İki kişi arasında kalsaydınız ne yapardınız?

Evet insan 1.5 sene birşeyler paylaştığı insanın üzülmesine dayanamıyor demekki. Benki beni tanıyanlar arasında duygusuz diye tanımlanırken kalkıp duygu yapıp acıdığım için barıştıysam herkesin aynı şeyi yapıcağını düşünüyorum. Gerçekten karşı karşıya kaldığım sözler fazlasıyla etkiledi
Ha böyle uzulmeyecek yani sevilmedigini bile bile, sırf acidigin icin döndüğün biri olarak.

sürekli kavga edip ayrılık yaşıyorsan demekki birbirinize göre değildiniz ve bitmişti.
ne güzel önüne de bakıyormuşsun, eskisiyle barışmak niye?
barışma, ne yapacak ki kendine?hangi erkek bir kadın için canına kıymış bıraksana lütfen..
yalnız bundan sonra seni çok zor bir süreç bekliyor zira ilişkiniz boyunca bu yeni sevgili durumu sürekli başına kakılacak..
dahası içinin kıpır kıpır ettiğiyeni çocugu tanıma fırsatını da kaçırdın o da sana asla güvenmez artık.

Ah bu vijdan merhamet ah ...
Keşke erkeklerde de biraz merhamet ve vijdan olsa... Yavaş yavaş soğut kendinden canım...

sürekli kavga edip ayrılık yaşıyorsan demekki birbirinize göre değildiniz ve bitmişti.
ne güzel önüne de bakıyormuşsun, eskisiyle barışmak niye?
barışma, ne yapacak ki kendine?hangi erkek bir kadın için canına kıymış bıraksana lütfen..
yalnız bundan sonra seni çok zor bir süreç bekliyor zira ilişkiniz boyunca bu yeni sevgili durumu sürekli başına kakılacak..
dahası içinin kıpır kıpır ettiğiyeni çocugu tanıma fırsatını da kaçırdın o da sana asla güvenmez artık.
Bencede sürekli başıma kakılıcak. İkinci çocuk sürekli içimizde olan biri düşünün babanemden dedeme kadar tanıyıp aynı ortamda bulunabiliyor. Sürekli karşıma çıkıcak bir insan. Bu da barıştığım çocuğu rahatsız ediyor ve şimdiden aklı kalmaya başladı

Ah bu vijdan merhamet ah ...
Keşke erkeklerde de biraz merhamet ve vijdan olsa... Yavaş yavaş soğut kendinden canım...
Öyle yapıcam soğutmak değilde. Bu zamana kadar kendimden ödün verdiğim şeyleri artık yapmıcam. Kendimi üzerek onu mutlu etmicem. Bu da onu rahatsız edicek bi süre sonra kendi ayrılmak isticek

Bugün barıştığım eski sevgilimle buluştum. Ayrılmak için herşeyi gerçeğiyle söylemek için. O tabi herşeyi düzeltebilicez umuduylaydı. Vicdan yapıp barıştığımı, sonra pişman olduğumu ve bir çok şeyi söyledim. Üzüldü tabi direndi ayrılmamak için. En sonunda ne kadar kararlı olduğumu anladı ve bana hak vermek zorunda kaldı. Bir daha kesinlikle aramıcağı için yemin etti ve telefonunu denize fırlattı. Böyle saçma davranışların yüzünden aklım sende kalıyor dedim. Senden soğumam için hani böyle aklımda beni seven köpek gibi aşık olan biri olarak kalmaman gerek dedim. Ve biz çıkarken yediği iki haltı anlattı. Sağolsun çok yardımcı oldu. Hala şoktayım kendimden beklerdim ondan beklemezdim. Bir kere daha insanların ne kadar severse sevsin yanlış şeyler yapabildiğini gördüm.

Arkadaşlar 1.5 senelik bi ilişkim vardı. Sürekli kavga ediyor ayrılıyorduk. Yine kavgalı bi dönemimizde arkadaşımın yakın arkadaşıyla aynı ortamda bulundum ve ondan sonraki karşılaşmalarımızda çocuktan hoşlandığımı farkettim. Onunda benden hoşlandığını öğrendim. Tabi bu süre içinde 1.5 senelik ilişkimi bitirmiştim. Ama karşı taraf hiç vazgeçmiyor sürekli mesaj atıyor rahatsız ediyordu. Yeni biri daha cazip gelmişti o yüzden geriye dönmek eski sevgilimle barışmak istemedim. Sonra o çocukla çıkmaya başladık vakit geçirdik. 1 hafta kadar cıktık, eski sevgilim aradı ve ona gerçeği söyledim çok kötü oldu ağlamaya başladı inanmıyorum sevgilin olamaz diye. Onun o konuşmaları ve halinden sonra bende ağlamaya başladım ve ona haksızlık ettiğimi düşündüm. Çok kötüydü ve kendine bir şey yapabilicek kadar seviyordu beni. Vicdanım el vermedi ve çocuktan ayrılıp eski sevgilimle barıştım. Ama hala aklım fazlasıyla karışık. Duygularımlamı yoksa mantığımlamı hareket ediyim napiyim bilmiyorum. İki taraf arasında kaldım. Olmam dediğim durumlar içerisindeyim gerçekten büyük konuşmamak ve kınamamak gerekiyormuş. Akıl, fikir verirseniz sevinirim. Çünkü benimki artık yetmiyor gerçekten.
bir taraf seç o ben olayıımmm diye bir şarkı vardı o geldi aklıma :KK57:

Bence sevdiğine emin olmadığın biri sevemezsin. Kimseye acıdğın için birlikte olma acıncak hale gelirsin. En ufak tartışmada ben senin beni sevdiğin için yalvardığın için ilişkimi bitirdim diye yer kafanı ben söyleyim. ya o olsaydı diye geçer aklından..Ayrıca daha önce kavga edp sevgini bitiren birisi başına kakmayacağı ne malum .. sağlıksız bir durum görüyorum ben geri dönüşünü umarım yanlış bir algı yaratmıştır bende okuduklarım:/

X