Kimseye anlatamiyorum.

Kizlar lutfen yardim edin, ne yapacagim?

• Iliskini bitir,kafani topla

OY: 23 63,9%
  • Guzelim iliskini mahvetme

OY: 14 38,9%

• Ankete Katılan
    36
biriyle beraberken aklına başkasını alabiliyosan o kişiyi sevmiyosndr sadece takıntı ettgn icn hoşlanmışsndr.. Digeri icin bişey diyemicem o snn terchn

Ohooo sen benim eşimin "sana göre " etik değerlere ne kadar aykırı olduğunu bilsen
xenforo-smilies-kk48.gif

Öncelikle düşünceni değiştir. O mu olsun bu mu deme. Tek başına sadece şu anda hayatında olan sevgiline olan hislerini düşün ölç tart. İşte budur diyeceğin adam o mu? Ki gönlün az da olsa başkasına kaydı ise değildir. Eğer sen de sonuçta onun doğru insan olmadığına inanırsan ayrıl. Tamamen bitir. Kafanı topla ve sonra eski sevgilinin yakın arkadaşı ile görüş.
Yani onun kimin arkadaşı olduğu hiç önemli değil ama senin şu anda hayatında birinin olması önemli

Ayran gonulluluk sizinkisi sanki. Kesinlikle etik degil sakin kalkışmayin oyle bir seye. Maskara olursunuz. Erkekler arasinda sozsuz kuraldir bu.

Hepsini aklınızdan ve hayatınızdan çıkarmakta bir çözüm olabilir.. Eğer gönlünüz dolu olsaydı bilirdiniz zaten..

Bu nasıl bir kalptir kaç odası kaç salonu var ki her birine birilerini sığdırmaya çalısıyorsunuz pess.Bunu bitirip diğerine gitseniz onun da bir arkadası çıkar acaba bu mu olsa diyeceksiniz sanki...Kararlı olun.

bkz. Eski sevgilimin en yakın arkadaşının (ki kendisi sevgilim olur şu an) kuzeninin görümcesinin torununun oğlundan hoşlandığımı farkettim. N'apsam ki acaba?

Ya onun da en yakın arkadaşı varsa ve bir gün onu da severseniz? Nereye kadar gidecek bu?

Çevir kazı yanmasın.. Suan aldatiyorsunuz farkında misiniz. Güzel ilişkiniz mahvolsa kaç yazar siz başkasına ilgi duyuyorsunuz. Şimdi onla da beraber olsaniz onda da başka birine ilgi duyarsınız. Siz aslında zor olanı elde ettiğinizde hisleriniz bitiyor. Kimse daha fazla yara almadan ayrılin. Kafanızı toparlayın. Sonunuz hiç hayra alamet değil çünkü.

Pembe dizi izler gibi oldum:) yureginin götürdüğü yere git derim ben zaten aklın baskasindaysa birlikte olduğun kişiye bi haksızlık bu.

Seni ayran gonullu seni :KK15: eski erkek arkadaşın yani suanda birlikte olduğun kisi seni aldatmis yani bi bakima dimi yanlis anlamadim? Bunu yapan insan bir daha yapar. Ayrica bir baskasina karsi birsey hissediyorsan bu birlikte olduğun insana bir nevi hakaret oldugu gibi icindede (ihanet) duygusundan oturu tam mutlu olabileceğini düşünmüyorum bu yuzden onu birakmalisin. Beklediysen bekledin,emek verdin diye gercek aski kaciriyor olabilirsin. Secimin ne olursa olsun umarim mutlu olursun :KK200:

X