtube]yzLZXXBxJgU[/youtube]

Ay fıtık olucam ben bu diziden.

artık ıyıce uzattılar.ozellıkle su cem olayı ıyıce abattılar.hapısten bıle kactı.ortada ne polıs var ne bısey.fılız gordum dıyor.yılmaz arastırmıyor falan.cok bozuldu artık

Bülent manyağı seniiiyerimseniben

Ayy o benim olsun milyarca borcum olsun..:eek:
kara kaşına kara gözüne hayranım adamın ya.:eek:
Sevgilimde onun gibi bıyık bırakmış , kıskançlığından ne yapacağını canım ya..
Ama harbi yakışıklı adam , zaten tubayla aynı sene doğmuşuz ama şans ondan yana olmuş , yanarım yanarımda buna yanarım ya..:çok üzgünüm:
Adam beni göremeden , çekip gidecek bu dünyadan:çok üzgünüm:

Yılmaz ile Filiz, Cem’in tehdidi altında...
Cem, Yılmaz ile Filiz’in hayatına yeniden girerek, onların geç de olsa yakaladıkları mutluluğa gölge düşürüyor.

Yılmaz ve Filiz, mutluluğu yakaladıkları ve tam bir aile oldukları sırada, Cem yeniden karşılarına çıkar. Yılmaz’ın, bundan önceki bütün hamlelerini boşa çıkarmasını içini sindiremeyen Cem, onları cezalandırmak için bebeği almaya kararlıdır.

Yılmaz, üzülmesini istemediği için Filiz’den, Cem’in niyetinin bebeği kaçırmak olduğunu gizler. Filiz bu gerçeği öğrendiğinde şoke olur. Korku ve dehşet içindedir.

Cem bebeği onlardan almak için her yolu deneyecektir.

Feride işi bırakmak istediğinde, menajerinin tazminat tehdidi ile karşı karşıya kalır. Menajeri son bir işe çıkması karşılığında sözleşmeyi yırtıp atacak, Feride’yi azat edecektir.

Feride’yi takip eden Ömer, onu içine sindiremeyeceği bir ortamda görür. Ömer, kendisini Feride’yle ilgili daha da kötü bir haberin beklediğinden habersizdir.

alıntıdır

[youtube]IdQNmdK-ivY[/youtube]

Yav bir türlü yüzleri gülmedi şu aşıkların.. Öffff bana bıkkınlık geldi. Neyseki son 2 bölüm.:bbo:

Filiz ortadan kayboluyor

Yılmaz, Cem’in atölyedeki yangını hedef şaşırtmak için çıkardığını anlar. Cem’in asıl niyeti bebeği kaçırmaktır. Yılmaz, Filiz’i ve bebeği korumak için yanlarına koştuğunda, perişan haldeki Filiz’i bulur.
Başlarına gelen felaketten Yılmaz’ı sorumlu tutan Filiz, ona hem bugünün hem de geçmişin hesabını sorar. Yılmaz kendini affettirmek için her yolu deneyecektir.
Cem, elindeki kozu kullanarak Filiz’i kendisiyle buluşmaya mecbur bırakır. Filiz’in ortadan kaybolması ile Yılmaz iyice yıkılır.
Ömer’le yolları ayrılan Feride, eski hayatına dönmeye karar verir. Ama çok geçmeden oraya da ait olmadığını anlar. Ömer’den, beklediği ümit ışığını alamayan Feride, kendine yeni bir hayat kurmaya karar verir.
Yılmaz, uzun süren bir çabanın ardından Filiz’i bulur. Ancak hasta ruhunun esiri olan Cem’in onları rahat bırakmaya niyeti yoktur.

Daha bitmedimi bu dizi:1shok:
Ana geçen izleyememiştim:bbo:
Ama ben geçen hafta son bölüm sanıyordum:uhm:
O bu değilde bu dizi bu hızla devam ederse , Bülent İnal için bile izlemiyecem offf offf yasenağlama

Daha bitmedimi bu dizi:1shok:
Ana geçen izleyememiştim:bbo:
Ama ben geçen hafta son bölüm sanıyordum:uhm:
O bu değilde bu dizi bu hızla devam ederse , Bülent İnal için bile izlemiyecem offf offf yasenağlama

Haftaya bitiyor şekercim. Tam kanserlik bir dizi. Ama izledik işte ilk başta şimdi de sadık izleyici rolü çiziyoruzyerimseniben

Bülent İnal ne dadlı yasenağlama

Dizinin ilk bölümleri daha hoş ve güzeldi.. Hiç değilse o zaman hissedilebiliyordu aşkları ama son bölümde iyice sıktılar..
Tabi Bülentcik hariç:asigim:

Offff artık bitsin de dizi kına yakıcam yaaa,Cem belasını görmeyiz bari artık.Filiz ağlaya ağlaya bir hal oldu,sıktılar artık.Lütfen mutlu son artık yaaa..

X